DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.05.2024. u 13:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,26
233
10
23,40
26,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

pogledajte za tri dana tko je kupovao ovih dana.. FIMA nadokupljuje i ne bira cijenu.. kad se potpise za BOV-e onda ce i daki biti zadovoljan, no onda ce biti i 350 jeftino..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Kolika ce biti cijena kada branitelji dobiju dionice ?


pogledajte za tri dana tko je kupovao ovih dana.. FIMA nadokupljuje i ne bira cijenu.. kad se potpise za BOV-e onda ce i daki biti zadovoljan, no onda ce biti i 350 jeftino..

Daki bi želio biti supotpisnik sa GD i DDJH kao dioničar i da ima pravo prvokupa po staroj cijeni.

Sve su cijene Đure povoljne za kupovinu, samo neke manje a neke više. Ja Đuru ne dam dok got tvornica ne izgori u požaru, šta sam nekad imao i u potpisu. Muka mi je šta ipak svaki dan moram pratiti svoje ulaganje i čitati kojekakve bljezgarije.

Daki je potpuno u pravu kad kaže da je ovo dionica koja se najviše pumpa. Prije tjedan dana dolje, a sad gore. Nekome to odgovara. Realnost je sigurno za sada negdje u sredini jer niti još vrijedi preko 300 niti ispod 200.
Sve što smo znali prije par mjeseci znamo i sada. Ni jedne nove informacije.

Iako najviše cijenim i čitam komentare Rocky-ja, ne slažem se s njim kada kaže da sada u dionicu ulaze bolji dioničari. Daj bože da si u pravu. Po meni ovce izašle, druge ovce ušle, koje će opet reagirati nagonski kada netko spomene par mjeseci staru vijest.

da li je par mjeseci stara vijest da su BOV-e na poligonima ddjh gdje ih prate mnogobrojni novinari u njihovom ‘testiranju’?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


da li je par mjeseci stara vijest da su BOV-e na poligonima ddjh gdje ih prate mnogobrojni novinari u njihovom ‘testiranju’?

Naravno da je.

evo vijesti od 14.05.

“Točno dva mjeseca nakon što je Povjerenstvo za izradu prijedloga odabira dobavljača borbenih oklopnih vozila dostavilo tendere tj. zahtjeve za konačnu i obvezujuću ponudu potencijalnim dobavljačima (a kako je u službenom zahtjevu i definirano), u MORH-u su danas, 14. svibnja 2007, zaprimljene ponude proizvođača BOV-a finske Patria Vehicles Oy i austrijske Steyr Daimler Puch Spazialfahrzeug GmbH. Prilikom predaje dokumentacije izvršen je popis iste koju su verificirala oba ponuđača.
Nitko od ponuđača nije imao primjedbu na postupak ponuda i verifikaciju priloga, što su potvrdili potpisom na službeni zapisnik o prijemu dokumentacije.
Povjerenstvo, koje je imenovala Vlada RH, će na sjednicama u idućih 60 dana provesti evaluaciju zaprimljenih ponuda i Vladi RH dostaviti prijedlog odabira na odlučivanje.
Podsjećamo zahtjevi za konačnu i obvezujuću ponudu temeljili su se na 42 bazna bojna vozila konfiguracije pogona 6 x 6 te 84 vozila konfiguracije 8 x 8.”


da li je par mjeseci stara vijest da su BOV-e na poligonima ddjh gdje ih prate mnogobrojni novinari u njihovom ‘testiranju’?

Moli Boga da prodju testove[smiley2]


ne slažem se s njim kada kaže da sada u dionicu ulaze bolji dioničari. Daj bože da si u pravu. Po meni ovce izašle, druge ovce ušle, koje će opet reagirati nagonski kada netko spomene par mjeseci staru vijest.

Evo na ovo ću ti odgovoriti pitanjem:
Jučer si mogao vidjeti da su fondovi u ovih par tjedana pokupovali preko 6000kom,da li će fondovi to prodavati opet za koji dan?Jel se fondovi bave daytrade-om?
A još ćemo vidjeti u narednih dana jesu li kupili i više nego se sad zna,znači dionice su prešle “u ruke” koje ih ne misle prodavati,znači xy manje broj dioničara koji nemaju vjeru u DDJH(ili su realizirali dobit[smiley1])

Novac je kisik burze!

U koju skupinu dioničara spadaju branitelji (oni koji imaju vjeru ili oni koji će prodati da bi realizirali dobit ) ?

Truba ,

Kaj te smeta pumpanje ? To se traži . Napravi paper trading test i izračunaj koliko si mogao dignuti na tri vala i tri doline sa mudrim ulazima i izlazima . Nije dionica oročenje . Ja jedva čekam da mi netko pumpa ( moje dionice ) .


da li je par mjeseci stara vijest da su BOV-e na poligonima ddjh gdje ih prate mnogobrojni novinari u njihovom ‘testiranju’?

To je par godina stara vijest a ne par mjeseci.

tenkista,kaj da ti velim, procitaj ponovno post..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close