ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,31
116.588
2,229
52,40
52,60
15,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



@Sokrat

Ajde da ti pomognem malo…

4. PBZ D.D. 56.539 4,05% – ovo je bio zbirni skrbnički račun, recimo da je jedan od klijenata na tom zbirnom računu imao 38.304 dionica i te dionice preselio sa PBZ-a na skrbnčki Zabe dobio bi ovu situaciju koju imaš sad…

I sad mu se lakše rješavati preostalog dijela dionica sa 100% zarade kad nije u prvih deset. Bez imena i prezimena. Ja sam za transparentnost da se zna tko kupuje. Ako imaš kapital kupuj, prodaji nema straha ako imaš pokriće. Ovako Belforta ima i na ZSE i to nitko ne kontrolira. Skupio 56 000 dionica vrlo povoljno i sada je to trebalo kapitalizirati pa je malo nezgodno to raditi kad si u prvih deset i onda se 38 000 prebaci na ZABU a preostalih 20 000 ostane na PBZeu (prvi ispod desetog) i sada će u hladovini na uloženih 4 000 000 kuna fino uzeti 8 000 000 i eto ti naše burze. Mislim da je ovdje jasan i pad na 200 i rast na 400. A vi se bavite opcijama.
[/quote]

frende a ko je tebi branio da udeš na 200 i prodaš na 400 i digneš 100 % ? ..trebalo je imati malo hrabrosti tada 🙂
kaj te briga kaj rade oni u topu ….prati ih i zaraduj 🙂


i sada će u hladovini na uloženih 4 000 000 kuna fino uzeti 8 000 000 i eto ti naše burze. Mislim da je ovdje jasan i pad na 200 i rast na 400. A vi se bavite opcijama.

a tko im je kriv, ti budi pametniji pa čekaj ozbiljan rast a ne odmah s prvih 100% van.



i sada će u hladovini na uloženih 4 000 000 kuna fino uzeti 8 000 000 i eto ti naše burze. Mislim da je ovdje jasan i pad na 200 i rast na 400. A vi se bavite opcijama.

a tko im je kriv, ti budi pametniji pa čekaj ozbiljan rast a ne odmah s prvih 100% van.
[/quote]

hm naklapanja, kupnja za 4 miliona kn na oko 200kn, neznam prometi su bili tako mizerni, tu i tamo se nešto kupilo, baš je trebalo čekat da te poklopi, tako da su male šanse da je za toliko mogao kupit i to samo da je on kupovao,

Jel nam to Ivančici popustilo strpljenje [emo_cool].

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Svi ignoriraju promjene u prvih deset najvećih dioničara.
U svijetu je važnije tko je ušao i tko je izašao iz dionice nego svi drugi parametri koji mogu itekako biti naštimani. Samo ovdje je problem što se nema pojma ni tko kupuje ni tko prodaje zbog ovih skrbničkih računa.
Ja ću zasad stati sa ulaženjem u ovu kompaniju dok se stvari ne razbistre.


Svi ignoriraju promjene u prvih deset najvećih dioničara.
U svijetu je važnije tko je ušao i tko je izašao iz dionice nego svi drugi parametri koji mogu itekako biti naštimani. Samo ovdje je problem što se nema pojma ni tko kupuje ni tko prodaje zbog ovih skrbničkih računa.
Ja ću zasad stati sa ulaženjem u ovu kompaniju dok se stvari ne razbistre.

Ne znam što bih uopće o tome rekao. Vlasništvo nad kompanijom je jako disperzirano. To upravu čini moćnom, a na sreću, ova se ne čini loša. Mislim da će tu ipak fundamenti odigrati ključnu ulogu. Barem dosad jesu.
Jer, pazi, neki skrbnički se iskrcao, ali je jedan drugi i ušao, s oko pola količine, drugi dio je vjerovatno duboko ispod prvih 10, anonimusi. Ciljam na to da je možda i bio cilj da se takvim preslagivanjem malo posije panika radi jeftinijeg skupljanja. Firma neće propasti, to je zicer. Ako nije dosad, neće niti sada.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.



http://finance.yahoo.com/quotes/DSX+DRYS+EGLE+EXM+FREE+GNK+nM+OCNF+SEA+QMAR+BHO+TRMD+ESEA+TBSI+TOPT+PRGN+GDOCF.pk+dnord.co+torm.co+gogl.ol+ceco.ol+bel.ol+jin.ol/view/v1
prekrasan oporavak [emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd]

[emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg] zaista prekrasan…
[/quote]
[emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Kolega S……., pa tu nije bilo nikakvog istresanja. 20 000 komada je manje u prvih 10. Tih 20 000 komada je presloženo izvan top ten. Ja ću to dobiti vjerojatno u ponedjeljak pa ću znati o čemu se radi. Pa sad sam stao sa ulaganjem taman ona došla danas do 400. Moram provjeriti tu sve što se događa da nastavim sa ulaganjem.

JosefBeuys@
http://finance.yahoo.com/q;_ylt=A0WTc.av_vRSoAkAEQzkNbkF;_ylu=X3oDMTExZ2kycWtmBHBvcwM4BHNlYwN5ZmlRdW90ZXNUYWJsZQRzbGsDZHJ5cw–?s=DRYS

3.61
[emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


Svi ignoriraju promjene u prvih deset najvećih dioničara.
U svijetu je važnije tko je ušao i tko je izašao iz dionice nego svi drugi parametri koji mogu itekako biti naštimani. Samo ovdje je problem što se nema pojma ni tko kupuje ni tko prodaje zbog ovih skrbničkih računa.
Ja ću zasad stati sa ulaženjem u ovu kompaniju dok se stvari ne razbistre.

može….uđi ti na 500 …to ti je bolje 🙂


JosefBeuys@
http://finance.yahoo.com/q;_ylt=A0WTc.av_vRSoAkAEQzkNbkF;_ylu=X3oDMTExZ2kycWtmBHBvcwM4BHNlYwN5ZmlRdW90ZXNUYWJsZQRzbGsDZHJ5cw–?s=DRYS

3.61
[emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]


[emo_palacg][emo_namigusa]

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Hilton Dubrovnik najbolji u Europi! [emo_palacg]

Hilton Imperial Dubrovnik Named Best In Europe

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

koliko vrijedi u biti jedan takav hotel, mislim taj renome, ne njegovo poslovanje?

The shipping industry is poised to emerge from its longest downturn in three decades, buoyed by an end to years of overcapacity that have depressed freight rates since the end of a shipping boom in 2008.

Dry cargo ships are likely to see the strongest recovery, say owners and analysts, as growth in bulk commodity cargoes such as iron ore and coal outpaces supply of new tonnage for the first time in seven years.

http://www.hellenicshippingnews.com/News.aspx?ElementId=29718d08-77cd-4844-9daa-626d581da89a

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


The shipping industry is poised to emerge from its longest downturn in three decades, buoyed by an end to years of overcapacity that have depressed freight rates since the end of a shipping boom in 2008.

Dry cargo ships are likely to see the strongest recovery, say owners and analysts, as growth in bulk commodity cargoes such as iron ore and coal outpaces supply of new tonnage for the first time in seven years.

http://www.hellenicshippingnews.com/News.aspx?ElementId=29718d08-77cd-4844-9daa-626d581da89a


molim prijevod sa engleskog.. što to znači?? 🙂 🙂

New Report

Close