ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.04.2024. u 16:03
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
44,68
40.879
915
43,70
45,00
1,35%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Znači, najprije ih je trebalo na 400 KUPOVATI, a sad kupljene DRŽATI……..da bi se na kraju vidjelo
što će biti 2014…. pa , jesu li ti analitičari – NORMALNI ?

Kolegice ako netko svaki dan gubi 100 000 Eura na ovoj dionici i ne uzbuđuje se zakaj se vi nervirate??? Navegavanje je kruh sa sedam kora zar to niste znali???

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

miami
Znači, najprije ih je trebalo na 400 KUPOVATI, a sad kupljene DRŽATI……..da bi se na kraju vidjelo
što će biti 2014…. pa , jesu li ti analitičari – NORMALNI ?

Anonimno, 13.06.2012. u 08:12
[lol] [lol] [lol]
kao sto rekoh..neki su shvatili na 1000 kn neki na 700 pa 500,300 ..a neki ce shvatit na dnu [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

31.05.11. | 13:15

kuster15 | privatna poruka | korisnik je vaš prijatelj | ignoriraj korisnika | profil
korisnik od: 22.05.2009.

ocjena poruke

zajednica

moderatori
inverter
kuster15 @koji je up target po tebi ,i u kojem vremenskom razdoblju ??? i koji je razlog rasta cjene?? hvala

Razlog rasta je taj da se netko odlučio poigrati sa cijenom,a možda je i procurio nekakav info o dividendi.O targetu ne želim jer nisam prorok kao neki ovdje.Poanta svega je da kao što jučer ni danas nema razloga za rast cijene,nema ni razloga za pad o kakvom se ovdje naveliko pisalo jer sezonski poslovi izlaze iz minusa vozarine za brodove koje ima ATPL nisu loše dapače mislim da če brodarstvo biti u plusu,riješili smo se gubitaša i to je to.
Dakle cijena je realna i nema razloga za pad ispod 700 kn,moje je mišljenje da se kupnja isplati i to je to od mene.

Anonimno, 13.06.2012. u 08:25
i….evo nas nakon godinu dana,,,cjena 255 kn… [shocked]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Na 250 bi se trebala pojaviti "sramežljiva" kupnja, a na 200 "besramna"!


Na 250 bi se trebala pojaviti "sramežljiva" kupnja, a na 200 "besramna"!

Jel to znači da ćemo prodati većinski udio (50%+1 dionica) nekom lufteru za 18 milja Eura. A investicija u Gružu vrijedi 25 milja Eura. Al ova analiza od Eeste-a bila bi dobra tema za Mr Beana ili Borata. Zalijepili logo atpl na kontenjerski brod, ajme ajme…..dalje nisam ni čitao. Čekam sutrašnju tekmu najviše zbog naših cura iz Krapine. Kad se vrate u Hrvatsku svakoj ću pokloniti 10 dionica ATPL kao nagradu, sa preporukom DRŽATI.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

šalu na stranu, ovo je zbilja sr… što se radi sa cijenom ove firme .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

pa u biti je super, kad imaš viška slobodnog novca 🙂



Na 250 bi se trebala pojaviti "sramežljiva" kupnja, a na 200 "besramna"!

Jel to znači da ćemo prodati većinski udio (50%+1 dionica) nekom lufteru za 18 milja Eura. A investicija u Gružu vrijedi 25 milja Eura. Al ova analiza od Eeste-a bila bi dobra tema za Mr Beana ili Borata. Zalijepili logo atpl na kontenjerski brod, ajme ajme…..dalje nisam ni čitao. Čekam sutrašnju tekmu najviše zbog naših cura iz Krapine. Kad se vrate u Hrvatsku svakoj ću pokloniti 10 dionica ATPL kao nagradu, sa preporukom DRŽATI.
[/quote]
Slažem se, ali situacija je takva! Imam i ja dva auta za prodaju već mjesecima, ali nitko ne zove, čak niti da upita za cijenu! Sramota, a dajem ih ispod cijene, ali kupcima i to izgleda puno! [cry]

Vezano za analitičare, burzu općenito, preporuke i slične gluposti, preporučujem kao obaveznu literaturu ”Crni Labud” od Taleba.

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

Bulkindeksen Baltic Dry er opp 1,0 prosent til 902 poeng onsdag. Capesize-segmentet er imidlertid ned 3,6 prosent.

* Capesize 3.988 dollar (- 3,6 prosent)
* Panamax 7.983 dollar (+ 3,0 prosent)
* Handysize 9.200 dollar (+ 1,3 prosent)
* Supramax: 10.640 dollar (+ 1,1 prosent)

All time high for Baltic Dry er fortsatt på 11.793 poeng, satt 20. mai 2008. Laveste notering kom 31. juli 1986 og var på 554 poeng.

Nastavak rasta, kada se cape pridruži, bit će vatreno.

mislim da je ovo dno dna za cape-ove .volio bi ako netko može postati graf , vjerujem da je jako interesantan.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


pa u biti je super, kad imaš viška slobodnog novca 🙂

Samo dajte, kupujte s viškom novaca. Nekoliko mjeseci kasnije ce vam se visak pretvoriti u manjak.

Pa , ja ne slušam ničije analitičare…što Vam je? Moja ulazna cijena je daleko veća od 400,00 kuna
tj minus još veći, nije me sram reći.
Ali, moram napomenuti- da ta dionica kod mene- još nije na tapeti za dokup.Eto. Taman će mi biti,
kad padne na besramno niske grane, a to mi se poklapa s izlaskom iz pretposljednje dionice.
Naravno, zadnja je BISER SVIH BISERA- Ingra! Onda ću vidjeti koliko mi je keša ostalo.
A onda startam – SAMA! ISPOČETKA!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


(…) Čekam sutrašnju tekmu najviše zbog naših cura iz Krapine. Kad se vrate u Hrvatsku svakoj ću pokloniti 10 dionica ATPL kao nagradu, sa preporukom DRŽATI.

Kolega, pa meni se učinilo da one DRŽE nešto drugo, i da bi rado DRŽALE bilo što drugo nego ATPL… tako da mislim da bi vam trud bio uzaludan! [lol] [wink]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Svaki dan slično ovome. [yawn]

New Report

Close