ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 14.05.2024. u 21:47
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,40
2.777
53
52,40
52,80
-1,13%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Jučer sam se patio sa JDPL, bi ne bi kupio, na ATPL sam ušao sa 610…i mislim se dal prodavat ili čekat…E kad sam vidio DRY, briga me što ameri odoše dole, idemo danas opet gore…

20 minuta prije trgovanja, nema neke gužve na bidu…

nemojte zelenilo u dokupu sam 🙂


Kakav je danas BDI ?

Isti ko i jučer poslje 14:30 [tongue]

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

jel bilo uopće BDI-a jučer? ja nisam našao…samo za prekjučer…

DOKUP!

Samo nemojte žurit s prodajom, pa ćete vidjet kako ATPL raste.

sutra je novi dan.

748 kn [tongue]

(tko čeka, taj se načeka)

Pardon: 754 [lol]

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA


Samo nemojte žurit s prodajom, pa ćete vidjet kako ATPL raste.

100% za ovo

Ne dajmo im ništa, nisu zaslužili smutljivci jedni [smiley]

CITY OF DUBROVNIK
Ship Name CITY OF DUBROVNIK
DWT 75460
Built 1995-01
Flag CRT
Draft 14,3120
75,460 BLT 95 RECALADA/SKAW-CPASS 10/1.2009-15/1.2009 USD 3,500 DAILY +USD 130000 BB DREYFUS

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

samo ne treba nasjedati na ekipu koja na TA pokušava nagovoriti na prodaju…tamo sve neki vrsni tehničari a nisu se još ukrcali…uzalud im trud oko crtanja ako ne skuže gdje su potencijali rasta na prvi pogled…

Jedino bi prokomentirao kolegu koji uspoređuje ATPL i JDPL. Mislim da mješa kruške i jabuke, jer ove dvije firme su slične po djelu djelatnosti kojima se bave, ali koliko sličnosti toliko i razlike. Koliko znam ATPL, osim brodarskog sektora, ima i avioprijevoz, 1-2 hotela, i nešto imaju i u građevinskom sektoru, vjerovatno će sami, naravno uz INGR-u gradit, prije ili kasnije, marinu u Dubrovniku, a čini mi se da se priča i o stambenoj izgradnji, ( ove informacije su ipak neslužbene ), ali sve u svemu dosta široka lepeza djelatnosti, i pomalo je teško ovu kompaniju usporediti sa JDPL, a pogotovo po ljudima koji kompaniju vode.

sutra je novi dan.

Čini mi se da više nemaju hrabrosti staviti 300-400 kom na prodaju u svrhu zastašivanja jerbo samo njam njam i nestade.

Smješno je bilo ovih dana rasta promatrati kako u otvaranju idu ispod aska da posiju paniku, no nije baš palilo [cool]

Napokon da i nama zasja sunce. Ipak, oprez malo hladjenje najavljuje ekipa s TA. Samo cini mi se da je ovdje ipak netko malo veci u igri. 750 je kljucna granica s obzirom da je napravljeno oko 50% od zadnje najnize cijene. Obicno tu nastaje predah. Sad da li opet pad za 50% ili nanovo rast ostaje se vidjeti.

VIVA LA REVOLUCION !!!

bolesno.
krobi po uobičajenom (minus), atpl juriša. trenutno +4,62


Čini mi se da više nemaju hrabrosti staviti 300-400 kom na prodaju u svrhu zastašivanja jerbo samo njam njam i nestade.

Smješno je bilo ovih dana rasta promatrati kako u otvaranju idu ispod aska da posiju paniku, no nije baš palilo [cool]

a da… najbolji mi je onaj trejder/kvazidirigent sa 1 dionicom na asku za 717 :-)))

New Report

Close