ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.05.2024. u 16:10
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,40
2.148
41
52,40
52,60
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



kolega Inverter
koji dio mog posta vam nije jasan?


sve,,,,sto si htio rec…da nam objavis u koju skupinu spadas? ili sto?
[/quote]
vidite, da ste pročitali sveku riječ mog posta
a ne svaku drugu
ili petu
primijetili biste:
1. da sam žensko
2. da sam odgovarala na post kolege Conana
3. da nisam nikoga prozivala niti govorila u kojem će smjeru dionica danas ili ikada
dakle, samo sam iznijela svoje skromno mišljenje
koliko znam, to je još uvijek dozvoljeno
ili možda nije?
vidim da vi iznosite svakakva mišljenja
no nisam znala da trebam vašu dozvolu da bih iznijela svoje

free tibet


Što bi s onim Capeom koji treba stići atlanskoj, da li je to još uvijek aktuialno ?

Kaj se uopce trudis, sto mislis da na ovom brodu ludjaka to ikoga interesira? Pa pola njih nije ni znalo da ATPL ne moze prevoziti plin….kako je druki geko pisao….

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje



Što bi s onim Capeom koji treba stići atlanskoj, da li je to još uvijek aktuialno ?

Kaj se uopce trudis, sto mislis da na ovom brodu ludjaka to ikoga interesira? Pa pola njih nije ni znalo da ATPL ne moze prevoziti plin….kako je druki geko pisao….
[/quote]

Zanima mene ako netko zna, nisam pratio.



Što bi s onim Capeom koji treba stići atlanskoj, da li je to još uvijek aktuialno ?

Kaj se uopce trudis, sto mislis da na ovom brodu ludjaka to ikoga interesira? Pa pola njih nije ni znalo da ATPL ne moze prevoziti plin….kako je druki geko pisao….
[/quote]
Možda je čovjek mislio na plin u bocama [lol]



Što bi s onim Capeom koji treba stići atlanskoj, da li je to još uvijek aktuialno ?

Kaj se uopce trudis, sto mislis da na ovom brodu ludjaka to ikoga interesira? Pa pola njih nije ni znalo da ATPL ne moze prevoziti plin….kako je druki geko pisao….
[/quote]

Kako nemoze? Moze, samo na temperaturi ispod -182 C. [thumbsup]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."



Ako nekoga zanima pre-market
Vaš link

kako kužiš tko kupuje tko prodaje?

[/quote]
ne kužim, izgleda da % promijene računaju po zadnjoj ponudi

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA




Što bi s onim Capeom koji treba stići atlanskoj, da li je to još uvijek aktuialno ?

Kaj se uopce trudis, sto mislis da na ovom brodu ludjaka to ikoga interesira? Pa pola njih nije ni znalo da ATPL ne moze prevoziti plin….kako je druki geko pisao….
[/quote]

Kako nemoze? Moze, samo na temperaturi ispod -182 C. [thumbsup]
[/quote]

Osim sto bis na brod trebao montirat klizaljke…
Mislim da ce Americki brodari danas ipak rasti, a oni koji su prodali Atlansku ispod 800, izgubiti.
Promet danas blizu 10 000 komada.




kolega Inverter
koji dio mog posta vam nije jasan?


sve,,,,sto si htio rec…da nam objavis u koju skupinu spadas? ili sto?
[/quote]
vidite, da ste pročitali sveku riječ mog posta
a ne svaku drugu
ili petu
primijetili biste:
1. da sam žensko
2. da sam odgovarala na post kolege Conana
3. da nisam nikoga prozivala niti govorila u kojem će smjeru dionica danas ili ikada
dakle, samo sam iznijela svoje skromno mišljenje
koliko znam, to je još uvijek dozvoljeno
ili možda nije?
vidim da vi iznosite svakakva mišljenja
no nisam znala da trebam vašu dozvolu da bih iznijela svoje

[/quote]
Kolegice bio Vam je dosta samo ovaj prvi argument jer dame su kod nas uvijek u pravu bez obzira što se tu ipak radi o novcu. [thumbsup]

who dares, wins



Ispucali se i prodavači i kupci, u smrznutoj atmosferi se čeka BDI za nastavak raketiranja.

Čuje se samo tu i tamo koji zalutali metak. Snajperisti su svuda. Vode je sve manje. Tko će prvi popustiti?
[/quote]
pbz investor je popustio… [cry]

ovaj post nije ni u kojem smislu poziv na kupnju ili prodaju dionica.

Tehnički bi DRYS mogao pasti danas, to stoji, ali trend je pozitivan. A i kupovina jučerašnja me podsjeća na nešto.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

drys ipak pada mada promet nije velik


Kaj se uopce trudis, sto mislis da na ovom brodu ludjaka to ikoga interesira? Pa pola njih nije ni znalo da ATPL ne moze prevoziti plin….kako je druki geko pisao….

Nemojte tako, kolega Sakai! Izgleda da još samo vi ne znate da je ova rusko-ukrajinska ucjena Europe bila ustvari samo zbog prenamjene brodova ATPL u one za prijevoz plina! Razmislite malo, vidjet ćete da ima smisla.
Mene je neki dan jedan kolega na PP pitao šta mislim o tome i koliko dana treba da se ta prenamjena napravi, a ja mu rekao da pita vas jer ipak ste vi stručniji. Naravno, rekao sam mu da tom prilikom malo pripazi na način, jer jbg, ipak ste vi pomorac u godinama! [cool]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Da li je netko provjeravao da li ATPL bolje korelira s DRYS-om, ili recimo Gencom, Diana Shipping ….
Koje su puno sličnije firme.




Ispucali se i prodavači i kupci, u smrznutoj atmosferi se čeka BDI za nastavak raketiranja.

Čuje se samo tu i tamo koji zalutali metak. Snajperisti su svuda. Vode je sve manje. Tko će prvi popustiti?
[/quote]
pbz investor je popustio… [cry]
[/quote]
hajd ne plači, nazovi brokere i provest će ti transakciju prodaje uz proviziju .6%, a ne 1 ili kolikoonoveć.

..eto ošlo 10500 komada, i ostali smo iznad 800 kn, a što nosi sutra..?

sutra je novi dan.

New Report

Close