DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.05.2024. u 15:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,26
233
10
23,40
26,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@LeoNT

Kao i CA ovo je samo produživanje patnje.

Imati će iz 100 milijuna kuna prihoda dobiti od 25 tisuća kuna.

Svaki ugovor tu sve manje dobije na važnosti kao što i za CA malo znaci milijunti putnik ranije u godini.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

U par dana dva sigurna posla od 160 mil. kuna, a vi pričate o stečaju. Tko bi po vama trebao dobivati novce za opremanje vojske, nije li normalno da država daje ugovore našoj tvornici, ili bi valjda bilo bolje da to radi Styer ili Patria..svašta…

@kerub

ako se može brisati post od njega jer je navlakački

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

kakvi divljaki na asku [emo_ooooo]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


kakvi divljaki na asku [emo_ooooo]

Kakvi fiškali na bidu

0,01 1850 komada
0,01 1000 komada

[emo_palacd]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

A sta kazes na ovog od 4000 na 78,50?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


A sta kazes na ovog od 4000 na 78,50?

kojeg ?

Imate na 90 kn 13000 komada na prodaji.

Zanima me kako ce se to probiti.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



A sta kazes na ovog od 4000 na 78,50?

kojeg ?
[/quote]

Bio neko vrijeme pa maloprije otisao.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."




A sta kazes na ovog od 4000 na 78,50?

kojeg ?
[/quote]

Bio neko vrijeme pa maloprije otisao.
[/quote]
plašljivac

100 kom je skriveno, a 182 nije

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


100 kom je skriveno, a 182 nije

ja mislio da divljak jedan nalog?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close