ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.05.2024. u 09:12
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
13,03
6.504
499
12,95
13,05
0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

https://lider.media/ukratko/ad-plastik-grupa-je-osvojila-green-frog-award-posebno-priznanje/

Svaka čast adpl-u.

https://novac.jutarnji.hr/karijere/u-upravama-hrvatskih-tvrtki-svega-je-19-posto-zena-a-u-cak-41-posto-njih-nema-niti-jedne/7378206/

imajući u vidu rast cijene nafte.

https://www.moj-posao.net/Posao/380895/Koordinator-prodaje-za-rusko-trziste-pripravnik-mz/

ne znam gdje će cijena, gore ili dolje, jedina negativna strana oko adpl je sto ej adpl gotovo pa iznimka u rh gospodarstvu – proizvdna industrija, vrhunska po tehnlogiji i financijama, to je nazalost u rh iznimka. iam puno dobrih, ali malo industrjej

uzmite recimo adpl i petrkemija – koja razlika, koja devijacija. ovi zarade za peljeski most, ovi spale peljeski most. i to im nije dosta , hoce jos da spaljuju

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


ne znam gdje će cijena, gore ili dolje, jedina negativna strana oko adpl je sto ej adpl gotovo pa iznimka u rh gospodarstvu – proizvdna industrija, vrhunska po tehnlogiji i financijama, to je nazalost u rh iznimka. iam puno dobrih, ali malo industrjej

uzmite recimo adpl i petrkemija – koja razlika, koja devijacija. ovi zarade za peljeski most, ovi spale peljeski most. i to im nije dosta , hoce jos da spaljuju

A to sto mirovinac prodaje svaki dan nije negativna strana?!

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]



ne znam gdje će cijena, gore ili dolje, jedina negativna strana oko adpl je sto ej adpl gotovo pa iznimka u rh gospodarstvu – proizvdna industrija, vrhunska po tehnlogiji i financijama, to je nazalost u rh iznimka. iam puno dobrih, ali malo industrjej

uzmite recimo adpl i petrkemija – koja razlika, koja devijacija. ovi zarade za peljeski most, ovi spale peljeski most. i to im nije dosta , hoce jos da spaljuju

A to sto mirovinac prodaje svaki dan nije negativna strana?!
[/quote]

uvijek netko proda, netko kupi, ja govorim o poslovanju, malo je takvih tvrtki – lenac, atgr i sl

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Doma-goje koliko ima mirovinaca i fondova u top ten sve skupa?



ne znam gdje će cijena, gore ili dolje, jedina negativna strana oko adpl je sto ej adpl gotovo pa iznimka u rh gospodarstvu – proizvdna industrija, vrhunska po tehnlogiji i financijama, to je nazalost u rh iznimka. iam puno dobrih, ali malo industrjej

uzmite recimo adpl i petrkemija – koja razlika, koja devijacija. ovi zarade za peljeski most, ovi spale peljeski most. i to im nije dosta , hoce jos da spaljuju

A to sto mirovinac prodaje svaki dan nije negativna strana?!
[/quote]

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Rublja ojačala od početka aprila sa 78 na 72 rub za eur pa ne može po tome više piliti, e sad mu je problem što mirovinac prodaje … da ne prodaje mirovinac, prodavao bi netko drugi … a netko drugi bi kupovao …i tako ukrug … kao pas kad lovi vlastiti rep …
divka očekivana, ako uzmemo u obzir da je ‘redovna’ divka zadnjih godina bila 8 kuna, 2016 smo dobili 12, lani 8,5, ove godine 10, ispada da nam ‘duguju’ na ime 2015 godine još samo 1,5 kunu … to ćemo valjda dobiti slijedeće godine, a nadam se da ćemo i biti u preplati ….
kako je krenulo ove godine, strah me i pomisliti kakvi ćže biti rezultati na kraju godine …

Da li je moguca korekcija na ADPL ispod 190 ili ovo po vama je samo sitno hladenje situacije?


Da li je moguca korekcija na ADPL ispod 190 ili ovo po vama je samo sitno hladenje situacije?

Uvijek je nezahvalno pričati o kretanju cijene pa prognozirat neću, ali ono što sigurno znam da ću bit na kupnji na 185kn ako do nje dođe.

LP

Rastimo zajedno...


Da li je moguca korekcija na ADPL ispod 190 ili ovo po vama je samo sitno hladenje situacije?

Po meni je ovo iskrcaj spekulanata koji su ocekivali rast cijene s objavom dividende koji se nije dogodio

Ignore : renči

ako je Erste Plavi kupio 280 dionica Atlantic Grupe (ZSE:ATGR-R-A) i time učvrstio poziciju četvrtog najvećeg vlasnika ove kompanije sa 6,08 posto udjela. Od početka godine dionice Atlantica su porasle 17 posto. Zanimljivo je da je Erste Plavi prodavao u ovom razdoblju dionice AD Plastika (ZSE:ADPL-R-A). Riječ je o 1.000 dionica, no ovaj je mirovinac i dalje osmi najveći vlasnik solinske kompanije s 1,94 posto udjela.

http://www.seebiz.eu/erste-plavi-kupuje-atlantic-grupu-pbz-co-povecava-udjel-u-podravci/ar-175960/

uvijek netko prodaje, netko kupuje. adpl je vr vrhova, onako kako prave tvrtke posluju i rade na zapadu i u biznisu i na burzi. kamo sreće da ih ima više. kamo će cijena, ne znam. mirovinci mogu pogurati, ai bome i zatući – što je njima polja milje, a s pola milje ovdje kod nas može se napraviti darmar

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Ipak hladenje na plastici. Steta sto se nije održalo iznad 200kn.


Ipak hladenje na plastici. Steta sto se nije održalo iznad 200kn.

polako kolega, to što je neki trgovac potrgao bid s 1.500 kom u šusu, ne znači da se išta promijenilo u i oko ove dionice
isto tako je mogao danima izlaziti po malo no on se odlučio na ovakav scenarij

Opaaa

AD Plastik predlaže za dividendu isplatu gotovo 42 milijuna kuna

New Report

Close