ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.05.2024. u 07:10
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,41
106.393
2,030
52,40
52,80
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ajde da se i ja prikljucim…

S gledista dionicara, prema teroriji, diversifikacija na razini firme nije potrebna, jer je nama lakse (i manje rizicno) i kupiti neku firmu/dionicu koja ima hotelsko poslovanje ili avio prijevoz… S druge strane Uprava ATPL mozda ima druge ideje te bi nekako htjela “smoothed” prihode, te prema teoriji, firma bi trebala iskoristiti moguce projekte s pozitivnim NPV… Tako, ova ideja o diverskifikaciji poslovanja je ovisna s koje strane gledas…
[smiley]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Gledajući samu zaradu mnogo se više očekivalo.
Promet od fondova ne pada i očekivanja se nastavljaju.
Vjerojatno će se staviti lijepa svotica i za sljedeće iskazivanje dobiti, a još nismo dobili 4 Q tako da je sve preko onoga najavljenog +…

opala!

Atlantska plovidba i Ingra dokapitaliziraju Hotel Lapad

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=b375cf2e-5ee4-4f5b-ad53-6cc78436feec&open=sec


tAKO JE I OPET IMAMO PROBLEM ZAŠTO SAMO 43 MILIONA DOBITI

a što ako je tih 43 mil usd bila samo procjena na temelju dobiti iz 3 kvartala * 1.33? cifra mi nekako pretočno odgovara. i mozda je namjerno tako zagonetno izražena da zbuni i ništa ne oda prije FI?

sorry ako mi je promaklo da se o tome već diskutiralo.

Evo i vlasnicka struktura Hotela Lapad…

GERONIMO:

tAKO JE I OPET IMAMO PROBLEM ZAŠTO SAMO 43 MILIONA DOBITI

a što ako je tih 43 mil usd bila samo procjena na temelju dobiti iz 3 kvartala * 1.33? cifra mi nekako pretočno odgovara. i mozda je namjerno tako zagonetno izražena da zbuni i ništa ne oda prije FI?

sorry ako mi je promaklo da se o tome već diskutiralo.

mislim da je cilj svake uprave da što više zbuni dioničare! [lol]

BDI -93 DANAS

http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=v1
brodari u plusu

Čestit Božić i sve najbolje u 2008 godini svim forumašima i vlasnicima ATPL!

Ponovo pitanje vidiocima koji kroz staklenu kuglu spojenu na BDI promatraju i zakljucuju kretanje vozarina na bulk marketu. Pitanje glasi:

“S obzirom na trenutnu vrijednost BDI na koliko bi ATPL sutra ( Ponedjeljak) mogao zakljuciti panamax 3+3?”

Ako staklena kugla nije dovoljna dozvoljavam i bacanje graha te Tarot karte kao laganu dopunu metodi.

Do groba zahvalan.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

mene više zanima oće li ova vijest o dokapitalizaciji lapada imati utjecaja na cijenu dionice!

zaključivanje dugoročnih vozarina na nižoj razini ne bi bilo dobro jer bi još potenciralo pad bdija…

prognoza toga 52 000 i niže u što sumnjam!

ln! [wink]


52 000

Super Wonder. U utorak sam u kancelariji pa cu pitat moje brokere. Ipak njima malo vise vjerujem. Pozdrav [smiley]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Ponovo pitanje vidiocima koji kroz staklenu kuglu spojenu na BDI promatraju i zakljucuju kretanje vozarina na bulk marketu.
Pitanje glasi: “S obzirom na trenutnu vrijednost BDI na koliko bi ATPL sutra ( Ponedjeljak) mogao zakljuciti panamax 3+3?”
Ako staklena kugla nije dovoljna dozvoljavam i bacanje graha te Tarot karte kao laganu dopunu metodi. Do groba zahvalan.

Od nabrojanih metoda koristim samo tarot, a jedino što sam uspio saznati glasi:

sutra je četvrtak

[cool]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


” Od nabrojanih metoda koristim samo tarot, a jedino što sam uspio saznati glasi: sutra je četvrtak [cool]

Tacno. Napravio sam copy/paste posta od nekidan koji je bio vezan za ponediljak pa me odnilo. Sorry.
[pray] Dva ocenasa i tri zdrave Marije za kaznu.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

kolega Techman mislim nekih 10000$ manje nego prije mjesec dana,grijesim li?

New Report

Close