DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.05.2024. u 08:47
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,36
17.919
7,595
2,40
2,46
-2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Bigboss, ti si me sada jako razljutio….

Odsada cu pisati samo ono sto sam vidio i mogu potkrijepiti dokumentima ako bas hocu
AKo bas oces cinjenice iste cu ti sada podastrijeti pa da vec jednom zacepis sa tim svojim vjetrom i vjetroelektranama.

Dalekovod je vjetroelektrane izgradio na temelju kredita s visokom kamatom i tu nema nikakve zarade od istih. Partner u vjetroelektranama mu je fizička osoba koja nema nikakve imovine, a ima uvlasništvu 50% vjetroparkova koji su dosada izgrađeni na leđima dalekovoda. Isti je radio u HEP-u na toj pozicji gdje su se definirali pravilnici i zakoni i imao je utjecaja na iste i skrojio ih je po svojoj mjeri i sada ucjenjuje Dalekovod i sve ostale jer je brda uzeo u svoje vlasnistvo ko da mu ih je djed ostavio.

Ta brda na kojima su vjetroelektrane su vlasnistvo svih građana RH i ovaj način raspolaganja s njima je protuzakonit jer je omogućio jednoj osobi preizmena XXXXXXX da zagospodari brdom imena Velika popina i da onog tko ima novce i hoće gradit vjetroelektranu ucjenjuje kao da je on vlasnik tog istog brda i svih ostalih na koje je registrirao sve svoje kompanije u kojima je osnivač ili on ili njegov zet ili njegova kćerka, To su mu oni koji su bili na vlasti od 2003.-2011. omogućili.
Evo popis firmi:
Velika popina d.o.o.
Medviđa d.o.o.
Oštra stina d.o.o.
Zelovo d.o.o.
Kunovo d.o.o.
Debelo brdo d.o.o.
In posterum d.o.o.
Murtela d.o.o.
Korita d.o.o.

Iz Dalekovoda je na legalan ("način koji je odobren od njihovih zaposlenika") izvučen ogroman novac koji je u džepovima pojedinaca, ali ne i Vas koji imate dionice i navino i dalje ulažete!!!

Ne budite ovce!

LP


stvarno neznam što želiš reći da su brda vlasništvo RH na kojima su locirani stupovi vjetroelektrana ili će biti……to vrijdei za sve druge koji dan danas grade ili će graditi vjetroelektrane, dobiješ koncesiju i radi.

dan je pametniji od noći



Bigboss, ti si me sada jako razljutio….

Odsada cu pisati samo ono sto sam vidio i mogu potkrijepiti dokumentima ako bas hocu
AKo bas oces cinjenice iste cu ti sada podastrijeti pa da vec jednom zacepis sa tim svojim vjetrom i vjetroelektranama.

Dalekovod je vjetroelektrane izgradio na temelju kredita s visokom kamatom i tu nema nikakve zarade od istih. Partner u vjetroelektranama mu je fizička osoba koja nema nikakve imovine, a ima uvlasništvu 50% vjetroparkova koji su dosada izgrađeni na leđima dalekovoda. Isti je radio u HEP-u na toj pozicji gdje su se definirali pravilnici i zakoni i imao je utjecaja na iste i skrojio ih je po svojoj mjeri i sada ucjenjuje Dalekovod i sve ostale jer je brda uzeo u svoje vlasnistvo ko da mu ih je djed ostavio.

Ta brda na kojima su vjetroelektrane su vlasnistvo svih građana RH i ovaj način raspolaganja s njima je protuzakonit jer je omogućio jednoj osobi preizmena XXXXXXX da zagospodari brdom imena Velika popina i da onog tko ima novce i hoće gradit vjetroelektranu ucjenjuje kao da je on vlasnik tog istog brda i svih ostalih na koje je registrirao sve svoje kompanije u kojima je osnivač ili on ili njegov zet ili njegova kćerka, To su mu oni koji su bili na vlasti od 2003.-2011. omogućili.
Evo popis firmi:
Velika popina d.o.o.
Medviđa d.o.o.
Oštra stina d.o.o.
Zelovo d.o.o.
Kunovo d.o.o.
Debelo brdo d.o.o.
In posterum d.o.o.
Murtela d.o.o.
Korita d.o.o.

Iz Dalekovoda je na legalan ("način koji je odobren od njihovih zaposlenika") izvučen ogroman novac koji je u džepovima pojedinaca, ali ne i Vas koji imate dionice i navino i dalje ulažete!!!

Ne budite ovce!

