ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,40
27.617
527
52,40
52,60
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

S mojnovac.net:
Capesize 28.650 dollar (- 1,0 prosent)
Panamax 13.323 dollar (+ 0,8 prosent)
Handysize 10.388 dollar (+ 1,1 prosent)
Supramax:15.553 dollar (+ 0,2 prosent)

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $28650 (DOWN 299)
BPI Average of the T/C routes $13323 (UP 100)
BSI Average of the T/C routes $15553 (UP 28)
BHSI Average of the T/C routes $10388 (UP 110)



Koliko vrijede dubrovački hoteli?Vidjeli smo ovaj vikend koliko vrijedi turizam u Dubrovniku!!!
Ova sramota u Radisonu ovaj vikend je nevjerojatna!!!Destinacija koja se predstavlja kao mjesto za elitni turizam!!!Pošalje interventnu policiju na goste hotela!!!Atlantic grupa je dovela 1200 gostiju za vikend u Dubrovnik.Iza 11 sati je bilo 39 prijava policiji zbog preglasne muzike.Evo toliko vrijede Dubrovački hoteli sa pet zvijezdica,koji rade dva mjeseca u godini i svi bez izuzetka su gubitaši.Znate kada će Vam opet Atlantig grupa doći.NIKADA!!!

Takvi nam gosti ne trebaju!!!U prvom redu svugdje u normalnom svijetu bi im zvali policiju za to što se događalo u hotelu.Cijeli Orašac i okolni elafiti nisu mogli normalno spavati radi pijanih bogataša.Neznam kako bi ti postupio da takvima iznajmiš nešto pa da ti lome objekat,da te susjedi zovu zbog muzike pirotehnike,da imaš dojave na policiju razmisli malo.To je bio bahatluk bez granica.Zapamti da ima gostiju koji su uvijek dobrodošli i onih za koje bi poželjeli da nikada nisu ni došli,a u ovom slučaju riječ je o ovima potonjima!!!
[/quote]
gospon viggo
svaki hotel ima kućni red pa bio on 2,3.4 ili 5 zvjezdica.
dalje ne treba raspravljat…

Čudi me da su nekad ponosni "Gospari" dozvolili ovakvo potonuće,
Primjer Kraša dokazuje da se cijena može održavati
u doba nelikvidnosti i besparice !
Nekolicina iz Ljubitelja zidina bi lako mogla vratit nadu u dionicu AP

CROBEX - SVE CE TO NAROD POZLATITI


Čudi me da su nekad ponosni "Gospari" dozvolili ovakvo potonuće,
Primjer Kraša dokazuje da se cijena može održavati
u doba nelikvidnosti i besparice !
Nekolicina iz Ljubitelja zidina bi lako mogla vratit nadu u dionicu AP

Netko to i kupuje zadnjih tjedana, a broj prodanih dionica nije baš zanemarljiv, očito će skrbnički žestoko ojačati, dok će se sa druge strane dodatno smanjiti broj malih dioničara. Zna li tko koliko trenutačno ATPL ima dioničara?

Ona dosada od skrbničkog još izlazi pa u top 10 nam se vratio trezor !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

kupujem sve ispod 450kn, volim zidine i uživam 24h u njima.Pozz iz Dubrovnika

"…Najpoznatiji obrazac obrata trenda. Obrazac se sastoji od tri istaknuta vrha sa središnjim vrhom ( ili glavom) nešto višim od druga dva vrha (ili ramena). Obrazac završava kada cijena padne ispod linije trenda koja spaja dva središnja dna obrasca (linija vrata). Obrnuti obrazac "glava i ramena" je zrcalna slika standardnog obrasca…"
Ovo postam ne tvrdeći ništa, jer ako je ovo točno, atpl bi trebao danas, a najkasnije sutra opet trebala zveknuti.
Ako ne zvekne, totalno je obezvrijeđena univerzalnost TA.

@ Jethro
Ovo ti je bitnije od TA
http://finance.yahoo.com/q/bc?s=^GDAXI+Basic+Chart&t=1d

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Pocelo je [thumbsup]

By…by drukeri [lol]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

@ over25
Što je počelo? Istresanje onih koji su ušli u ponedjeljak?

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


@ Jethro
Ovo ti je bitnije od TA
http://finance.yahoo.com/q/bc?s=^GDAXI+Basic+Chart&t=1d

—-u pravu ste kolega, evropa opet jede g…, roni u crveno, a i ameri će popodne

Kune nisu problem, kuna nema

@Xceed

Malo sam se zanijo [lol]

Mislim da je vrijeme za jedan dobar odbijanac

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

@ loto

kakve mi imamo veze sa Evropom?

Da imamo jućer bi narasli 5% [cry]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

@over25
zato imamao kada evropa pada, mi ronimo

Kune nisu problem, kuna nema

New Report

Close