DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 14:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,40
94
4
23,40
26,80
-0,85%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

bolje ovako:

http://www.militarium.eu/article.aspx?ID=817

MORH on-line

16.02.2008. Najava: Ministar obrane u posjetu "Đuri Đakoviću"
Ministar obrane Branko Vukelić i načelnik Glavnog stožera Oružanih snaga RH general zbora Josip Lucić u utorak, 17. veljače 2009. godine, posjetit će tvrtku "Đuro Đaković – Specijalna vozila d.d." u Slavonskom Brodu. Tom prigodom ministar Vukelić potpisat će Okvirni sporazum o integraciji daljinskih oružnih stanica i ostalih sustava naoružanja i specijalne opreme na bazna oklopna vozila AMV 8×8, kao što će i parafirati Sporazum o preuzimanju dijela strateške pričuve – montažnih jedinica tenka M-84.

Nakon potpisivanja i parafiranja navedenih Sporazuma, planiran je obilazak proizvodnih prostora "Đuro Đaković – Specijalna vozila d.d." te izjava za medije. Molimo vas da medijski popratite navedeni događaj te dođete u utorak, 17. veljače, najkasnije do 12,15 sati, u tvrtku "Đuro Đaković Holding d.d." na adresi Dr. Mile Budaka 1 u Slavonskom Brodu. Molimo predstavnike medija da svoj dolazak najave na e-mail infor@morh.hr. ili na fax: 01/4551-516. Prijava treba sadržavati ime i prezime, naziv medija i broj mobitela.

Napomena za fotoreportere i snimatelje: Ministar obrane Branko Vukelić, prije obilaska tvrtke "Đuro Đaković – Specijalna vozila d.d." u 11 sati posjetit će Brodsko – posavsku županiju i susresti se sa županom Danijelom Marušićem.

Za zainteresirane predstavnike medija iz Zagreba postoji mogućnost organiziranog prijevoza do Slavonskog Broda i natrag kako bi popratili navedeni događaj, te ih ljubazno molimo da se za sve organizacijske detalje jave, danas u ponedjeljak, 16. veljače do 16,30 sati na broj telefona u Zagrebu 01/4568-025.

sijem žito raste grahorica

Love nigdje , pa ni za kotrljajuće željezo . Protiv koga , kad uđemo u Nato ? Mi nemamo newprijatelje onda . Što će nam to ? Ono malo novaca uložiti u dohodovne smjerove . Koji novac može stvoriti vojska , ako ne osvaja nove prostore ?

molio bih pesimiste da mi iskopaju podatak sto se dogadjalo s firmama koje proizvode oružje neposredno prije i nakon primanja njihove zemlje u nato savez…

naravno uvijek možete reći "ali tad nije bilo krize", "oni nisu imali branitelje" , svaliti kivnju na vladu ili nekog no vjerujete li u suprotan scenarij?…

glede "vojske" koja ne stvara novac iz posta od samby moram ju uputiti na ofset o kojem smo vec pricali par postova prije… dakle ako kupimo vojnu opremu obicno u kompletu ide i neko ulaganje 1,5-2,5x vrijednosti posla koji smo sklopili… idealan nacin za potaknuti krhko gospodarstvo poput naseg u ovakvim vremenima… + ne zaboravimo da je oruzje profitabilno ma koliko se mi trudili male ulagace citace foruma uvjeriti u suprotno…

bolje zivjeti 100 godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi...

Vukelić "hodočastio" u Đuro Đaković

Ministar obrane Branko Vukelić i načelnik Glavnog stožera Oružanih snaga Republike Hrvatske general Josip Lucić posjetili su danas tvrtku Đuro Đaković – Specijalna vozila, gdje su obišli pogone u kojima se proizvode oklopna vozila tipa Patria u suradnji s istoimenom finskom tvrtkom.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=43edeeee-ea6f-497b-8a76-171038bdb423

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

evo mojih hipoteza da zbunim "hipotetske ulagace" do kraja

h1
"jos samo grcka ratificira sporazum i u nato-u smo"
http://www.index.hr/vijesti/clanak/nizozemska-ratificirala-protokol-o-ulasku-hrvatske-u-nato-ostala-samo-grcka/421772.aspx

h2
"bakic ZNA ulagati"

bolje zivjeti 100 godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi...

glede "vojske" koja ne stvara novac iz posta od samby moram ju uputiti na ofset o kojem smo vec pricali par postova prije… dakle ako kupimo vojnu opremu obicno u kompletu ide i neko ulaganje 1,5-2,5x vrijednosti posla koji smo sklopili… idealan nacin za potaknuti krhko gospodarstvo poput naseg u ovakvim vremenima… + ne zaboravimo da je oruzje profitabilno ma koliko se mi trudili male ulagace citace foruma uvjeriti u suprotno…

Ma samby je naša ona još ne razlikuje MMTZ od DDJM a kamoli ddjh,***obrisano***

DDJH je moja najdraža dionica iako sam 100% u minusu

[/quote]
[embarass]

Uhljebe na ulicu!!!!!

