ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.05.2024. u 17:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,80
158
3
52,40
52,80
0,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

42 milijuna gubitka na tečajnim razlikama. Za sada Tankerska puno bolja.

Minus je minus makoliko mi pričali da je mali.

4,3 miliona kuna gubitka.,gubitak je manji od planiranog.,

Jako lose izvjesce kad pogledas koliko je BDI potegao i koliko su narasle vozarine. Znaci nisu izvukli nista kad i gdje se moglo.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

U usporedbi sa proslogodisnjim gubitkom od 76 miljuna, ovaj gubitak od 4 je sasvim podnošljiv

ovaj što je sad prodao nešto je gadno ljut zbog izvješća.,nema razloga.,početkom prošle god večina bi očekivala gubitak od 43 mil a ne 4,3., no šta je tu je.,moglo je malo bolje ali i puuuno gore.,

gubitak 17 miliona kuna ili cca. 3 milje dolara …sasvim prihvatljivo za sve uvjete na tržištu…meni se čini da je ovo dobro i bolje od očekivanja

ma paničaru bezveze i odmah je krenuo kupovat tankersku, neznalica. Ovo uopće nije toliko loše izvješće, dapače

Dobri su, za mene bolje od očekivanog.

Ja sam zadovoljan, gubitak je sveukupno zanemariv, prihodi veći, rashodi manji, u jednoj šugavoj godini su izvukli što se izvući dalo bez nekog većeg rizika.

Čestitke svim zaposlenicima Atlantske plovidbe.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Netko je krenuo s rasprodajom u trenutko kad je došao izvještaj s pozitivnom nulom, nakon dugo vremena. Koji klipan. Kao, ajmo malo posijati paniku.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Pa ovo je super rezultat s obzirom kakve su bile vozarine u prvoj polovici 2013.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Nek se sad ispucaju do 16:30, a onda sutra lagani dokup 🙂

sve u svemu nije loše, pa lijepo su ljudi napisali da im je gubitak brodarstva manji od očekivanog. s obzirom da se na burzi kupuje budućnost ovo će bit jako lijepo povećanjem vozarina u 2014 i 2015 godini.

kupuje se budućnost koja nije dobra

Minus je minus, nisam najzadovoljniji…[emo_beztona]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

New Report

Close