DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.05.2024. u 22:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,36
17.919
7,595
2,40
2,46
-2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


tv ce biti posla za razne institucije

Samo ako im gosp Linic naredi.
Sve institucije koje bi trebale raditi posao za koje ih mi placamo su jad i bijeda u jednoj zemlji na brdovitom Balkanu.


Prati li tko promjene u top10 jer prometi su dosta veliki, npr. danas je prošlo skoro 15.000 komada. Bit će vrlo zanimljivo vidjeti tko je K/P.

Od top 10 samo dva skrbicka racuna (eventualno tri) mogu prodavati.
Telegra (citaj netko iz ekipe), Prvi Park i Drugi Park (citaj Skansi) imaju zabranu raspolaganja dionicama prema Rjesenju Hanfe o obvezi preuzimanja.
Fondovi se ne usuduju prodavati iz dva razloga:
1. To bi pokazalo da lose upravljaju novcem buducih umirovljenika jer su prije godinu dana radili analizu tvrtke prije dokapitalizacije.
2. Jer raspolazu povlastenim informacijama (sjede u NO) o stanju u tvrtki, te nebi smjele trgovati prije nego te informacije budu dostupne javno.

Mislim da ako se trgovanje namjesta da je to sa vise velikih racuna izvan top 10 ili eventualno samo na dva skrbnicka unutar top 10.

Btw jeli itko u ovoj zemlji na brdovitom Balkanu provjerava jeli tko sa povlastenim informacijama vezano na blokadu prodavao prije same blokade.
Btw to ne postoji u pravno uredenoj drzavi tamo negdje na Balkanu.


Gekko

Burza je čista psihologija.
Mislim da ide odblokada s obzirom da su danas obečali radnicima plaće.

Jucer su radnici dobili info da mogu poceti trositi svoju usteđevinu.Što to znači, ja neznam. Samo da budete informirani oni koje zanima.

Re: dbcooper25

sduvnja1, 09.11.2012. u 21:08

Ma bravo! Pa on je to namjerno i smjestio! Konacno je to netko zakljucio!

Ma ja se pitam kako je to uspio lijepo namjestiti?
To nije mogao sam bez suucesnika: nove Uprave i famoznog blokadora.

Re: dhus03
U potpunosti se slazem sa navedenim postovima, osim u dijelu sa cijenom dionice.

Dalekovod d.t.o. – Dalekovod tajnih operacija

Nabrojimo neke:

1. Tajno preuzimanje drustva od strane Milicica, Skansija, Tipurica, Telegre i dr.
Pokusaj djelomicno uspio, za sada.
Razotkriveno nakon nekoliko godina od strane Hanfe tj. Ante Samodola (da nebi netko mislio od sadasnje Hanfe).

2. Tajni partneri Dlkv-a u poslu sa vjetroelektranama.
Ispostavilo se da je tajni partner gosp Ćurković, inace clan Nadzornog Odbora postavljen od Uprave kao neovisan strucnjak, a sjedio je sa ostalim clanovina NO iz redova Fondova koji o tome navodno pojma nisu imali.
Razotkriveno forumasima sa ovog Foruna i novinarke Lidera.

3. Tajnost jeli racun Dlkv-a blokiran, koliko i od koga.
Blokada racuna otkrivena prvenstveno angazmanom forumasa.

Tajnost koliko i od koga je racun blokiran je i dalje aktualna.
Po svemu sudeci i ove tajne morat ce otkriti sami forumasi.

Jeli gosp Gorjup i nova Uprava nasla kupca za Dlkv-ov udio u vjetroelektranama.

Ne znam sta im toliko treba. Imaju tajnog partnera gosp Curkovica, clana NO.
Sa njime su trebali ici kao partnerom u izgradnju vjetroelektrana Kamensko-Vostane, zbaci svaki po 20 MW (ukupno snage 40MW). Taman da te novce tajni partner preusmjeri na vec gotovi portfelj Dlkv-a u pogonu koji iznosi 23MW.

Nije valjda da kad je Dlkv-od u financijskim problemima i tajni partner u istim problemima. Koliko znam oni su samo poslovni partneri i nisu vlasnicki povezani.

E moji clanovi Nadzornog Odbora iz redova Fondova. Kako Vas nije sran sjediti i primati nakbade u vlastiti dzep.


Tajnost koliko i od koga je racun blokiran je i dalje aktualna.
Po svemu sudeci i ove tajne morat ce otkriti sami forumasi.

