ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.05.2024. u 19:06
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,96
3.813
72
52,40
53,00
0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Za one koje zanima.. danas nakon US-marketa DRYS objavljuje kvartalne rezultate. S obzirom da su do sada analitičari u pravilu potcijenjivalji profite ovog sektora (pa tako i ATPL), očekujem DRYS sutra preko 125 (ako ga ne zezne okruženje).
Isto se danas dešava sa Excel Maritime-om.

drys i EXM na +4%, s and p na 143, JDI iznad 13000, a europa se zeleni… pa je li to moguće??? [tongue]

itekako moguće,

samo mislim da uvijek ZSE malo kasni,…

malo je u pomaku

samo što nije...


Kako je netko rekao u petak zašto ne kupovati po 3040 kn, bolje kupiti u ponedjeljak po 3100, a situacija je danas gotovo identična.

Slažem se. Jučer je shopping završio na 3,040 a danas počeo na 31xx.
Po svježim današnjim informacijama sudeći , ako kupci ne obave shopping danas po 31xx , sutra ujutro će biti 32xx.
Deja vu.
[/quote]
Može nam se za dva dana opet dogoditi već tradicionalna korekcija do 3040 jer je danas napravljen gap (najniža cijena 3080).

Moto Nautilusa: MOBILIS IN MOBILI

Još je ovo pužev korak, ali dobro, valjda brže od ovoga ne može, … ( što ne kupih DRYS na 55$ ).


Još je ovo pužev korak, ali dobro, valjda brže od ovoga ne može, … ( što ne kupih DRYS na 55$ ).

za razliku od prošlogodišnjeg strelovitog rasta prema 3800 kad se kupovalo uglavnom po asku, očito je da ovu dionicu konstatno rasprodaju i na taj način ‘štopaju’ . koliko vidim na asku je konstantno 4000 i kusur količine a svaki dan se proda preko 2000 komada…neko se istovaruje lopatom..
no usprkos tome raste i to sasvim solidno što govori jako puno o kvaliteti dionice..već tjednima je među top 5 najlikvidnijih

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Još je ovo pužev korak, ali dobro, valjda brže od ovoga ne može, … ( što ne kupih DRYS na 55$ ).

polako kolega… sjecate se kad smo prvi put probili 3000? nedugo nakon toga cijena je eksplodirala prema ath.. meni se cak i vise sviđa ovaj lagani ali konstantni rast!

Glory, glory, Man United!!

I onda će doći neki vrli i kazati da je to sve ionako bilo uračunato u cijenu, bez komentara …

Kada je DRYS bio na 55$, ATPL je bila na 2.630,00 kn., …

Ja se sjećam prošle godine u petom, šestom mjesecu kad sam počeo pisati na temi ATPL.
Praktički nije bili nikog osim mene i još par kolega ( Toknezev,Strawinsky, Hiper, Wunderkind).
Koega Hiper bi me pitao svakih par dana, da li se isplati ući na 1600, pa onda dva dana kasnije da li se isplati ući na 1700, pa na 1800, pa na 2000, pa na 2200 itd.
Ovo sad me podsjeća na te dane.
Jedina razlika je to što smo onda imali situaciju gdje je u jednom trenutku kupnja bila jača od prodaje 30 puta.Mislim da je bilo 6000 dionica na kupnji i 200 na prodaji.
Ali ne brinite kad se oni koji se žele ispucati , ispucaju, doći ćemo mi opet u tu situaciju.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Iskreno mi žao što nisma odmah na početku kupio ove dionice, ali ću to napraviti sa prvim viškom novca kojeg ću dobiti ( dokapitalizacija ULP -e) Dubrovčani su uvijek znali kako treba "ploviti"

srdačni pozdrav

ako netko jos nije naisao na ovu vijest…
Prema rastu neto dobiti u prvom kvartalu od 220,4 posto, Ina je ipak druga, iza Atlantske plovidbe čiji je skok neto dobiti u prvom ovogodišnjem tromjesečju iznosio 269,04 posto
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=e970e9b5-8546-4a94-98d5-63b9abc3b8b5
i sada….da to jutarnji stavi na prvu stranu kao i IGH i Juru….pfffff…..
4000 sljedeci dan….

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Ja se sjećam prošle godine u petom, šestom mjesecu kad sam počeo pisati na temi ATPL.
Praktički nije bili nikog osim mene i još par kolega ( Toknezev,Strawinsky, Hiper, Wunderkind).
Koega Hiper bi me pitao svakih par dana, da li se isplati ući na 1600, pa onda dva dana kasnije da li se isplati ući na 1700, pa na 1800, pa na 2000, pa na 2200 itd.
Ovo sad me podsjeća na te dane.
Jedina razlika je to što smo onda imali situaciju gdje je u jednom trenutku kupnja bila jača od prodaje 30 puta.Mislim da je bilo 6000 dionica na kupnji i 200 na prodaji.
Ali ne brinite kad se oni koji se žele ispucati , ispucaju, doći ćemo mi opet u tu situaciju.

Eh kad se ja sjetim da sam se pitao jel se isplati uć na 900 [rolleyes](11 mjesec 2006)

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=44906
i da onda jos dodaju i ovo

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Eh kad se ja sjetim da sam se pitao jel se isplati uć na 900 [rolleyes](11 mjesec 2006)

i jesi unišo, Burzomlate? [rolleyes]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

He da lijepo je vidjeti atpl kako raste iz dana u dan neka se samo tako još nastavi, ali ja ne prodajem

Ako će vam biti lakše što niste ušli ranije u atpl vjerujte još ima ljudi koji oročavaju novce u banci, bio s jedni takvim na kavi prije neki dan i tako pričamo na tu temu, ja mslim da je on lud, a on da sam ja puko [lol]
Nema (pre)kasnog ulaza u dobru dionicu…[thumbsup]
Jer uvijek se može naći mnogo "sigurnijih" (čitaj neprofitabilnijih) ulaganja iliti tzv. štednji [wink] [lol]

New Report

Close