ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.05.2024. u 13:04
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,20
19.418
372
52,20
52,40
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




k:p=1:2,7

Taj podatak ničemu ne služi kolega, dođem ja i stavim 100 000 komada po 10 kuna i kakav će tadi biti omjer.
[/quote]

probaj………….baš me zanima hoćeš li opet tako nešto izvaliti.
[/quote]

i? šta misliš da nemože [lol] ja sam bio svojevremeno u 11. mj stavio iz zajebacije 500 000 komada po 0,02 kn, baš da vidim dali će staviti,, na jednu drugu dionicu,, kada se na vidjelo da nema kupnje i nalog je bio uredno vidljiv u prvih 10 na kupnji,, ako nevjeruješ pošaljem ti fotku na PM, jer sam je capturirao za pamćenje, jer teško da će se više ikada moći staviti tako blesav nalog i da bude vidljiv,, tako da taj omjer kupnje-prodaje ne drži vodu ako nije u nekom rasponu od cca +- 20,30 %



k:p=1:2,7

Taj podatak ničemu ne služi kolega, dođem ja i stavim 100 000 komada po 10 kuna i kakav će tadi biti omjer.
[/quote]
trebao sam napomenuti da je riječ za prvih 10, dakle onih relativno najbližih.
ali da, recimo da ničem ne služi… možda ne bih postao da u onom trneutku kad je bilo 1180 – k:p=2:1
. naravno, isto prvih 10…




k:p=1:2,7

Taj podatak ničemu ne služi kolega, dođem ja i stavim 100 000 komada po 10 kuna i kakav će tadi biti omjer.
[/quote]

probaj………….baš me zanima hoćeš li opet tako nešto izvaliti.
[/quote]
Bilo jutros na TSHC 1000 po 1 ili po 10 ne sjećam se točno. Sad sam ti htio to postati ali su maknuli.
TSHC inače košta kad se prodaje 7500kn.

who dares, wins




k:p=1:2,7

Taj podatak ničemu ne služi kolega, dođem ja i stavim 100 000 komada po 10 kuna i kakav će tadi biti omjer.
[/quote]

probaj………….baš me zanima hoćeš li opet tako nešto izvaliti.
[/quote]
Krhko vam je znanje kolega, to se može bez problema, broker mora staviti tvoj nalog, ali kolega se ispravio, mislio je na omjer prvih 10 na kupnji i prodaji što je ok.

Drugi puta prije već se provališ provjeri neke stvari [thumbsup]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????





k:p=1:2,7

Taj podatak ničemu ne služi kolega, dođem ja i stavim 100 000 komada po 10 kuna i kakav će tadi biti omjer.
[/quote]

probaj………….baš me zanima hoćeš li opet tako nešto izvaliti.
[/quote]
Krhko vam je znanje kolega, to se može bez problema, broker mora staviti tvoj nalog, ali kolega se ispravio, mislio je na omjer prvih 10 na kupnji i prodaji što je ok.

Drugi puta prije već se provališ provjeri neke stvari [thumbsup]
[/quote]
Brokerska kuća preko koje radim omogućuje mi da vidim dubinu tržišta i do 30 najboljih naloga kupnje i prodaje, čujem da mnoge kolege imaju puno manju dubinu od svega 10 naloga.


k:p=1:2,7

Stigao jutros novi AB poštom! Hvala

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Nisam zadovoljan, DLKV raste 4x viče od ATPL….

http://seebiz.eu/hr/komentari/tomislav-petrov/vozarine-u-tri-dana-uzletjele-17%2c68%25,51180.html

zato sutra idemo u +5% ekipa je danas drzala atpl sto nize da bi mogli uletit sto jeftinije
par puta se pojavi neki veliki nalog na asku pa nestane

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate






k:p=1:2,7

Taj podatak ničemu ne služi kolega, dođem ja i stavim 100 000 komada po 10 kuna i kakav će tadi biti omjer.
[/quote]

probaj………….baš me zanima hoćeš li opet tako nešto izvaliti.
[/quote]
Krhko vam je znanje kolega, to se može bez problema, broker mora staviti tvoj nalog, ali kolega se ispravio, mislio je na omjer prvih 10 na kupnji i prodaji što je ok.

Drugi puta prije već se provališ provjeri neke stvari [thumbsup]
[/quote]
Brokerska kuća preko koje radim omogućuje mi da vidim dubinu tržišta i do 30 najboljih naloga kupnje i prodaje, čujem da mnoge kolege imaju puno manju dubinu od svega 10 naloga.
[/quote]

Kolega može ime kuće, može i na PM! Hvala unaprijed!


Nisam zadovoljan, DLKV raste 4x viče od ATPL….

Sinko, rece on
ti resavas sve u prvoj rundi
i ispucas sarzer za par sekundi
kod mene je drugo
moj metak putuje dugo


… ekipa je danas drzala atpl sto nize da bi mogli uletit sto jeftinije

ovo mi zvuči zanimljivo. možeš samo malo objasnit?

hvala

New Report

Close