Lako moguće da je to ova sapunica koja bi mogla završiti po principu vuk sit a koze na broju tako da Grad Split zbog *viših ciljeva* uđe u vlasništvo Konstruktora: http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/214072/Zasto-i-ova-Vlada-pogoduje-Konstruktoru
citat: *drugi osigurač je bankovno jamstvo na deset milijuna kuna ‘za izvršenje ugovora’, a treći i ključni – korporativno jamstvo Konstruktora, IGH i Dalekovoda. Po tom dokumentu, kojega splitski gradonačelnik Željko Kerum posjeduje od početka mandata, Grad Split u svakom trenu može bez sudskog postupka blokirati račun triju tvrtki i naplatiti štetu. Ako nemaju novca na računu – može im zaplijeniti imovinu. Ako baš ni to ne ide – može ih preuzeti i postati novi vlasnik. Mora se priznati da bi bilo zanimljivo vidjeti kako Žderić gubi tvrtku*

http://webcafe.net.hr/2013/02/02/0226007.63.jpg

Tko je blokirao Dlkv i sa kojim ciljem bas u trenutku kad je otisla stara Uprava i dosla nova Uprava. Ovdje mislim na prvu blokadu.
1)
Hypo Leasing zbog jamstava i zaduznica, buduci se radi o projektnom financiranju (tako kaze Uprava u zadnjen Izvhescu).
Timeing je moguc kao cista koincidencija sa odlukom Hypa da prodaje podruznice pa ciste portfelj.
2)
Banke po kreditima. Glavni kreditori su se javno ocitovali da nisu.
3)
Po meni najvjerotnije,jedan od kooperanata u dogovoru sa starom Upravom.
Najbolji kandidat za to je Telegra.
Telegra je jedan od vecih dionicara Dlkv-a, koja je u vlasnistvo dosla muljanjima sa ekipom: Milicic, Skansi, Tipuric i drugi navedeni u Rjesenju Hanfe o njihovoj obvezi ponude o preuzimanju. Kako Bajic ne radi svoj posao za koje ih placamo, ekipa je nastavila tamo gdje ih Habfa (citaj Samodol) zaustavio. Odnosno unistiti tvrtku, docepati se sa izvucenim novcima iz Dlkv-a tog istog Dlkv-a , a preko Curkovica se docepati se besplatno i vjetroelektrana vrijednosti cca 80 milijuna Eura.

Sve je to moguce buduci nova Uprava ne reagira mozda iz razloga sto je i postavljena od stare Uprave da odigra prljavu igru do kraja.
Tu jos imamo i nesposobne clanove Nadzornog Odbora kojima se to dogadja ispred nosa. Mozda i nisu nesposobni nego su …..

Bdw, navodno se radi o blokadi o nekih 100-ak milijuna kuna, za sada.

Zasto Uprava nije dala podatke o poslovanju i dugovima sa povezanim osobama kao sto je Telegra – jedan od vecih dionicara Dlkv-a.

Zasto Uskok (citaj Bajic) nije izvidio nezakonitosti koje su navedene u Rjesenju Hanfe (citaj Samodol) o obvezi davanja ponude o preuzimanju Dalekovoda od strane Trlegre, Skansija, Milicica, Tipurica i drugih.

Pa sta ako Linic osobno ne voli Samodola.

Pa sta ako je Skansijev brat visoko pozicionirani u Ministarstvu Jovanovica.

Pa sta ako je EU rekla da je Hrvatska pravno uredjena drzava – ovo je cinicno.

@sduvnja1
Glatko ce se Bajic od ovoga oprat.Reci ce nitko nije podnio kaznenu prijavu.Zato ti podnesi prijavu Uskoku pa cemo vidit kako ce postupat.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Re: frankie

sduvnja1, 11.11.2012. u 07:59
Glatko ce se Bajic od ovoga oprat.Reci ce nitko nije podnio kaznenu prijavu.Zato ti podnesi prijavu Uskoku pa cemo vidit kako ce postupat.

Drzavno odvjetnistvo (Bajic) mora reagirati po sluzbenoj duznosti na javno iznesene cinjenice u Rjesenju Hanfe.

Osim toga zasto mislis da nitko nije podnio kaznenu prijavu Uskoku.

Moje misljenje zasto Uskok ne reagira je iznesen u prethodnom postu.

Ipak je Lijepa Nasa na brdovitom Balkanu, mislim pod onim sta pojam balkanizam znaci, ne geografski sto je nebitno.

Pa u rjesenju Hanfe stoji da su zajednicki djelovali,a to ne znaci da su i pocinili kazneno djelo. Ako su doduse nekom gimnastikom izvacili pare iz Dalekovoda da bi tom lovom postali vlasnici,a time pocinili mozda djela prijevare ili nekakva kaznena djela iz okvira gospodarskog kriminala onda bi tocno trebalo podnjeti Uskoku za koja djela podnosis kaznenu prijavu,protiv koga i na sto sumnjas.Potkrijepit to nekakvim dokazima i vozi moja.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

kolega frankie,pa i prijevara je kazneno djelo.da bi bila kažnjiva u ovom slučju bitno je kada je počinjena.ja već imam sastavljene prijave protiv nekih.

New Report

Close