ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 15.05.2024. u 22:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,40
27.617
527
52,40
52,60
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




Jako "odgovoran" odnos prema tvrtki

Isplacivati dividendu a minuscine redaju..
Jednostavno loša uprava!

Zašto to misliš? Pa gleda se budućnost, a da nemaju od kud isplatiti (mislim na prošlost) jednostavno ne bi isplatili.
Odlična Uprava !
[/quote]
je je fenomenalna

Narucuju cap na 10000 bodova bdi-a, kupuju paodkazuju, pa kupuju brodove, igubili kompas skroz..
prvi kvartal opet minus, jednostavno druga liga
Nek se ugledaju na upravu ulpl
[/quote]

Na ULPL cvjetaju ruže, cijena otišla nebu pod oblake [rolleyes]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.




Jako "odgovoran" odnos prema tvrtki

Isplacivati dividendu a minuscine redaju..
Jednostavno loša uprava!

Zašto to misliš? Pa gleda se budućnost, a da nemaju od kud isplatiti (mislim na prošlost) jednostavno ne bi isplatili.
Odlična Uprava !
[/quote]
je je fenomenalna

Narucuju cap na 10000 bodova bdi-a, kupuju paodkazuju, pa kupuju brodove, igubili kompas skroz..
prvi kvartal opet minus, jednostavno druga liga
Nek se ugledaju na upravu ulpl
[/quote]

Da ti nisi slučajno jedan od analitičara RBA???Nemoj slušati njihove preporuke,ako nisi [smiley]

nebojim se ja za atlansku sa 800 milja na raćunu i narućenih 6 panamaxa koji su odplaćeni 50%

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

Nije normalno, firma s toliko keša na računu, kod ovakvih vozarina…Dividenda veća od gubitka u 2009…A dionica ni makac….A kad krene tuće se na 11000 za nju…..E da mi nije lova ošla u LKPC…


Jako "odgovoran" odnos prema tvrtki
Isplacivati dividendu a minuscine redaju..
Jednostavno loša uprava!


je je fenomenalna

Narucuju cap na 10000 bodova bdi-a, kupuju paodkazuju, pa kupuju brodove, igubili kompas skroz..
prvi kvartal opet minus, jednostavno druga liga
Nek se ugledaju na upravu ulpl

Štovani DELUX, od tebe se ipak očekuje malo sofisticiranije navlačenje na kakvo smo navikli na nekim drugim temama. Ovdje tvoje drukanje za ULPL zvuči prilično prozirno, patetično, pa čak i infantilno. Zvučiš kao trgovac automobilima koji navlači vlasnike Ferrarija da kupe Škodu Octaviu.
Čitajući tvoje postove na ovoj temi mi se na momente čini da ni sam ne vjeruješ u ono što pišeš, odnosno da pljuckaš više zato što ti je to navika nego zato što stvarno iskašljavaš sputum, kao da nisi siguran da li bi obavio defekaciju ili te muči opstipacija.

Potrudi se štovani DELUX, možeš ti to puno bolje. [wink]

halfte trinken, halfte Šarcu geben


BDI = 3888 , UP 66 ,ak ovo išta ikome znači
BCI = UP 74
BPI = UP 50
BSI = UP 34

Prelazak BDI-a iznad cca 4500 bodova bi mogao biti okidač za brodare koji se bave prijevozom rasutih tereta. Još su ostala dva i pol tjedna za to ali vjerujem da bi BDI do kraja svibnja mogao dogurati do 5300 bodova.

Čini mi se po svijećama da još sutra imamo kilav dan sa mogućim padom do 1000 najdublje a onda u petak šibamo do najmanje 1045.


Čini mi se po svijećama da još sutra imamo kilav dan sa mogućim padom do 1000 najdublje a onda u petak šibamo do najmanje 1045.

[thumbsup]

možda koja kuna niže ali tako nekako i ja vidim

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.


11000

Da nije jedna nula viška?

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!


Čini mi se po svijećama da još sutra imamo kilav dan sa mogućim padom do 1000 najdublje a onda u petak šibamo do najmanje 1045.

ako nije tajna koja ti je "nabavna" cijena atpl

Pozdrav,

Pitanje ili možda više anketa za dioničare ATPL i HTa: Gdje će se preliti novac od dividende HTa?

A- 50% cash 50% atlantska
B- 100% cash
C- <50% cash >50% atlantska
D- >50% druge dionice <50% atlantska
E- ostali odgovori

Hvala.


