ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 17.05.2024. u 21:52
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,20
10.753
206
52,20
52,60
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@CoRot2em
On mene uopće ne straši ha,ha…

Ne kužim ove koji u sekundi pokrivaju desetke naloga. Umjesto da polako lupaju po desnici (ili lijevici) i kad se ona malo nadopuni (a uglavnom uvijek se nadopuni) – opet. Ovako u konačnici plate višu prosječnu cijenu od one koju su mogli postići. Svakakvih managera ima. Ovaj očito ne zna svoj posao kako bi to trebao znati. Dobio je od nadređenoig zadatak da kupi dionice i on to lupa u sekundi. Što bi mu šef rekao da ga vidi. Mislim da je PBZ priča, mada tko zna.

Nisam vičan dionicama pa me interesira kako bi mogao prodati/pokloniti jednu dionicu tehničaru/tipu koji je čeka na 1 kn. Kako da preskočim bid i dođem do njega?

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

@ Kormilar
Preko burze nikako. Moraš ga naći uživo i prodati mu putem Ugovora o prodaji.
Uz to moraš znati da njega dionice ne zanimaju. Ovo s jednom kunom on se samo šegači. Pusti ga, neka uživa.


Ma ljudi moji, rast je tek počeo….ne kažem da ćemo pravocrtno gore, bez zaustavljanja, ali da ćemo za par mjeseci gledat neke sasvim druge cijene – hoćemo. I mnogi će plakat za propuštenom prilikom.
JDPL je najpodcjenjeniji bez obzira na današnji naoko solidan rast.
Kad ode balon pukne sta ce da se purani razlete ,tako je do sad uvik bilo.Al imaocima atpl čestitam i nek uživaju pogotovo onima koji su kapitalizirali i ostvarili dobit.

Ma vidi ga
http://www.dryships.com/pages/report.asp

Desna strana stalno se nadopunjava sa 330 kuna. Netko se istresa. Uzima po 330 kuna za dionicu i njemu je dosta.

Ova situacija na ATPL me veseli i vraća mi nostalgiju kad mi je bila perjanica. Do 400 se može vrlo brzo ovim tempom jer do tamo i nema nekih količina. Samo da uzmem kokice pa nek se rast nastavi 🙂

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Čini se da je ovaj sa 450 komada svoje iskrcao na 330 i sad se maknuo….a bio je lijep bild…

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

ti si pun teorija zavjere

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Sad će on spustiti ponuđenu cijenu. Može uredno na 312,52 kn.
Pitanje je da li zna što radi? Ili se igra s tuđom lovom?


ti si pun teorija zavjere

Ponekad, pogotovo kad dionica odradi pedesetak posto…

[emo_smijesak]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close