ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.05.2024. u 09:09
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,20
14.198
272
52,20
52,40
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $4906 (UP 468)
BPI Average of the T/C routes $9052 (UP 26)
BSI Average of the T/C routes $9292 (UP 130)
BHSI Average of the T/C routes $7255 (UP 34)

Supre još uvijek vode.. pa vi kako hoćete [emo_namigusa]

mašala, prosjek mi došao na nulu 🙂 hvala ekipi koja je toliko pljuvala po ovom biseru da sam mogao fino mezit po cca 200 i dobrano spusit prosjek,sada lagano bez gledanja minusa sljedećih par godina 🙂

Inverter, greška je bila prodaja neki dan, a? 10-tak% pušing,,

sad je najbolja situacija, šta se vidi da se sektor bar malo oporavlja,, a ekipa nije sigurna dali ući jer već se fino odmaklo od dna, a ATPL još na 0,3xBV,,, pa razmišljaš dali će još gore ili padati? i tako dok se razmišlja (špekulanti) ATPL upalila motore (napokon), ne zanima je stanje u RH 🙂


mašala, prosjek mi došao na nulu 🙂 hvala ekipi koja je toliko pljuvala po ovom biseru da sam mogao fino mezit po cca 200 i dobrano spusit prosjek,sada lagano bez gledanja minusa sljedećih par godina 🙂

Inverter, greška je bila prodaja neki dan, a? 10-tak% pušing,,

veseli se..i uzivaj..ja vec mezio nesto drugo iz profita.. [emo_namigusa].i nisam dugorocni..vratim se ja jos puno puta ovdje…sretno

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


…a ekipa nije sigurna dali ući jer već se fino odmaklo od dna, a ATPL još na 0,3xBV

ATPL je tek na 0,29xBV, nemoj iznosit dezinformacije [emo_namigusa]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Izgleda da se ovdje bori još samo market maker. Ostali su se skulirali.

Kormilar@ ne stignem oboje…ali u jednom si u pravu…atpl 1000 kn velis ti ..nisi ne svijestan kako je to daleko sa danasnjeg gledista…nisi valjda tamo zaglibio ? osjecam neku ljubomoru u tvojim postovima…donedavno si bio normalan

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

… ili se PBZ i dalje nakrcava.


Taknut ćemo danas 300kn …100%!

svaka čast na predviđanju, fino smo to takli i preskočili i to s motkom:)

nisam baš vjerovao da ćemo, al neka


Kormilar@ ne stignem oboje…ali u jednom si u pravu…atpl 1000 kn velis ti ..nisi ne svijestan kako je to daleko sa danasnjeg gledista…nisi valjda tamo zaglibio ? osjecam neku ljubomoru u tvojim postovima…donedavno si bio normalan

Žena mi nažalost svaki dan povećava ulaz, dok se ne protiviš to je opet u nekoj normali, kad prigovorim, potrošnja skoči za duplo, šutnja je ipak zlato.
Dva dana rasta od 70% i eto nas na 900 kuna. Pa ja sam ti inače ljubomoran i posesivan, dobro si to primjetio, volim imati samo ja,a da drugi nemaju. Zapravo važnije mi je da drugi nemaju nego da ja imam. Jel si na to mislio?[emo_smijeh][emo_plazi][emo_smijeh]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

dkinvest26

Taknut ćemo danas 300kn …100%!
svaka čast na predviđanju, fino smo to takli i preskočili i to s motkom:)

nisam baš vjerovao da ćemo, al neka [emo_plazi] macak mema sto…na cjeni od 297 predvidja 300 kn …[emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kormilar@ aha to je ona fora sa dukatima…uzivaj..ako si mezio na 200 kn..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close