ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.05.2024. u 10:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,40
262
5
52,40
53,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

kakvi su futuresi za bdi???

Nevjerovatno. Jučer nisam kupio jer mi je zaštekala Glodalica, pa nisam uspio staviti nalog, a danas me preteklo za šaku lipa…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

žilava je ova atlantska ha?

strpljen..spašen Time is on my side

polako, ali sigurno idemo u zeleno!! dok je crobi u -4,5, mi se dizemo..

impresivno, zaplješčimo sami sebi!!

Treba kupiti prije izlaska BDI, jer kada danas BDI skoči 300 i više bodova ide to gore jako.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Treba kupiti prije izlaska BDI, jer kada danas BDI skoči 300 i više bodova ide to gore jako.

Stoji, koje su to fondovske budale koji pokušavaju sad iskrcavati dionice, a ATPL iz dana u dan vrijedi sve više i više i to znatno, pa nije ovo OPTE ili Zdenka, pa da pokušavaju skupo uvalit, nevjerojatno, na ovoj ZSE stvarno svega ima

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


kakvi su futuresi za bdi???

http://reports.platou.com/FixtureReport/Pages/BulkFixtures.aspx


Treba kupiti prije izlaska BDI, jer kada danas BDI skoči 300 i više bodova ide to gore jako.

to si i jučer govorio i stvarno BDI je yebački potegnuo ali dionica je u jednom trenutku završila u crvenom a danas imamo isti scenarij….i ja sam baš znatiželjan kuda će krenuti ATPL….

na 4300 sve prodajem...



Treba kupiti prije izlaska BDI, jer kada danas BDI skoči 300 i više bodova ide to gore jako.

to si i jučer govorio i stvarno BDI je yebački potegnuo ali dionica je u jednom trenutku završila u crvenom a danas imamo isti scenarij….i ja sam baš znatiželjan kuda će krenuti ATPL….
[/quote]
A kuda može krenuti nakon +300 BDI-ja?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

ovo je čisti dokaz kako novac utječe na ljude. prije 5 dana ste se kladili na 1200, a sad vam je na 1300 loše. ako to nije pohlepa neznam što je onda–

najniže i najviša točno 99,99 [smiley]

mi smo ipak zemlja slučaj

normalno da je malo kada je bdi ovoliko potegnuo


normalno da je malo kada je bdi ovoliko potegnuo

tu se slažem kolega. ova naša burza prkosi svim pravilima.

i zato je volimo..

.. na dane ..


ovo je čisti dokaz kako novac utječe na ljude. prije 5 dana ste se kladili na 1200, a sad vam je na 1300 loše. ako to nije pohlepa neznam što je onda–

Ljudi komentiraju situaciju koja je bila trenutna ali od onda BDI i je dosta porasao i sad je realnost bitno drugačija nego npr. prije 10 danas….

na 4300 sve prodajem...


Treba kupiti prije izlaska BDI, jer kada danas BDI skoči 300 i više bodova ide to gore jako.

[thumbsup] ja govorim a oni ne slušaju… [lol] [lol]

samo što nije...

New Report

Close