ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,41
106.393
2,030
52,40
52,80
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

gen.Franco:

pozdrav cijeloj ekipi !!! onda, da li je kasno za ukrcaj ?? što kažete da je i uhvatim sutra do 2800 ???

Kolega, zahtijevaš nezahvalan odgovor!!! Naime, nitko ozbiljan i dobronamjeran neće ti reći nikakvu cifru, tj. koliko će sutra biti povoljno za kupit, jer je to nemoguće prognozirat. Stoga, moraš sam procijeniti i snositi vlastiti rizik.

Isto tako, činjenica je da će potražnja za prijevozom rasutih tereta rasti već u ovoj godini. Marina u Dubrovniku također je tu. Osobna preporuka : kupiti i čekati barem pola godine. (ponavljam, sam odluči)

ako misliš da će dionica rast i ako na njoj misliš kupnjom i prodajom ostvariti određeni profit tako je svejedno jer dionicu platiš 1000, 5000, il 300000 nego je bitan postotni rast i da je kupiš jeftinije nego što si je prodo!

eto zašto sam ja wunder i nadam se da sam ti rješio problem otkrivanjem amerike! [wink]


pozdrav cijeloj ekipi !!! onda, da li je kasno za ukrcaj ?? što kažete da je i uhvatim sutra do 2800 ???

Čekaj sutra, pogledaj EU indekse prije našeg otvaranja, ako nebude bilo preko -1% FTSE onda lupaj po nalogu na 2740, ako bude bilo 2 li možda više minusa čekaj 12h i kupovat ćeš jeftinije. Nakon kupnje drži do 6 mjeseca i onda prodaj.

Ne snosim odgovornost za savjet.

Kupuj po bilo kojoj cijeni bez obira na indekse.

Ne snosim odgovornost za savjet. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Čekaj sutra,…

Ja nisam čekao sutra, danas sam dokupio [smiley]

dosta puta je


Biti će interesantno gledati kako će se DRYS i ostali brodari ponašati ako FED ne ispuni očekivanja burze…zasad totalna suprotnost od indeksa. Veliki se iskrcava na ATPL i netreba očekivati neki veći rast ako burze budu bile u šoku..ali definitvno u oporavku bi mogla eksplodirati, ovisno koliko će dugo ići suprotno od BDI-ja

dosta puta je bilo kad je amerika crvena drys i brodari su se zelenili
[thumbsup]

bdi se mora oporaviti,a siguran sam,kad atpl krene prema gore,da će biti ludo i nezaboravno,dotad pozdrav..

1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 140.613 10,08 Osnovni racun
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 140.241 10,05 Osnovni račun – 372 kom.

9. HPB D.D. 44.823 3,21 Skrb. račun
9. HPB D.D. 44.450 3,19 Skrb. račun – 373 kom.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

ja sam danas zvao brokera da skinem muški po 2700, al dok smo se mi dogovorili što i kako ćemo namirit popapala maca! [lol]

možda nekome nešto bude značilo! [wink]


dosta puta je bilo kad je amerika crvena drys i brodari su se zelenili [thumbsup]

vjerovatno će se zaustaviti na 65$ kao potpori, tu je bio najveći volumen.


sangoman: ” dosta puta je bilo kad je amerika crvena drys i brodari su se zelenili [thumbsup] ” vjerovatno će se zaustaviti na 65$ kao potpori, tu je bio najveći volumen.

Prešao 69 upravo[proud]

Ja sam jučer dokupio i nadam se da nisam pogriješio.[smiley]

Eto, upravo gledam cnbc europe, i sva Amerika se zeleni.. Fed je odobrio nizu kamatnu stopu i eto najbolji indikatori su u dobrom plusu..Vidjet cermo kako ce se to sutra u Europi i naravno na našem blesavom tržištu…

Bome vrlo impresivno..nadam se da ćemo i mi sutra istim putem

DRYSHIPS INC. 68.80 Up 6.36 Up +10.19%
– – – – –
DIANA SHIPPING INC. 27.71 Up 1.05 Up +3.94%
– – – – –
EAGLE BULK SHIPPING 24.74 Up 1.49 Up +6.41%
– – – – –
EUROSEAS LTD 11.90 Up 0.37 Up +3.21%
– – – – –
EXCEL MARITIME CARR 33.96 Up 2.18 Up +6.86%
– – – – –
GENCO SHIPPING 46.60 Up 1.17 Up +2.58%
– – – – –
NAVIOS MARITIME 11.49 Up 0.67 Up +6.19%
– – – – –
QUINTANA MARITIME LI 23.28 Up 1.26 Up +5.72%
– – – – –
TBSI INTERNATIONAL 30.30 Up 4.50 Up +17.44%
– – – – –
STAR BULK CARRIERS 10.71 Up 0.66 Up +6.57%

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


Ja sam jučer dokupio i nadam se da nisam pogriješio.[smiley]

nada ti je kruh siromaha. nemaš se čemu nadati jer na burzi nema pogreške koja se ne može ispraviti. bitno je da reagiraš na vrijeme pa čak i pod cijen gubitka[proud]

DRYSHIPS INC. (NasdaqGS:DRYS)

Last Trade: 69.40
Trade Time: 3:13PM ET
Change: 6.96 (11.15%)
Prev Close: 62.44
Open: 65.30
Bid: 69.39 x 700
Ask: 69.40 x 200
1y Target Est: 110.25

Ovo je lijepi porast.

New Report

Close