U dnevniku Nove su spomenuli da je citav [url="http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/vukelicu-u-dzuri-dzakovicu-predstavljen-modernizirani-tenk-m-84.html"%5Dposao%5B/url%5D vrijedan 200 miliona eura i da je to najveci vojni posao u RH.
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/vukelicu-u-dzuri-dzakovicu-predstavljen-modernizirani-tenk-m-84.html
Sad je pitanje sto novinari cuju i prenesu. Molim moze li netko potvrditi koliko je vrijedan posao i koliko od toga ide direktno za DDJH?

glede "vojske" koja ne stvara novac iz posta od samby moram ju uputiti na ofset o kojem smo vec pricali par postova prije… dakle ako kupimo vojnu opremu obicno u kompletu ide i neko ulaganje 1,5-2,5x vrijednosti posla koji smo sklopili… idealan nacin za potaknuti krhko gospodarstvo poput naseg u ovakvim vremenima… + ne zaboravimo da je oruzje profitabilno ma koliko se mi trudili male ulagace citace foruma uvjeriti u suprotno…

Ma samby je naša ona još ne razlikuje MMTZ od DDJM a kamoli ddjh,***obrisano***

DDJH je moja najdraža dionica iako sam 100% u minusu


[embarass]
[/quote]

problem je mikica što se u normalnom investicijskom ozračju prilikom akumulacije dionica od strane novog velikog investitora ne sruši cijena za 70% (sa 120 na 40kn). To se desilo zbog globalne situacije na tržištu i to niti bog niti bakić nisu mogli predvidjeti. Da sada digne cijenu iznad početnog ulaza trebalo bi mu mnogo mnogo više nego školskih 30% od početne planirane investicije. Imam Đuru, ali Bakić i FIma su jedini veći ovdje, i ako jedno od njih doživi krah bit će svega. ***obrisano***

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

prvi se put pojavio 30.09.2008. u top10 s preko 20000kom. prateći promjene po SDA i osrednjavanjem cijena za razdoblja ulaza, moja osobna aproksimacija jest da mu je trenutni ulaz oko 75kn što i nije tako loše naposljetku. vidjet ćemo kako i što dalje.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

***obrisano***

vodjen sam idejom da u nasoj plitkoj mocvari od burze gdje "svak svakoga zna" onaj tko ima novaca ima i dobar info sto moze ocekivati kad navedeno "upuca" u neku dionicu… mozda je bakic(i vjerujem jos par mocnijih igraca koji stoje iza njega kad je ulaganje u pitanju) zbilja fulao ali sklon sam sumnjati u navedeno kao sto vi mozete sumnjati da ce on bankrotirati i da nam nema spasa nakon sto on "istrese" svojih par postotaka udjela(pucanje hipotetskog margina kojeg nitko nije potvrdio) na osakaceno trziste pa bih molio ravnopravan tretman navedenih hipoteza…

primjecujem previse forumske "buke" po pitanju drukanja na dole i to me smeta… evo vam primjer vaseg omiljenog "ulagaca" i par situacija

dakle dionica na 3x kn pocne rasti prema 55kn svi vi vicete "bakic je znao, pogodio je dno, kupio na 3xkn i vec sad ima 30% zarade"… dionica treba ici dole svi vicu "bakicu pucaju marigini, propast ce sutra, nema prekosutra"… kad dionica opet krene gore vikat ce se "bakicu opet si dobro procjenio, ulazite dok se jos moze"…

eto i dalje lupajte jedinice a ja cu tu i tamo postat i koju optimisticnu u moru pesimizma koji vlada (a razloga za optimizam u ddjh ima vise nego ikad samo to rijetko tko vidi ili jednostavno vecina ne zeli da se vidi dok ne nakupi dovoljno dionica)…

***obrisano***

bolje zivjeti 100 godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi...

"Ministar obrane Branko Vukelić i načelnik Glavnog stožera Oružanih snaga RH general zbora Josip Lucić posjetili su danas, 17. veljače, tvrtku „Đuro Đaković – Specijalna vozila“ u Slavonskom Brodu. Tom prigodom ministar Vukelić je potpisao Okvirni sporazum o sustavu naoružanja i specijalne opreme za bazna oklopna vozila AMV 8×8 te je parafirao Sporazum o preuzimanju dijela strateške pričuve za tenk M-84."

Galerija:
http://www.morh.hr/vijesti_main.asp?id=1906

I'm just a cook.

New Report

Close