ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.05.2024. u 17:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,96
3.813
72
52,40
53,00
0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

he he evo ga opet na 3070[thumbsup]

odkud ovolika korekcija zna li ko razlog???

panika je uvjek jedini i pravi azlog svih korekcija i naravno preljevanje vrelog u hladno[lol]


odkud ovolika korekcija zna li ko razlog???

Neki zovu to korekcija, neki krasna prilika za dokup, a neki koji sad prodaju sa gubtkom lupat ce glavom u zid za koji dan.Nije za guske sjeno.[proud]


kecmi: ” odkud ovolika korekcija zna li ko razlog??? ” Neki zovu to korekcija, neki krasna prilika za dokup, a neki koji sad prodaju sa gubtkom lupat ce glavom u zid za koji dan.Nije za guske sjeno.[proud]

takva je to igra. da bi neko profitiro netko mora i izgubit, međutim zašto misliš da je prodaju samo oni koji gube. siguran sam da većina prodavatelja ipak sasvim solidno zarađuje na ovom papiru. sjeti se samo korekcije iz studenog. tada je bila 2700 a da ne spominjem da je prije 365 dana bila 960 kn[cool]

Baltic Dry Index (BDI) -421 6915


Baltic Dry Index (BDI) -421 6915

Ne pisat tako ružno!!![lol]

čudni se ovdje sveci slave....

vidiš da se trudim ništa ne komentirat! [lol]

ako je stvarno taj bdi jedini presudni faktor za vrijednost ovog papira onda super jer to znači da će i sljedećih dana biti rasprodaje. samo trebate pogodit pravi trenutak da se fudrate. meni već slina teče niz usta[pray]


dajte vi vidioci svega recite jesam li ja lud ili neko stalno istovara po 200 komada?

Nisi lud. Netko se iskrcava.


guster: ” dajte vi vidioci svega recite jesam li ja lud ili neko stalno istovara po 200 komada? ” Nisi lud. Netko se iskrcava.

Da nisu to oni što su kupovali nekoliko tisuća komada po 3500?[lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Alien: ” guster: ” dajte vi vidioci svega recite jesam li ja lud ili neko stalno istovara po 200 komada? ” Nisi lud. Netko se iskrcava. ” Da nisu to oni što su kupovali nekoliko tisuća komada po 3500?[lol]

a možda su i oni koji su je kupovali po 18 kn komad[tongue]

Drys tu i tamo pada ispod 53 u premarketu….

http://finance.yahoo.com/q?s=drys

skype - ivek1234

Ne vidim više ni podršku na 3000. Nije dobro. Čini mi se da su se fondovi dobro istrošili da obrane granicu od 3000, ali ništa od toga.[cry]


Ne vidim više ni podršku na 3000. Nije dobro. Čini mi se da su se fondovi dobro istrošili da obrane granicu od 3000, ali ništa od toga.[cry]

trebo sih trsit već prije i sad opet potražit na rasprodaji pa ne bi suza bilo.

New Report

Close