Naš apsurd: Uvoze se radnici, a na burzi je oko 2400 kuhara, 1700 konobara i 3500 čistačica

Naslovnica Forum Komentari članaka Naš apsurd: Uvoze se radnici, a na burzi je oko 2400 kuhara, 1700 konobara i 3500 čistačica

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ljude samo treba platit.
Iskreno znam da se tesko pomiriti da konobarica kod bandica za kuhanje kave ima 15000 pa se ljudi po tome i ravnaju.

mi smo ipak zemlja slučaj

Da, i onda je komedija da ta ili slicna konbar/ica ima vecu placu od medicinske sestre??. Pa cak i lijecnika ??? Ono wtf? Radi posao za koji ti ni ne treba neka skola i imas placu bolju od profesora, lijecnika?!?!.?


Da, i onda je komedija da ta ili slicna konbar/ica ima vecu placu od medicinske sestre??. Pa cak i lijecnika ??? Ono wtf? Radi posao za koji ti ni ne treba neka skola i imas placu bolju od profesora, lijecnika?!?!.?
pa da… sve smo bliži plaćama iz javnog sektora… uskoro će se bježati kod privatnika, uhljebi na aparatima…. naravno ne mislim da s liječnici uhljebi, zna se na koje uhljebe mislim.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close