DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.05.2024. u 13:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,26
233
10
23,40
26,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

I tata bi sine….

Neće na 15kn,al na 26-28kn je realnost.

26.11.2010 - Dan D


Neće na 15kn,al na 26-28kn je realnost.

Kladim se na 20-22 kn ako će vani dow opet ispod 10.000 bodova. U protivnom stoji ovo tvoje.

Btw, u ddjh imam uloženo 250.000 kn…prosjek 180 kn.


Btw, u ddjh imam uloženo 250.000 kn…prosjek 180 kn.

živio rođo!
(što bi reko p. spajić)


Btw, u ddjh imam uloženo 250.000 kn…prosjek 180 kn.

Dobar ti je Stop-Loss order target [lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

ima li tko saznanje kada će se objaviti jel đuro dobio izradu vagona ili nije

Đuro pravi vagone već 5 godina stoji na njihovim web stranicama,i čekaju da se napune vagoni sa dionicima od malih ulagača,kolega šta kad djeca krenu uškolu koliko če radnika morat prodat dionice da kupi knjige i plati fakultete. [bye]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


ima li tko saznanje kada će se objaviti jel đuro dobio izradu vagona ili nije


ima li tko saznanje kada će se objaviti jel đuro dobio izradu vagona ili nije

to je već dogovoreno a objava ide par mjeseci prije izbora.. :-).

…ajde brokeri di je sad "Investiranje i humanost na djelu" dignite to par kuna gore da mogu ženu i dete otpeljat na more kak se spada….. a čujem da je kava na murteru 15kn – ko će to platit?.. 🙂

Neka kolega Lojtra ja imam dosta više dionica sličnih ulaza od člana familije koji je bio uporan i na prvoj liniji ali njemu je par miliona kao meni 10 000 kn,tako da se možete tješit niste jedini. [bye]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Samo lova od zadnjeg kredita koji je odobren Đuri vrijedi 88 kuna po dionici. Osim toga najavljena je i privatizacija tvrtke. Zar vi stvarno mislite da to vrijedi manje od 100 kn. Prodaju samo oni koji se daju izmanipulirati. Kad krene taj vlakić teško će biti uskakati. Vidjeli ste kako to izgleda, a trebalo bi biti i puno brutalnije. Ne bojte se!

New Report

Close