DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Još samo nešto da dodam (a vezano uz TA):
Činjenica jest da mnogi vide padajući trokut, koji je probijen, s raznim targetima – od 50 i 60 pa do 100 (svaka čast kolega Peyo na optimizmu).
Činjenica jest također da i mnogi drugi DDJH stavljaju u isti koš s VLDS, DKVS, MGMA, INGR, OPTE, BD62 i ostalima (da dalje ne nabrajam i ne povrijedim nekog kog ni/sam spomenuo).

Ali isto tako je činjenica (koju nitko nije još spomenuo), da postoji jedna bitna razlika između svih navedenih dionica i DDJH, a koja se dobro vidi na priloženom mjesečnom grafu:
Za razliku od svih tih navedenih, DDJH je početkom godine prošao srednji bollinger (a za DM system je DI+ prešao DI-).
Inače, one EMA linije su 10 (najdonja), 55 (srednja) i EMA100 (najgornja).

Zaključak: I bolje je da je trgovanje s DDJH ovakvo kakvo jest – malo gore, malo dolje, jer to samo može pozitivno djelovati na strukturu ulagača, a i da nema skokova u cijeni (što nije moguće zbog velikog broja dionica – kao npr. sa SUNH, koja je BTW onih dana dok je skakala dotakla svoje EMA 55 i 100 linije između 70 i 80 (!)).
Eto…

Jeste primjetili zadnju transakciju u 15:58 danas: 1 dionica po 41,99 tek toliko da završi dan nešto više. Ista stvar i na IGH u isto vrijeme…


Jeste primjetili zadnju transakciju u 15:58 danas: 1 dionica po 41,99 tek toliko da završi dan nešto više. Ista stvar i na IGH u isto vrijeme…

Vjerojatno neki fond hoce da mu kraj dana ljepse izgleda…

1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. MINISTARSTVO FINANCIJA 609.578 18,83 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 217.286 6,71 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. PBZ D.D. 210.430 6,50 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 70.000 2,16 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. (1/1) 47.020 1,45 Osnovni račun SLAVONSKI BROD, HRVATSKA
8. BAKIĆ NENAD 45.489 1,41 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ZIF BREZA-INVEST D.D. 22.567 0,70 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA EQUITY – OIF S JAVNOM PONUDOM 21.000 0,65 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
Ukupno: 62,04

Hm, mislio sam da je Fima sve svoje prodala jos ranije.
Nadam se da su izasli jucer



Jeste primjetili zadnju transakciju u 15:58 danas: 1 dionica po 41,99 tek toliko da završi dan nešto više. Ista stvar i na IGH u isto vrijeme…

Vjerojatno neki fond hoce da mu kraj dana ljepse izgleda…
[/quote]

Ne bih rekao… Prije igra nekog trejdera, još ista stvar i na iGH, malo prevelika slučajnost. IMHO… Neka me netko ispravi ako griješim…

kolege, imam ponešto gjure kupljenog ovijeh dana a tek sam sada pročitao zadnjih dvadesetak stranica na topiku … toplo preporučam svima da tako rade jer ovo što sam pročitao nebi ni pas s maslom pojeo (čast izuzecima, ali stvarno izuzecima)
sve skupa dovoljno govori i o cijeni i o tehničkoj i o predviđanju budućih događaja
pozz svima i sretno nam bilo (ili ne)

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Hm, mislio sam da je Fima sve svoje prodala jos ranije.
Nadam se da su izasli jucer

Ispao je van Societe skrbnički, izgleda da je taj izašao kompletno u ovom valu. Još uvijek nam ostaje 100k dionica nepoznanica u ona dva dana ludila da vidimo. sutra prva uvertira.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

danas je sastanak u Smederevu Kosorice, Pahora i Tadića. uz ostale teme sastanka bit će riječi i o mogućoj vojnoj suradnji na području vojne industrije. (HRT teletekst str.113)
moglo bi uskoro postati zanimljivo jer praktički jedina državna tvrtka koja ozbiljno obavlja vojnu proizvodnju u RH je – DDJH !

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

tebi ovih dana nije bilo zanimljivo?!

Jutros na HRT-HR 1 u kronici dana spomenuli:
http://www.poslovni.hr/vijesti/kosor-pahor-i-tadic-u-petak-dogovaraju-suradnju-na-podrucju-vojne-industrije-176033.aspx

ovo bi moglo biti zanimljivo!

http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/novosti_i_najave/najave/2011/travanj/predsjednica_vlade_jadranka_kosor_u_smederevu_i_beogradu

Predsjednica Vlade Republike Hrvatske Jadranka Kosor sastat će se s predsjednikom Republike Srbije Borisom Tadićem i predsjednikom Vlade Republike Slovenije Borutom Pahorom, u petak, 1. travnja 2011. godine, u 11.30 sati, u Smederevu, Republika Srbija. Nakon sastanka predviđene su izjave za medije.

ŽIVOT JE LIJEP!

meni izgleda da je veliki prodavač jučer završio s istovarom, što kažete?

ali uzalud i taj sasatnak ako će se i danas netko iskrcavati…


Jeste primjetili zadnju transakciju u 15:58 danas: 1 dionica po 41,99 tek toliko da završi dan nešto više. Ista stvar i na IGH u isto vrijeme…

Kraj je kvartala pa da se prikaže malo bolje stanje fondova. [lol]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Nije me već dva dana bilo na forumu i ispričavam se zbog toga….no, to nije bio razlog da ne pročitam sve svoje zastatke. [smiley]

Peyo, kolega, tako mi je drago da postoji netko tko toliko obožava ovu dionicu i ne daj se majstore da te pokoleba ekipa ovdje. Prejak si ti za to da bi te nečije spominjanje da emocije i dionice ne idu zajedno bace u depresiju.

Đuro možda i je u lošem stanje i nekim čudom spušta se vrijednost dionice bez obzira na sve "tračeve" i vijesti koje dolaze do nas. Ali neka, budemo se onda i mi još malo nakrcali pa ćemo čekati.

Već sam jednom spomenuo, ma koliko je godina potrebno da se uz kamatu od 4-5% godišnje na štednju zaradi 100% ili 200% (nemojte mi opet slati sa wikipedije Rule of number 72 [smiley] ).

Uz trenutnu investiciju i potenciju zaradu nakon 3 godine u iznosu od 200% mislim da je više nego predivno.

Kamo sreće da bude tako! A mislim da će definitivno biti tako…samo neka se malo zakotrljaju te gusjenice na svim onim kuvajtskim tenkovima prema Slavonskom Brodu.

Drži se majstore, imaš moju moralnu podršku. [thumbsup]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

New Report

Close