ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.05.2024. u 01:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
13,02
19.711
1,514
12,95
13,00
-2,27%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

3000 po 1000 bilo na bidu ako uspiju nekoga navuć

Istina, sad su vjerovatno skriveni nalozi

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

lako moguće da se cijena stvarno spušta na neke ranije dogovorene razine radi prebacivanja između većih igrača. pitanje je gdje će biti iskrcavanje u normandiji? meni 150 kn izgleda kao jedna atraktivna razina za obje strane

Lijep dokup za mene na 172,50. Zahvaljujem.

Nemam dionice ADPL, ali ovo pada kao da netko nesto zna. A mozda je i sve posljedica Todexa i opceg nepovjerenja u burzu, FI,…

Prošao mali nalog na 171,50.. baš me zanima dokle će ići dole.


Lijep dokup za mene na 172,50. Zahvaljujem.

ja ću zahvaliti na 150 kn, nema žurbe…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Mirovinac prodaje i ulazi u atgr na 1000 i + kn. Sigurno je trust financijskih genija sa razlogom donio ovu odluku 🙂

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''


Mirovinac prodaje i ulazi u atgr na 1000 i + kn. Sigurno je trust financijskih genija sa razlogom donio ovu odluku 🙂

Radi se o Erste Plavom OMF kat. B…
Mislim da su oni kupovali pred koju godinu po
cca 120 od nekadašnjeg velikog dioničara …

Mislim da je doslo vrijeme da vratim ovdje ono sto sam kratio.

get rich or die tryin'

pitanja (retorička) vezano uz mirovinca koji izlazi:

1) zašto prodaje po 17x kad je mogao po 19x?
2) zašto uopće prodaje, da bi ušao u drugu dionicu? kao da nema enorman mjesečni, prisilni priljev? ili mora kupovati trash obveznice s tim?
3) da li se fond manager tako ponaša i s vlastitom imovinom?

Sve ce jos do kraja dana biti na razinama 180, drhtave rucice su sve prodale sta su imale, previse brinete, zamislite koliko bi vam dan bio bolji da ste spavali npr do 13h, sve bi proslo bez stresa a ovako se bzvze nervirate

Bogata
I meni nije baš jasno, svježi keš dolazi redovno svaki mjesec. Činjenica je da je njihovim genijalcima trenutno više vrijedna atgr na svome ATH.

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

Ne treba pametovati, nego čekati ovo lokalno dno i ubaciti se unutra. E sada gdje će biti tko to zna, ali svaki dan je jeftinije pa bolje pričekati.

@bogata
..postavljate vrlo logične zaključke 👍 ..kao Vaš nekidašnji komentar vezan uz uvaženu članicu Uprave ADPL koja vodi resor ‘prodaja i strateška nabava’ ..i iskrcava ko da ‘nema sutra’ 😆

New Report

Close