ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.05.2024. u 10:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,41
106.393
2,030
52,40
52,80
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Feniks@
Pročitam ovaj Vaš tekst i vjerujte ništa ne kužim o čemu pišete a na ZSE-u sam punih 13 godina.
Da niste temu promašili?
Pa ako je predsjednik uprave i cijela uprava natrpana dionicama firme kojom upravljaju to je poticaj da posluju što bolje pa da si temeljem tog pozitivnog poslovanja i dividendu isplaćuju. Zato ni ne prodaju dionice jer će u budućnosti moći pored plaće i od dividende lijepo živjeti. I sad Vi pišete kako ono ništa ne riskiraju. Svašta!

Prijatelju mozes ti biti na zse 100 godina i opet ti nece biti jasno da kad nesto dobijes besplatno sve ostalo je profit i nemas sto izgubiti to je poanta price.i ne znam o kakvoj dividendi pricas ? Sto je to dividenda u ap ? Zar to postoji ?
[/quote]
Znači po Vama je Bilbija stekao svoj udio u ATPL po 0 kuna. Pametan neki momak!

Mi smo tržište, a ovo je tržišna ekonomija, mislim bar..
Treba osluškivati bilo tržišta, valjda, hm…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!




Feniks@
Pročitam ovaj Vaš tekst i vjerujte ništa ne kužim o čemu pišete a na ZSE-u sam punih 13 godina.
Da niste temu promašili?
Pa ako je predsjednik uprave i cijela uprava natrpana dionicama firme kojom upravljaju to je poticaj da posluju što bolje pa da si temeljem tog pozitivnog poslovanja i dividendu isplaćuju. Zato ni ne prodaju dionice jer će u budućnosti moći pored plaće i od dividende lijepo živjeti. I sad Vi pišete kako ono ništa ne riskiraju. Svašta!

Prijatelju mozes ti biti na zse 100 godina i opet ti nece biti jasno da kad nesto dobijes besplatno sve ostalo je profit i nemas sto izgubiti to je poanta price.i ne znam o kakvoj dividendi pricas ? Sto je to dividenda u ap ? Zar to postoji ?
[/quote]
Znači po Vama je Bilbija stekao svoj udio u ATPL po 0 kuna. Pametan neki momak!
[/quote]

Ne znam gdje sam spomenuo doticnog ali ni on nije iskljucen

Netko brani kotu 450 kao da mu o tome život ovisi.

a kad pukne kota 470 mogao bi prodavati iznad 550 kn i to znatno veće količine (SAPN— Biliš)… ali nisu to njegove dijonice ionako pa ga nije ni briga.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


Netko brani kotu 450 kao da mu o tome život ovisi.

Vjerojatno netko veliki brani dok se ne nakrca dionicama na ovoj razini



Netko brani kotu 450 kao da mu o tome život ovisi.

Vjerojatno netko veliki brani dok se ne nakrca dionicama na ovoj razini
[/quote]
Ne izgleda mi da je tako.




Netko brani kotu 450 kao da mu o tome život ovisi.

Vjerojatno netko veliki brani dok se ne nakrca dionicama na ovoj razini
[/quote]
Ne izgleda mi da je tako.
[/quote]
Nego?

nego izgleda da je ovdje frka do bola oko tih 450…
npr. danas do 10h opaljotka po bidu do 440, zatim prosjek napucan 448,99 po asku, sveukupno sa prometom neloše.
pa ajmo opet promatrat, i dalje osluškivat tržišta.





Netko brani kotu 450 kao da mu o tome život ovisi.

Vjerojatno netko veliki brani dok se ne nakrca dionicama na ovoj razini
[/quote]
Ne izgleda mi da je tako.
[/quote]
Nego?
[/quote]pa ako mu je to plan onda mu nešto i ne ide… jer puno više proda nego što kupi… bar posljednjih tjedan dana…

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.






Netko brani kotu 450 kao da mu o tome život ovisi.

Vjerojatno netko veliki brani dok se ne nakrca dionicama na ovoj razini
[/quote]
Ne izgleda mi da je tako.
[/quote]
Nego?
[/quote]pa ako mu je to plan onda mu nešto i ne ide… jer puno više proda nego što kupi… bar posljednjih tjedan dana…
[/quote]
Koje je vaše mišljenje zbog cega se brani kvota 450?

Sto mislite kakav utjecaj na dobit ce imati prodaja10ak tisuca kvadrata stambenog prostora sljedecu godinu?

m2 stanova u Atlant Centru je bio 3.000 eura, a u novoj zgradi bi mogao biti 3.500 eura.

Kvadrat stana ovisit ce o velicini i bit ce od 3500 to 4000 eur po m2 za manje stanove i 20000 eur parking mjesto

Dana 29.10.2019.g. održati ie se sjednica Uprave Atlantske plovidbe d.d. sa početkom u 09,00 sati, a sjednica
Nadzornog odbora istog dana sa početkom u 11,00 sati.

https://zse.hr/userdocsimages/novosti/2TSloonOpEVR3E4663Bb6Q==.pdf

New Report

Close