ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.05.2024. u 00:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,41
106.393
2,030
52,40
52,80
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Danas niti jedna transakcija za ATPL
– Ne pamtim kad se to zadnji puta desilo
– Cijena bi mogla još niže, ali nema više drhtavih ruku
– BDI ipak zaokrenuo u zeleno + 3 ( 715 )
– Na kraju želim sreću i mirno more
posadi STONA na prvoj plovidbi prema Portlandu !

CROBEX - SVE CE TO NAROD POZLATITI


Danas nitko nije postao BDI.

I ni jedna dionica nije promijenila vlsnika.

BDI +0.3% na 717

bit će bolje................

Uskoro glavna skupština, pa da pročitamo komentare ( planove i predviđanja ….. )

Kakvo maestralno istresanje sa 670 komada?!
Ima li tko ideju tko i zašto?


Uskoro glavna skupština, pa da pročitamo komentare ( planove i predviđanja ….. )

danas iskrcavanje

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Kolega Falco, sugerirate da je to netko blizak izvoru informacija i da se istresa prije glavne skupštine?


Kolega Falco, sugerirate da je to netko blizak izvoru informacija i da se istresa prije glavne skupštine?

ne sugeriram . nego gledam današnje iskrcavanje , odnosno ukrcavanje

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Zna li itko razliku average daily break evena i naplaćenog, dakle dnevne pušione atpl?
Prosjek zadnjih npr… tjedan dana? Ili više…


Kakvo maestralno istresanje sa 670 komada?!
Ima li tko ideju tko i zašto?

možda managment ATPL očekuje da će im dodijeliti nove dionice pa unovčavaju "stare"? [rolleyes]

bit ćemo pametniji za 3 dana, pa ćemo vidjet jel netko iz TOP10 ili se netko drugi zaigrao,
ja zadovoljan što me poklopili malo 🙂


možda managment ATPL očekuje da će im dodijeliti nove dionice pa unovčavaju "stare"? [rolleyes]

Pa baš i nije to teorija bez pokrića. A i zvuči dobro. No ne izgleda dobro.
Nadam se da se ipak radi o grešci u procjeni prodavatelja ili nekakvom prinudnom izljetanju.
Ili možda dogovornom, makar prema nalozima kupaca to nikako ne može biti koordinirani čin.
A kolega Falco, ako pogledate strukturu kupovnih naloga koji su poklopljeni, to je ipak bilo klasično iskrcavanje.


Kakvo maestralno istresanje sa 670 komada?!
Ima li tko ideju tko i zašto?

Razbijena je brana na 250 kn koja je nekoliko tjedana spriječavala daljnje klizanje cijene. Sada je put na dolje slobodan.

koliko nisko može BDI?
do nule ne može, pa me zanima koja je najniža točka, ako ima neki stručnjak

INVESTICIJE SU PROBILE PLAFON, TROŠE SE KREDITI, SVUDA MNOGO PARANOJE, SVI SU DO GRLA U KRIZI


koliko nisko može BDI?
do nule ne može, pa me zanima koja je najniža točka, ako ima neki stručnjak

mozda ce BDI u stecaj… [proud]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close