ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.04.2024. u 14:03
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,99
4.158
320
13,00
13,10
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://hr.rbth.com/news/2017/02/10/veleposlanik-rf-u-hrvatskoj-rusija-vise-ne-planira-pomagati-agrokoru_699483
Rekao bi da je tipfeler pri kraju, da je mislio na AD plastiku, što znači da nismo na crnoj listi i da žele nastavak poslovanja AD plastike u Rusiji.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Kad će više taj izvještaj. Šta će ga objavit u 8 navečer…

Prikaz eur/rub zadnjih godinu dana. linije ozacavaju vrijednost po razdoblju. Jucerasnji dan zavrsen na 61,99 (zadnja svijeca). trend je vidljiv

lp

Vaš link …[/url]
Vaš link …

halfte trinken, halfte Šarcu geben

http://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/senzacionalne-vijesti-iz-bruxellesa-hrvatska-u-velikom-uzletu-gospodarski-rast-veci-od-ocekivanog-pada-nezaposlenost-smanjuje-se-javni-dug/5626215/

Iz clanka na kraju

Najveći je rast BDP-a predviđen za Rumunjsku, 4,4 posto. Jako bitno s obzirom na tvornicu tamo koja vec godinama donosi ljepu dobit

Ignore : renči

10.02.2017. – Objava nerevidiranih financijskih izvještaja za 2016. godinu

Tko je ovdje lud ?? Pa danas je 15.2. a nema ništa

Ja sam se bunio vec 10.02, ali ovi koji objavljuju izvjestaje ne citaju forum..vjerojatno ce ga objavit u 5 popodne..pih

E ako danas ne objave izvješće, onda ……

će možda biti idući tjedan. :))

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Iskreno, očekivao sam bolji FI.

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/ADPL-fin2016-1Y-NotREV-K-HR.pdf

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

FI baš i nije nešto… možda sam imao nerealna očekivanja…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Povecali EBITDA marzu za 10,52% (sa 13,12% na 14,50%) i NPM za 15,27% (sa 3,03% na 3,50%). Sa operativne strane vrlo dobro. Ipak, pad prihoda malo obeshrabruje.

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.


FI baš i nije nešto… možda sam imao nerealna očekivanja…

I nije. Ali nije niti loše.
Meni se ne sviđa što je jedan veći kupac, a očito na ovoj cijeni ima više većih prodavača.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


FI baš i nije nešto… možda sam imao nerealna očekivanja…

Ja sam imao takva očekivanja na Q3 (mislio sam da će do kraja godine dohvatiti 50 mil.), tako da mi je ovo ipak bolje od očekivanog za Q4 (mislio sam da će biti isto kao i lani).

halfte trinken, halfte Šarcu geben


I nije. Ali nije niti loše.
Meni se ne sviđa što je jedan veći kupac, a očito na ovoj cijeni ima više većih prodavača.

lp

Ipak nije samo jedan kupac.
TOP 10 se ne mijenja od početka veljače, ali je ipak netko ispod TOP 10 podigao cijenu na 150kn.
Na koncu, zaradili su dobit od 11,45 kn po dionici.
U zadnjem kvartalu su za 3 mil. kuna bolji od lani.
Ima li puno boljih?

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close