DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 17.05.2024. u 23:10
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
394.943
163,894
2,48
2,58
7,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ove godine puno puno stranog kapitala u RH, dvostruko više nego u zadnje 3 godine…..

…je,je..i ja izgledam trostruko mlađe u posljednje tri godine… [lol] [lol]

Nećemo sada pretjerivati….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

I dalje kupuje prvih 10 pa valjda će jednom gori debelo samo se čeka dobra informacija.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh


Ove godine puno puno stranog kapitala u RH, dvostruko više nego u zadnje 3 godine…..

Da jedva čekaju da se bore s Hrvatskom administracijom.
Pogledajmo samo primjer s tvornicom vijka u Kninu, 5 godina radi nepostojećeg potoka nisu dobili dozvolu za gradnju (samo kod nas)….

bakice. drago mi je da si još uporabljiva.a da si u pravu za dlkv.-bezbeli da jesi.bit će ga oko 2 stoje samo nek objave financijsko za 1q. igrat će se najbrži prst.


I dalje kupuje prvih 10 pa valjda će jednom gori debelo samo se čeka dobra informacija.

Debljaju se na očigled.Dočim ovim našima ovdje ne valja ni kad pada ni kad raste.Ako padne oni neće kupiti jer nije ni iz bliza dovoljno palo,ako raste onda pogotovo neće kupiti jer ne daj Bože većeg zla.
Ne vidim više smisao njihovog pisanja.

Moj prst nemiran ko tanana bršljenova grana

…a je je…debljaju svoje pozicije…evo baš sam sad pogledala u zadnja 2 sata prometa 25 dionica…

…je,je..sve se puši od prometa… [rolleyes]



Kolegice koliko ja vidim vi ste tu nutra insajder i znam da ste sve rasprodala na 325 kuna, pa ako nam možete reći na kojoj cijeni se spremate postaviti potporu…..

hvala [kiss]


Ja sam stavio potporu na 250, klepio sam sa aska 630 komada odjednom. Kad se nabere još budem skinuo tolko, kad se nema za više.. [cool] [thumbsup]
[/quote]
Danas sam na 255, skupilo se tristotinjak komada, pa kaj nitko više neće niš prodat??? [cool] [lol]


…a je je…debljaju svoje pozicije…evo baš sam sad pogledala u zadnja 2 sata prometa 25 dionica…

…je,je..sve se puši od prometa… [rolleyes]


Bakice nije sve tako crno,izgleda da si ti stara i pomalo oslijepila.Mi mlađi smo optimistični.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

oprosti bakice, ali kod tebe izgleda nije ništa bilo ovih dana od onih stvari, znaš kojih…?

čemu tolika nervoza i pjena na ustima na svaki spomen DLKV ako stalno tvrdiš da ne valja ?

ja ne bi ni svraćao na ovu temu da sam umjesto tebe …. [wink]

agnostic

BAKICAAA, 17.03.2011. u 16:04
Bakice nije sve tako crno,izgleda da si ti stara i pomalo oslijepila.Mi mlađi smo optimistični.

…čujte gosn agnostic,stvarno sam stara,nosim štap i debele naočare…a i kosti me bole…išijas,reuma..,ali pamet me srećom još drži…

…al znate kako se kaže mladost-ludost… [wink]


izgradnja plinovoda u Dalmaciji (687 milijuna)
Kosor: Desetak novih investicija vrijedno je oko 13 milijardi kuna. Realizacija će početi prije ljeta!

plinovod će graditi dalekovod

http://www.jutarnji.hr/premijerka-jadranka-kosor-predstavile-projekte-vrijedne-oko-13-milijardi-kuna/932201/

a odkud informacija da ce ga graditi dalekovod? Jel to provjereno?

New Report

Close