LP


stvarno neznam što želiš reći da su brda vlasništvo RH na kojima su locirani stupovi vjetroelektrana ili će biti……to vrijdei za sve druge koji dan danas grade ili će graditi vjetroelektrane, dobiješ koncesiju i radi.
[/quote]

Sve je jasno rečeno, a to je sada i objelodanjeno u tjedniku Lider.
Zašto izvlačiti dijelove rečenica i praviti zaključke (mišljenja) koji nemaju veze sa gore izrečenim.

Od gore navedenog jedino mislim da kamate nisu nepovoljne, te da je biznis sa VE visokoprofitibilan.
Inače koji bi bio interes obitelji Ćurković – Ćuric ako nebi bili profitabilni.

zar nema ni jednog ozbiljnog tehničara da se očituje u svezi probijanja SMA 200


Ashrak u potpunosti te podržavam,

Hvala na podršci a svi oni koji nam ne vjeruju nek nađu gdje se može navedeni podatak naći o BON2.

No to nije sve, kola će ubrzo krenuti nizbrdo!

Ima jos informacija za koja BIGBOSS tvrdi da su kazneno djelo, nek mi nađe članak Zakona po kojem je to okarakterizirano kao kazneno djelo!

LP

poštovani,

pustite vi BigBossa, on je davno pročitana knjiga za sve, ali možete li nam objasniti kako to da vam je Dalekovod letio u nebo, cijena 500-700kn, podržavali ste sve bigossove projekcije, a sad vam je postao tako loš?
hvala


Eto sad smo saznali i da smo ovce, a sve do danas …

@
dbcooper 25

stranica 1665
"Ovo danas u Ukraini baca Dalekovod u nebo. Graditi dalekovode naponske razine 750 kV ga čini najjačom kompanijom u tom segmentu u Europi.
Da li vi opće znate što su uvjeti kod dobivanja posla za izgradnju Dalekovoda. Jedan od osnovnih uvjeta su popis uredno ispunjenih ugovora s Potvrdama druge ugovorne strane o urednom izvršenju. Nakon što završe posao u Norveškoj, pa ovaj u Ukraini imat će najvrijednije reference u Europi. Na jednom takvom poslu Vam je marža između 20-30%."
"Dalekovod će imati dobit u 3q cca 120-150 milijuna kuna. Hm jako interesantno. S tom dobiti cijena dionice bi trebala biti cca 500-700 kuna no vidjet ćemo ponašanje cijene nakon toga."
_____________
stranica 1653

"Da li ste vi uopće svjesni za čega HEP-u treba 260 milijuna kuna kabela u slijedeće 2 godine. Toliko ih nije kupio zadnjih 5 godina a sada će okvirnim sporazumom uzeti 260 milijuna kuna kabela. Ljudi moji pa to treba netko i položiti."
"Dalekovod u ovo vrijeme iduće godine će biti preko 700 kuna, a pojedinci će trljati dlanove!"
______________
stranica 1652

"120-140 milijuna kuna dobiti = 50 kuna svakom dionicaru ~ realna cijena dionice 500-700 kuna
+ na to treba nadodati svu materijalnu imovinu koju Dalekovod d.d. ima

U potpunosti podržavam projekcije BigBossa koje su na pragu istine koja će se obistinit!"

_________________
stranica 1649

"Evo da Vam nesto priznam. Trenutno je aktivno 500 milijuna kuna tendera u HEPU, jedan dio uHrvatskim cestama u iznosu 100 milijuna, to ce se sve pougovarati u slijedecih 60 dana. Vecina tih tendera je za Dalekovod. Pise im se blistava buducnost buduci da zdrave konkurencije nema. Nadam se nagodinu u ovo vrijeme da ce cijena dionice biti iznad 1000 kuna, odnosno da ce i druga vjetroelektrana biti u pogonu. Sky office je iznajmljen drzavnoj firmi tako da je priljev novaca zagarantiran!
Svi koji su bili i jesu jos protiv ove dionice ne moraju to biti jer se dogodio jedan veliki turnaround. Kad objave novo izvjesce, biti ce jedan ludi skok od 100%. Samo treba sacekati 10 mjesec!"
_______________
stranica 1637

"Inače vlasnik sam 4300 dionica dalekovoda i cilj mi je imat ih još vise. Ja ako hoću mogu dignuti na dnevnoj razini dionicu deset posto, a mogu je isto tako i srušiti 10 posto. U dalekovod sam ušao po 105-115 kuna i ne mislim ga prodavati bez najmanje 600,00"

_______________

Ozren, đe' kombo?