Čini mi se po svijećama da još sutra imamo kilav dan sa mogućim padom do 1000 najdublje a onda u petak šibamo do najmanje 1045.

a ne’š ti šibanja…..pravi sado-mazo [lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

evo nek ostane i ovo zabilježeno……..brodari vani svi u plusu…….od 1% pa do 9%……

Symbol Time (Pre/Aft Mkt) Trade (Pre/Aft Mkt) Pre Mkt Chg Related Info
DRYS 3:59PM EDT 5.58 0.19 3.53% Basic Chart, Message Boards, Key Statistics, more…
ESEA 3:53PM EDT 3.94 0.18 4.79% Basic Chart, Message Boards, Key Statistics, more…
EXM 3:59PM EDT 6.21 0.21 3.50% Basic Chart, Message Boards, Key Statistics, more…
EGLE 3:59PM EDT 5.43 0.22 4.22% Basic Chart, Message Boards, Key Statistics, more…
GNK 3:59PM EDT 21.93 0.77 3.64% Basic Chart, Message Boards, Key Statistics, more…
DSX 3:59PM EDT 14.53 0.16 1.11% Basic Chart, Message Boards, Key Statistics, more…
NM 3:59PM EDT 6.73 0.33 5.16% Basic Chart, Message Boards, Key Statistics, more…
SBLK 3:59PM EDT 2.89 0.15 5.47% Basic Chart, Message Boards, Key Statistics, more…
SB 3:58PM EDT 7.83 0.28 3.71% Basic Chart, Message Boards, Key Statistics, more…
OCNF 3:58PM EDT 0.72 0.06 8.88% Basic Chart, Message Boards, Key Statistics, more…
PRGN 3:59PM EDT 4.58 0.08 1.78% Basic Chart, Message Boards, Key Statistics, more…
FREE 3:21PM EDT 1.40 0.00 0.00% Basic Chart, Message Boards, Key Statistics, more…
TBSI 3:59PM EDT 7.56 0.08 1.07% Basic Chart, Message Boards, Key Statistics, more…
SHIP 3:58PM EDT 1.38 0.05 3.76% Basic Chart, Message Boards, Key Statistics, more…


evo nek ostane i ovo zabilježeno……..brodari vani svi u plusu…….od 1% pa do 9%……

Symbol Time (Pre/Aft Mkt) Trade (Pre/Aft Mkt) Pre Mkt Chg Related Info
DRYS 3:59PM EDT 5.58 0.19 3.53% Basic Chart, Message Boards, Key Statistics, more…
ESEA 3:53PM EDT 3.94 0.18 4.79% Basic Chart, Message Boards, Key Statistics, more…
EXM 3:59PM EDT 6.21 0.21 3.50% Basic Chart, Message Boards, Key Statistics, more…
EGLE 3:59PM EDT 5.43 0.22 4.22% Basic Chart, Message Boards, Key Statistics, more…
GNK 3:59PM EDT 21.93 0.77 3.64% Basic Chart, Message Boards, Key Statistics, more…
DSX 3:59PM EDT 14.53 0.16 1.11% Basic Chart, Message Boards, Key Statistics, more…
NM 3:59PM EDT 6.73 0.33 5.16% Basic Chart, Message Boards, Key Statistics, more…
SBLK 3:59PM EDT 2.89 0.15 5.47% Basic Chart, Message Boards, Key Statistics, more…
SB 3:58PM EDT 7.83 0.28 3.71% Basic Chart, Message Boards, Key Statistics, more…
OCNF 3:58PM EDT 0.72 0.06 8.88% Basic Chart, Message Boards, Key Statistics, more…
PRGN 3:59PM EDT 4.58 0.08 1.78% Basic Chart, Message Boards, Key Statistics, more…
FREE 3:21PM EDT 1.40 0.00 0.00% Basic Chart, Message Boards, Key Statistics, more…
TBSI 3:59PM EDT 7.56 0.08 1.07% Basic Chart, Message Boards, Key Statistics, more…
SHIP 3:58PM EDT 1.38 0.05 3.76% Basic Chart, Message Boards, Key Statistics, more…

svakih nekoliko dana netko stavi ovakvu poruku, "Brodari vani svi u plusu", pomislih da onaj koji je uložio u brodare vani prije par mjeseci ili više je debelo u plusu, išao sam pogledati grafove i vidim da se naši brodari drže puno bolje od njihovih, a ovi plusevi koje rade brodari vani su više odbijanci od debljih minusa.
Volio bih vidjeti malo više realnosti na forumu, ovo više izgleda na nogometnu utakmicu, jedni navijaju za gore, drugi dolje.
Nemojte biti zaljubljeni u dionice, gledajte na njih kao na automobil iz druge ruke, ima svoje mane i nedostatke, ali bitno je samo hoće li i kada vas dovesti na cilj, ako stane uzmite drugoga.

Pozdrav

P.S. Imam dionice plovidbi.

svakih nekoliko dana netko stavi ovakvu poruku, "Brodari vani svi u plusu", pomislih da onaj koji je uložio u brodare vani prije par mjeseci ili više je debelo u plusu, išao sam pogledati grafove i vidim da se naši brodari drže puno bolje od njihovih, a ovi plusevi koje rade brodari vani su više odbijanci od debljih minusa.

To ti je stara drukačina, ATPL se stvarno dobro drži ove godine za razliku od brodara u americi.

New Report

Close