ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.05.2024. u 21:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,40
2.148
41
52,40
52,60
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



@gorgija

Preporučam pročitati "Navios Maritime Holdings' (NM) CEO Angeliki Frangou on Q4 2015 Results – Earnings Call Transcript"

ima puno zanimljivih informacija i teza…evo npr jedne:

"..As a result of the combination of slippage, scrapping and no new orders, we anticipate negative fleet growth in the dry bulk industry in 2016 and 2017."

Naglasio bih jos jedan citat…vezan za ugljen, jer tu je trenutno najveci problem i nepoznanica kakav je daljnji razvoj moguc…

…”Southeast Asia has over 200 gigawatts of coal-fired generation under construction, or planned to be operational between now and 2019. Much of the coal for these new plants will be imported by the sea….”

Ovo je otprilike ekvivalent po snazi od cca 400 nuklearnih elektrana Krsko..

Tako da tesko ce ugljen tek tako nestati sa scene

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Promjena na mjestu #1 u Top10 dionicara!

CO se prebacio na novi skrbnicki ili prodao?

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Promjena na mjestu #1 u Top10 dionicara!

CO se prebacio na novi skrbnicki ili prodao?


Izgleda samo promjena skrbnistva jer se ista promjena vidi kod jos barem 3 druge dionice CO:
JDBA, KODT, LKRI

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Pozdrav,

Dali netko možda zna koji bi bio krajnji rok dostave financijskih izvješža za IV kvartal?Odnosno dali uopće postoji obveza za to’

Kraj 2. mjeseca, u nasem slucaju ponedjeljak

Zahvaljujem

Nekonsolidirano:
Vaš link …

Konsolidirano:
Vaš link …

Tuga i žalost.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

još pola godine, onda hotel, i to je cijela godina…..
1 godina fore još

Loše.

Ali, takvo je sada poslovanje u brodarstvu.
Da je dobro, cijena dionice bi bila na 4XX.

I brodarima će jednom izaći sunce.
Tko dočeka, pričati će!

La vita e bella!

jos 2 kvartala i ode cash na racunu..nakon toga ? ili usput prodat koji brod ..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Meni je ovo izvjesce ocekivano u vecini stavki osim jedne
AOP130 ‘ostali poslovni rashodi’ imamo proknjizeno 85,6 mil kuna troska samo u 4.kvartalu.
To je ‘ubilo’ rezultat za vise od ocekivanog.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

http://www.dryships.com/pages/report.php

Evo konačno članak o malo ljepšim temama u malo optimističnijem tonu.
http://www.pollutionsolutions-online.com/news/water-wastewater/17/thordon_bearings/revelin_revels_in_dirty_water_with_solution_keeping_it_clean/37998/

AP Dubrava, the first vessel in the series, has been operating “perfectly” for six months and is now on duty in the Black Sea. Vessel options are being considered.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

na jesen cemo znat puno vise..kad isprazne cash sa racuna..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ja sam danas kupio i još ću kupovati. Ne mogu odoljeti po ovakvim cijenama.

New Report

Close