Očito je jasno da je došlo do plaćanja dalekovodu od strane HAC-a taman je ta negativna kampanja započela u vrijeme kako ja pretpostavljam po uplati na račun od dalekovoda,

na temelju kojih podataka ja to pretpostavljam
na temelju nove sudske nagodbe od strane IGH i HAC-a što znači da je HAC došao do sredstava i da plaća zaostala plaćanja

link od stranice…….

http://zse.hr/default.aspx?id=42472

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Dali netko zna kojeg će datuma izaći izvješće za 3q?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

krajem listopada

dan je pametniji od noći


Dali netko zna kojeg će datuma izaći izvješće za 3q?


krajem listopada


jooj kolega,pa znam i ja to al mi treba datum.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]




Bigboss, ti si me sada jako razljutio….

Odsada cu pisati samo ono sto sam vidio i mogu potkrijepiti dokumentima ako bas hocu
AKo bas oces cinjenice iste cu ti sada podastrijeti pa da vec jednom zacepis sa tim svojim vjetrom i vjetroelektranama.

Dalekovod je vjetroelektrane izgradio na temelju kredita s visokom kamatom i tu nema nikakve zarade od istih. Partner u vjetroelektranama mu je fizička osoba koja nema nikakve imovine, a ima uvlasništvu 50% vjetroparkova koji su dosada izgrađeni na leđima dalekovoda. Isti je radio u HEP-u na toj pozicji gdje su se definirali pravilnici i zakoni i imao je utjecaja na iste i skrojio ih je po svojoj mjeri i sada ucjenjuje Dalekovod i sve ostale jer je brda uzeo u svoje vlasnistvo ko da mu ih je djed ostavio.

Ta brda na kojima su vjetroelektrane su vlasnistvo svih građana RH i ovaj način raspolaganja s njima je protuzakonit jer je omogućio jednoj osobi preizmena XXXXXXX da zagospodari brdom imena Velika popina i da onog tko ima novce i hoće gradit vjetroelektranu ucjenjuje kao da je on vlasnik tog istog brda i svih ostalih na koje je registrirao sve svoje kompanije u kojima je osnivač ili on ili njegov zet ili njegova kćerka, To su mu oni koji su bili na vlasti od 2003.-2011. omogućili.
Evo popis firmi:
Velika popina d.o.o.
Medviđa d.o.o.
Oštra stina d.o.o.
Zelovo d.o.o.
Kunovo d.o.o.
Debelo brdo d.o.o.
In posterum d.o.o.
Murtela d.o.o.
Korita d.o.o.

Iz Dalekovoda je na legalan ("način koji je odobren od njihovih zaposlenika") izvučen ogroman novac koji je u džepovima pojedinaca, ali ne i Vas koji imate dionice i navino i dalje ulažete!!!

Ne budite ovce!

LP


stvarno neznam što želiš reći da su brda vlasništvo RH na kojima su locirani stupovi vjetroelektrana ili će biti……to vrijdei za sve druge koji dan danas grade ili će graditi vjetroelektrane, dobiješ koncesiju i radi.
[/quote]

Sve je jasno rečeno, a to je sada i objelodanjeno u tjedniku Lider.
Zašto izvlačiti dijelove rečenica i praviti zaključke (mišljenja) koji nemaju veze sa gore izrečenim.

Od gore navedenog jedino mislim da kamate nisu nepovoljne, te da je biznis sa VE visokoprofitibilan.
Inače koji bi bio interes obitelji Ćurković – Ćuric ako nebi bili profitabilni.

[/quote]
možda vama nema veze, to je vaše mišljenje meni ima, pa i vaš zaključak mi govori da nitko ne ide u investiciju tog tipa da ne očekuje profitabilnost. i ne samo to da to brzo oplodi, puno brže nego što taj posao opterećuju kamate.

dan je pametniji od noći

Evo počinju i ovi projekti upravo zbog kojih je i dograđivamo poslovanje dopunom poslovanja na skupštini dioničara
http://zse.hr/default.aspx?id=42168

Potpisani ugovori vrijedni 866 milijuna kuna

Predstavnici Hrvatskih voda i 132 komunalna društva potpisali su ugovore za projekte u vodnom gospodarstvu vrijedne 866 milijuna kuna, a koji se financiraju u sklopu Vladina programa pokretanja investicijskog ciklusa. Ugovorima se osiguravaju dodatna ulaganja u sustave vodoopskrbe, odvodnje i pročišćavanja otpadnih voda.

