DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 14.05.2024. u 19:58
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
4.718
1,961
2,38
2,44
0,83%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

vlada obećala da će sredit organizirani kriminal a na ovoj dionici i na zse to će biti cunami

izgleda da ima istine o blokadi računa? cijena tone sve brže [emo_beztona]

vi raspravljate o stecaju??? LOLOLOLOL
ahm,pretpostavljam da su sad po cca 117 na prodaji “trejderi” koji su kupovali po 125…ccc


Da netko želi van potrebno je samo staviti količinu od najmanje 5 000 komada staviti po cijeni od 115 i biti će kupnje, znam neke ljude koji žele uložiti a trenutačno nema količine…….

Daj zovi hitno te ljude ima im i po 112 kolko hoces.Mozda bude i jeftinije. Sad me osobno vata strah da li dokupit ili ne na ovim cijenama.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Dajte ne pišite svašta. I oni koji to pišu neka nazovu prvo firmu i pitaju da li je u blokadi. Dalekovod nije u blokadi.

Jesu li ovo aktivirana jamstva za Spaladium ?

Ovo je smiješno… [emo_mrgud]

Kakva je to panika zavladala

Tko i gdje je uopće spomenuo stečaj?!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

napokon se popunio onaj gap na cca 112,kad je skocio na 120 zbog 2Q…i to se temeljito popunio…


Dajte ne pišite svašta. I oni koji to pišu neka nazovu prvo firmu i pitaju da li je u blokadi. Dalekovod nije u blokadi.

Ne pišu svašta nego istinu. Otiđi u Finu, nazovi Dalekovod ili ako imaš pretplatu na neki bonitetni portal provjeri i vidjet ćeš da je istina. Već nekoliko dana račun je blokiran. Mene samo čudi kako uprava nije o tome izvjestila, mislim da su dioničari dužni znati ako im je poduzeće kojega su suvlasnici blokirano.


…Ne pišu svašta nego istinu. Otiđi u Finu, nazovi Dalekovod ili ako imaš pretplatu na neki bonitetni portal provjeri i vidjet ćeš da je istina. Već nekoliko dana račun je blokiran. Mene samo čudi kako uprava nije o tome izvjestila, mislim da su dioničari dužni znati ako im je poduzeće kojega su suvlasnici blokirano.

Hebe se upravu za ove dionicare. U rvackim kompanijama dionicari su ovce za sisanje.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Pa dajte ljudi ako ste tako pametni ili snalažljivi staviti ovdje copy/paste dokumenat gdje se vidi da je račun blokiran.

Ja još nevjerujem da je račun blokiran.Moguće je na jedan ili dva dana al da traje ovako dugo u to nevjerujem.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



Dajte ne pišite svašta. I oni koji to pišu neka nazovu prvo firmu i pitaju da li je u blokadi. Dalekovod nije u blokadi.

Ne pišu svašta nego istinu. Otiđi u Finu, nazovi Dalekovod ili ako imaš pretplatu na neki bonitetni portal provjeri i vidjet ćeš da je istina. Već nekoliko dana račun je blokiran. Mene samo čudi kako uprava nije o tome izvjestila, mislim da su dioničari dužni znati ako im je poduzeće kojega su suvlasnici blokirano.
[/quote]

Ponavljam Dalekovod NIJE u blokadi (bio je ali više nije). Ne pišem ovo napamet ko ti. A ti provjeri i ne vjeruj svemu što se piše


Pa dajte ljudi ako ste tako pametni ili snalažljivi staviti ovdje copy/paste dokumenat gdje se vidi da je račun blokiran.

Pa ja sam bio stavio dokument,a sada vidim da je taj post obrisan kao sto su mi obrisana jos 3-4 posta jucer. Sad koga ovakvo moderiranje stiti ne znam.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

New Report

Close