ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,40
2.148
41
52,40
52,60
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Tribal1…. moji izričaji su često puta promišljeno pisani s ciljem dobivanja podataka. Ima i spontanih. No, redovito dobivam informacije koje želim znati .Poezija pomaže. [lol]

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


IMPERIAL
Ship Name IMPERIAL
DWT 75527
Built 2007-10
Flag CRT
Draft 14,20
75,527 BLT 07 RECALADA/EGYPT MED 1-5/8.2010 USD 26,000 DAILY + USD 700000 BONUS VENUS

napokon dobro ugovoren posao……
čak odlično za sadašnje prilike (uz uvijet da brod nije iznamljen mjesecima prije nekom drugom na duži period)

Kad vremena nisu bila teška i kad novaca nije bilo malo???? Tko se toga sjeća???

danas panamaxi idu gore sudeći po FFA levelima

I noga u guzicu je korak naprijed


Tribal1…. moji izričaji su često puta promišljeno pisani s ciljem dobivanja podataka. Ima i spontanih. No, redovito dobivam informacije koje želim znati .Poezija pomaže. [lol]

Poezija je davno prešla u tužnu baladu pa se prebacila u tragikomediju a mogla bi uskoro postati drama ako ne i horror.


Tribal1…. moji izričaji su često puta promišljeno pisani s ciljem dobivanja podataka. Ima i spontanih. No, redovito dobivam informacije koje želim znati .Poezija pomaže. [lol]

E pa drago mi je.. ali mogu li ja onda dobiti podatak koji upitah budući sam i ja slao običnom poštom, dakle vama je netko iz Atpl rekao da je pobacana obična pošta ili ste to eto tako zaključila jer ste dobila njihovo pismo?? Mene bi na vašem mjestu zabrinulo da ga nisam dobio budući mi je najnormalnioje da ga automatski šalju svim dioničarima,naravno da vaše podatke još nisu obradili / uzeli u obzir u trenutku slanja ako su im stigli par dana prije,nigdje im se ne žuri a i njihova je dužnost svima poslati obavjest..

Pozdrav svim poštovanim članovima ovog foruma!

Komentirao bih samo jedan detalj, a to je slanje poštom, preslike osobne, žiro računa i vlastoručnog potpisa!
Bez uvrede ljudi DA LI STE VI PRI SEBI!?
ZAŠTO!?!?
Niste li sto puta čitali kako je "NETKO" "digao" kredit, nekom "nesretniku", jer se okoristio njegovim podatcima….

Sjetite se Latinice, i policajca, razvojačenog branitelja koji dan danas ZG.Banci otplaćuje kredit koji nije podigao!ALI GA JE PODIGAO NETKO tko je pronašao njegove zagubljene dokumente!
Da li je teško poslati poštu, koju tako i onako šaljemo, i doplatiti par kuna pa da lijepo imate potvrdu primitka!?
Zašto naprosto ne iskopirate par desetaka primjeraka osobne, tekućeg, putovnice, žiroa… i fljus kroz prozor?!
Pa ljudi sebe štitite, s tih par kuna za preporučeno, s povratnicom….Isusek!

hvali more, drž se altantske plovidbe.....

RHINO3 – jedno su zagubljeni dokumenti a drugo fotokopija osobne i kartice. Što točno možes samo sa fotokopijom?? Ništa. A neš ti vlastoručni potpis kojieg će netko vidjet. Čudim se da je u današnje vrijeme i potreban, ko da ga itko gleda i kada na kasi potpisujem..

Baltic Exchange Dry Index TM 1869 (UP 28)
Baltic Exchange Capesize Index TM 1747 (UP 49)
Baltic Exchange Panamax Index TM 2447 (UP 44)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1774 (UP 13)
Baltic Exchange Handysize Index TM 998 (UP 9)


RHINO3 – jedno su zagubljeni dokumenti a drugo fotokopija osobne i kartice. Što točno možes samo sa fotokopijom?? Ništa. A neš ti vlastoručni potpis kojieg će netko vidjet. Čudim se da je u današnje vrijeme i potreban, ko da ga itko gleda i kada na kasi potpisujem..

Još uvijek raspravljate o dividendi i poštarima? Ubijate me u mozak.Drys je prvog u mjesecu bio 3.30 jučer je završio na 4.68.

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.

Ovdje upišite svoj komentar…

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]


Ovdje upišite svoj komentar… Jel ovdje? Nema prodaje.Niko ne potaplja.Nadolazeći trend trebo bi biti jasan.

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.


Evo me prijatelju od milijardi.. Neće to dole na 77..
Prije će na 82x, 83x, 84x, može i više ako netko pogura, a onda dole. Neka, ali onda snažniji i veći UP. Ja sam se postavio visoko na izlaz, nadam se da ću ga uhvatiti.
LP svima !!

Kak se čini za sad, dobra procjena…

Jutros mi skinulo 120 kom s prodaje.

Još ne znam je li to dobro ili loše. [undecid]

Vaš link

I danas BDI ide UP , FFA leveli obečavaju. Napokon da se nešto mrdnulo.

I noga u guzicu je korak naprijed


Jutros mi skinulo 120 kom s prodaje.

Još ne znam je li to dobro ili loše. [undecid]

ovisi, budeš sam vidio kroz neko vrijeme

New Report

Close