Prvi potpredsjednik Vlade i ministar gospodarstva Radimir Čačić smatra kako više nije problem imamo li projekte, imamo li novac, već jesmo li u stanju to realizirati. U realizaciji ugovora bit će stotine tvrtki koje sudjeluju u investicijama i njihovi kooperanti i to je nešto što Hrvatskoj treba, rekao je Čačić, ističući kako se sve čini da se hrvatsko gospodarstvo pokrene.

Izvor: HRT

http://alturl.com/d8a4r

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

http://www.poslovni.hr/vijesti/probudili-se-apetiti-i-hep-krece-po-500-mil-eura-217099.aspx

No tvrde da "HEP grupa nije korigirala plan investicija" koji za ovu godinu teži 3,5 milijardi kuna,

A još od prije se zna da je najviše investicija za ovu godinu planirano u dalekovode i trafostanice.


http://www.poslovni.hr/vijesti/probudili-se-apetiti-i-hep-krece-po-500-mil-eura-217099.aspx

No tvrde da "HEP grupa nije korigirala plan investicija" koji za ovu godinu teži 3,5 milijardi kuna,

A još od prije se zna da je najviše investicija za ovu godinu planirano u dalekovode i trafostanice.

Hvala Sasha ovo je samo potvrda na stvaranju daljne vrijednosti kompanije?

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

"Inače vlasnik sam 4300 dionica dalekovoda i cilj mi je imat ih još vise. Ja ako hoću mogu dignuti na dnevnoj razini dionicu deset posto, a mogu je isto tako i srušiti 10 posto. U dalekovod sam ušao po 105-115 kuna i ne mislim ga prodavati bez najmanje 600,00"

_______________

prodam ti ja svoje odmah za 500 i jos zaradis na njima…sto kazes?

al evo stigla dobra vijest po pitanju hepa…iducih par godina u hrv ce biti nesto posla…

samo kolege s foruma…nemojte odmah te silne milijune stavljati u bilancu pod 2013…

OBAMA................SPASITELJ


ovo je zrelo za tužbu, nadam se da ovi iz Dlaekovoda čitaju, a znamo da čitaju jer su podnosili tužbe za laganje na forumu.
Ovo sad je najgora laž dosad, neka institucije radde svoj posao a odgovorni donesu odluke, ovo je sramota šta se radi

Tko bi mogao potencirati tužbu ? (iako mislim da nema nikakvih osnova)

Sadašnja Uprava na čelu sa Milicicem i Skansijem.
Pa oni bi otvorili Pandorinu kutiju sa svojim muljanjima sa Tipuricem, puncima, Telegrom…..

Članovi NO.
ErstePlavi koji je kupio od Telegre dionice po 275kuna da bi Telegra ušla ponovo u Dlkv po 245kuna kroz dokap par mjeseci kasnije.
Fondovi koji su raspolagali povjerljivim informacijama o suvlasništvu tajanstvenih partnera u poslu sa vjetroelektranama prije objave Lidera, a i nadalje raspolažu informacijama koji i kakav je udio famoznih partnera, dok ostali sudionici tržišta to ne znaju (kao to je poslovna tajna), a u isto vrijeme trguju na ZB.
Tobože nezavisni stručnjak Curkovic (sada je vidljivo da je on povezana osoba) kojemu isto nije u cilju da se na sudu otkrivaju odnosi sa Dlkv-om.

Nova Uprava.
Pa ona je postavljena od gore navedene Uprave i NO.
Kao osigurac i kontrola ostali su neki bivši članovi kao savjetnici.

Sve skupa, svaka najava tužbom Uprave protiv bilo koga vratila bi se gore navedenoj Ekipi i njihovim pobocnicima kao bumerang.

Norvežani (Statnett) u svojem desetogodišnjem planu ulaganja u prijenosnu mrežu napravili izmjenu,
tako što će umjesto dosadašnjih planiranih 40-50 milijardi kruna (oprilike toliko i kuna), biti uloženo
između 50-70 milijardi kruna,

http://blog.norwayvisas.com/tag/norway-power-grid/

Norway plans to invest 50-70 bln crowns in power grid

a Dalekovod u Norveškoj radio ili trenutno radi dalekovode:

1) 420 kV DV Moskog – Sogndal

2) 420 kV DV Ålfoten – Moskog

3) 420 kV DV Sima-Samnanger

4) 420 kV DV Sauda Liastølen

5) 420 kV DV Nea – Järpströmmen

6) 420 kV DV Skåreheia(Evje) – Holen

Godišnja ulaganja će ići u milijardama, a Dalekovod tamo ima uvjerljivo najjače reference.

New Report

Close