ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 20:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,40
13.781
263
52,20
52,60
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

BDI je krenuo gore, slijedi lansiranje atpl

Bilo bi to krasno, ali…

Ja bih bio jako oprezan za drukanjem za gore, pričekajte potvrdu BDI-ja u pon., jer ni rezultati u Amera nisu bas tako sjajni.


BDI je krenuo gore, slijedi lansiranje atpl

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

S&P 500 trenutno -2,8%, a brodari …

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Ako su jučer i danas atlansku dizali neki veći igrači onda sumnjam da će u ponedjeljak dopustit veći pad tj. možda padne prvih par transakcija a onda opet natrag.
Opet da idu unovčavat tih desetak posto nema smisla jer bi srušili cijenu i bili bi na nuli zbog premalog prometa.
Treba pričekat i vidjet Eu ujutro iako mislim da neće doći do značajnijeg pada.
Ne treba slušat ovih par katastrofičara jer nikad ništa nisu pogodili a i ovo sve ionako nema veze sa razumom tako da možda odemo i preko 800.

Imam jedno pitanje, kome ste i kako poslali broj žiro računa? Može prekom maila, telefona ili treba poštom poslati u Atlansku plovidbu? unaprijed hvala [pray]

trebate napisati dopis….nasloviti ga na SKDD d.d., Heinzelova 62a, 10000 Zagreb. U dopisu trazite da se vaš ziro račun upiše u njihovu bazu osobnih podataka. Uz to trebate poslati kopiju ugovora o otvaranju ziro racuna ili potvrdu banke o otvaranju ziro racuna te kopiju vaših osobnih isprava (o.iskaznica ili putovnica). To pošaljete poštom preporučeno na njihovu adresu (Heinzelova 62a..) i riješena stvar.


trebate napisati dopis….nasloviti ga na SKDD d.d., Heinzelova 62a, 10000 Zagreb. U dopisu trazite da se vaš ziro račun upiše u njihovu bazu osobnih podataka. Uz to trebate poslati kopiju ugovora o otvaranju ziro racuna ili potvrdu banke o otvaranju ziro racuna te kopiju vaših osobnih isprava (o.iskaznica ili putovnica). To pošaljete poštom preporučeno na njihovu adresu (Heinzelova 62a..) i riješena stvar.

hvala, bio sam osobno u SKDD u Heinzelovoj, i to sam sredio, ali mi je gospođa na šalteru rekla da dioničari Atlanske moraju i njima u Atlanskoj plovidbi javiti isti da mogu isplatiti dividendu, to mi je bilo čudno jer sam pretpostavljao da izmjenjuju podatke, ali izgleda ne. pozz i hvala

Kako se ne bi više spamao ovaj topic sa neprekidnim ponavljanjem istih pitanja oko otvaranja i slanja podataka o žiro računu, svima koji su u nedoumici dostavljam obrasce dopisa za SKDD i za Atlantsku plovidbu. Sve što trebate učiniti je da ispunite obrazac, priložite kopiju osobne iskaznice i kopiju ugovora o otvaranju žiro računa (ili kopiju kartice), ispišete adresu na kovertu, kupite marku i pošaljete.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

jubito, hvala puno. [thumbsup]

http://seebiz.eu/hr/analize/brodarsko-trziste-capesize-vozarine-najnize-od-sijecnja-2009.,85721.html

Mala vijest od velikog značaja za pomorce:
http://dulist.hr/content/view/10030/65/

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Kapitalizacija!

Transakcije
Vrijednosnica Cijena Količina Vrijeme

ATPL-R-A 777,01 12 13:13:11
ATPL-R-A 779,00 21 13:13:11
ATPL-R-A 779,01 100 13:13:11
ATPL-R-A 780,00 50 13:12:49
ATPL-R-A 782,00 20 13:12:49
ATPL-R-A 782,51 6 13:12:49
ATPL-R-A 776,09 1 12:43:54
ATPL-R-A 776,09 3 12:43:54
ATPL-R-A 777,00 6 12:43:54
ATPL-R-A 780,00 200 11:52:33
ATPL-R-A 780,00 100 11:50:37

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

New Report

Close