DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 15.05.2024. u 04:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
4.718
1,961
2,38
2,44
0,83%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Drugi put, kad se nakrcate i krenete gore, najprije ćete sa mnom morati razgovarati.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/PT5XaTKbLvl1IOwcFmHAiA==.pdf

al se radi

ukupne vrijednosti 67.159.300,39 kuna (s PDV-om).
rok završetka radova 30. lipanj ove godine.

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/PT5XaTKbLvl1IOwcFmHAiA==.pdf

al se radi

ukupne vrijednosti 67.159.300,39 kuna (s PDV-om).
rok završetka radova 30. lipanj ove godine.


Iz ovoga se vidi da će rezultati biti katastrofa

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

@Mcinha
Zato je palo na sadašnju cijenu 117 kn,znaći u budućnosti može samo biti bolje

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

kao da već vidim izvješće. alibi će biti na restrukturiranju.

ovdje nema pomoci nikakav posao dok se netko neodluci na skidanje…
ima li tu PBZ svoje prste?

Pozz

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


ovdje nema pomoci nikakav posao dok se netko neodluci na skidanje…
ima li tu PBZ svoje prste?

Pozz

Prvo moramo imati veliki promet na nižoj cijeni od ove a da ne kupuje AZ pa onda tek možemo pričati o nekom odbijanju.Mislim da bi ovo moglo potonuti na 10x.

bit će bolje................


Prvo moramo imati veliki promet na nižoj cijeni od ove a da ne kupuje AZ pa onda tek možemo pričati o nekom odbijanju.Mislim da bi ovo moglo potonuti na 10x.

az mirovinski i az profit ne prijavljuju još od nove godine i od tada ima oko 4 mil prometa.az ne kupuje ti očito ne kupuješ mnogi ovdje pričaju da ne kupuju ko onda kupuje?

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.



Prvo moramo imati veliki promet na nižoj cijeni od ove a da ne kupuje AZ pa onda tek možemo pričati o nekom odbijanju.Mislim da bi ovo moglo potonuti na 10x.

az mirovinski i az profit ne prijavljuju još od nove godine i od tada ima oko 4 mil prometa.az ne kupuje ti očito ne kupuješ mnogi ovdje pričaju da ne kupuju ko onda kupuje?
[/quote]
ja sam kupio …

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

a ja prodao znači tebi.


a ja prodao znači tebi.

hvala

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

kad ce izvjesce?

Sad ja to malo bolje proučavam, nije mi se dalo do sada…Ovdje su u Upravu ušli fondovi i bome
su se počeli trgati oko poslova za Dalekovod, ne može se reći..Ipak, stišću dionicu po dnu..
i ne daju gore…Zašto , da skupe što veći broj ? Opet , Zašto ..? Kad po Rješenju Hanfe,
većinski paket drže imenovane osobe i pravne osobe…
Što to znači..da se Samodol opet zabunio ..? DA NIJE BILO ORGANIZIRANOG PREUZIMANJA ????
Hoće li u otpetljavanju ove mutne priče- ipak pomoći malo novinari- da se sazna prava
istina ? Bilo bi korisno.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Sutra će izvješće……………………………………..


Sad ja to malo bolje proučavam, nije mi se dalo do sada…Ovdje su u Upravu ušli fondovi i bome
su se počeli trgati oko poslova za Dalekovod, ne može se reći..Ipak, stišću dionicu po dnu..
i ne daju gore…Zašto , da skupe što veći broj ? Opet , Zašto ..? Kad po Rješenju Hanfe,
većinski paket drže imenovane osobe i pravne osobe…
Što to znači..da se Samodol opet zabunio ..? DA NIJE BILO ORGANIZIRANOG PREUZIMANJA ????
Hoće li u otpetljavanju ove mutne priče- ipak pomoći malo novinari- da se sazna prava
istina ? Bilo bi korisno.

super ti je proučavanje pomoglo. samo postavljaš pitanja i ističeš dileme. od toga nema nike koristi. isto kao niti od novinara :-))) biserka

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

New Report

Close