ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.05.2024. u 04:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,80
158
3
52,40
52,80
0,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dečki samo se tješite… danas će biti pokolj [bye]

El Febo, 12.12.2008. u 09:54

A kaj onda predlažeš..? [yawn]
Da se plačemo… [cry]

kad kupiš tih 250 komada, možda ćeš već za dva-tri dana za iste pare moći kupiti 260 komada..
i tako dan za danom sve dok jednom više nečeš moći kupiti večinu toga što si mogao kupiti jučer..
pa ćeš knjižiti oportunitete izgubljenih prilika…
naravno ne vjerujem da će se to već sutra dogoditi ali treba lagano dokupljivati..a ako cijena naglo skoči uvijek možeš dio iskrcati….

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Plan za spas autoindustrije propao u američkom Senatu: Ništa od 14 milijardi dolara

PROPAO je 14 milijardi dolara težak plan za spašavanje automobilske industrije, kojeg su u SAD-u prozvali "mjerom godine". Kako javlja CNN, plan je sinoć odbacio američki Senat, odnosno nije prikupljeno potrebnih 60 glasova za njegovo usvajanje.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/plan-za-spas-autoindustrije-propao-u-americkom-senatu-nista-od-14-milijardi-dolara/413320.aspx

semper fidelis

fak
nije petak 13. a danas je dan blokada, negativnih, dakako…. a ja mislio povratka nema….
uf, uf

evo vec bjezi vlakic….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

O, evo nas još danas u plusu.
Bez brige.
Ujutro malo rušenja , malo dokupa i popodne lagano prodanac.
Laganih 9-10% razlike.
A,kaj? 20 tisućica u pađe.


Plan za spas autoindustrije propao u američkom Senatu: Ništa od 14 milijardi dolara

PROPAO je 14 milijardi dolara težak plan za spašavanje automobilske industrije, kojeg su u SAD-u prozvali "mjerom godine". Kako javlja CNN, plan je sinoć odbacio američki Senat, odnosno nije prikupljeno potrebnih 60 glasova za njegovo usvajanje.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/plan-za-spas-autoindustrije-propao-u-americkom-senatu-nista-od-14-milijardi-dolara/413320.aspx

Kolega, ovdje su tema brodovi a ne auti.. [angry]
Držte se teme! [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Hoće li danas DRY postati dionica ispod dolara…

Neće, nego dionica opet preko 10 dolara i brže nego što misliš!
A osim toga, nemojte plakati jer ste prodali a BDI vas razvali nakon toga svojim zelenilom.
Prethodnih dana je bio pokolj na skidanju s aska, ne znam zašto bi ova američka dramaturgija išta promijenila, osim što je donijela mogućnost jeftinijeg dokupa, pa barem imamo iskustva s njihovim bailoutima i kako to završi!
Vidim da mnogi ovdje iznose planove za danas pa ću i ja, mislio sam danas na otvaranju shortati ali dobro da nisam jer vidim da su to drugi napravili za mene i očistili put do kupovnih naloga.
Hvala i pozdrav!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

zaboli me i za amere i njihove aute…….ovo su totalne gluposti da mi padamo na ovakve vijesti
pa kakve veze brodari imaju sa njima…..
al vidi se da kupnje ima…..mislim da danas necemo u veliki minus

Momci bio gubitak 3 ili 30 milja nije isto ali s obzirom na cash poziciju nek je stave u banku i kamata bi trebala ponistiti tih 30tak milja gubitka. Ipak, ako gubitka bude cijena dionica ce reagirati jer neke multiple ce biti u debeloj banani pod uvjetom da se BDi zadrzi ispod granice isplativosti ili ako ne uspiju dogovoriti bolje ugovore. Ja bih vise volio da objave po koliko koji brod trenutno vozi i vremenski period te da javno objavljuju svaku promjenu a ne ovako da proizvoljno manipuliraju.
Ako netko zna gdje se moze vidjeti po koliko brodovi voze i na koji period bio bih zahvalan za link.

VIVA LA REVOLUCION !!!

IMaš pravo, bilo bi glupo da ATPL pada zbog propasti američke autoindustrije ,ali mislim da ATPL pada zbog potopa brodara jučer vanka oko -15%

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

ja danas dovršio dokup…sreća da me jučer nije poklopilo [smiley]


IMaš pravo, bilo bi glupo da ATPL pada zbog propasti američke autoindustrije ,ali mislim da ATPL pada zbog potopa brodara jučer vanka oko -15%

iako su u prethodna tri dana rasli 100%

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

Bok dečki.

Samo da pozdravim Governora, Febo-a, Bugsa, Ivedome-a, dakklada, maximini-a, plavca, bakara, invertera i miska. I da sve zainteresirane naputim na 2187. stranicu foruma i dalje, da bi naučili osnove ulagačke euforije, ljudske pristojnosti i poštovanja prema struci.

Srdačan pozdrav


zaboli me i za amere i njihove aute…….ovo su totalne gluposti da mi padamo na ovakve vijesti
pa kakve veze brodari imaju sa njima…..
al vidi se da kupnje ima…..mislim da danas necemo u veliki minus

nemogu vjerovat kakve gluposti pričate…

kako auto industrija nema veze s brodarima?!?

ako propadnu proizvođači automobila, nema potražnje za sirovinom, nema prijevoza gotovih proizvoda, puno ljudi bez posla->manja potrošnja, pad proizvodnje u drugim granama…

mislim imam i ja atpl ali izjava da auto industrija ne utječe na brodare je čista besmislica

Bok dečko

Kaj sad da ti spomenik dignemo?
Pa ko god išta kupuje u ovim turbulentnim vremenima taj špekulira sa
mogućim padom cijene (ako ima imalo soli u glavi).
Ne treba biti specijalac da nam to obznaniš.

Srdačan pozdrav i tebi, mirno more i sretnu plovidbu [bye]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close