ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.05.2024. u 09:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,40
262
5
52,40
53,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

točno i to je moguće a na brodarima ipak ima još nešto malo mesa pa če i to pomoči u održavanju burze

uprava ništa ne radi na dionici,treba kupiti dionice i poništiti ih,trezor prazan,treba prodati jednu novogradnju u kini jer od deja vu ništa u 2014 kako je uprava najavila kupiti maestral i nešto izvan Dubrovnika i ozbiljnije ući u
turizam

Dubrovnik,ludnica šta je ovo,kupiti maestrale
http://dubrovniknet.hr/novost.php?id=30870#.U5VyX3Yo_T8 [dubrovniknet.hr]

ajmo gospari,kupite maestrale i ostalo,to je ionako Vaše,nisu Vam to mogli u ono doba ni Mleci uzeti,nečete to valjda prodati nekome drugome.Prodajte 2 broda
u Kini a ne jedan kao što sam napisao i u šoping kruh sa sedam kora može prićekati

vežite brodove pred Dubrovnikom i pretvorite ih u aerodrome i apartmane,
jeb.š BDI i brodarske svjetske špekulacije.

ma svašta ulaganje u turizam u hrvatskoj je plesanje na oštrici noža a pogotovo u dubrovniku gdje stalno smišljaju histerične planove kako da se riješe turista, rulja prijeti hotelima kad joj se ne sviđaju gosti a na nove investicije odgovaraju crtajući kukaste križeve po brdima, ne hvala, pomorstvo je ipak svjetski biznis a ovo su provincijska posla o kojima će u budućnosti sve više odlučivati samo još udruge nekakvih freakova.

nemojte se ljutiti dragi gospari i meni u zagrebu svakakvi sjede na trgu bana
ja bih samo htio da maestral ostane u vlasništvu Dubrovčana pa će i šoldi ostat
vama jer država će to prodati

nekima izgleda dojadilo čekati na botomiranje BPI-a i najbrži prst?

a možda su culi da vlada priprema outsorsiranje botomiranja?

Nema veze, cape-ovi potežu, a ovi će slijediti. Izgleda da će kineski rudnici rudače u stečaj, a onda će se rute iz Australije, i još važnije, Brazila, užariti. I to trajno.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

dragi prijatelju iz nekog fonda…vidi se iz aviona da štopate …da selektivno dižete dionice na burzi …meni osobno paše ..evo ubo danas 120 komada i još ću …al da je krajnje p…ki …ovak u 16,29 i par sekundi …spustit…je vala …


Nema veze, cape-ovi potežu, a ovi će slijediti. Izgleda da će kineski rudnici rudače u stečaj, a onda će se rute iz Australije, i još važnije, Brazila, užariti. I to trajno.

da ako se stvari budu razvijale imalo slično prošloj godina bilo bi iznenađenje da capeovi ne provedu ove godine bar koji tjedan iznad 50000 na spotu a panamaxi preko 20000. zapravo bi taj skok ove godine mogao biti i izrazitiji, za capeove zbog ovoga što pišeš ali i za druge jer su ostali tereti u prošlih 5 mjeseci svaki iz svojeg razloga bitno podbacili. za panamaxe pogotovo jer tek sad prestaju posljedice one poplave narudžbi. bit će zanimljivo vidjeti na kojim vozarinama će sljedeće godine biti dno.

ajde da se i ovdje zavrti promet, da nije komičnih 10k kn 🙂
izgleda da počinje preslagivanje i zauzimanje pozicija :))

Niko više ne posta BDI? Zauzimaju se pozicije? Bježte ljudi prije nego se spusti na 120.

http://www.dryships.com/pages/report.asp

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close