ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.05.2024. u 03:53
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
13,05
18.356
1,407
13,00
13,10
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Da li je ikome sjeo predujam dividende?

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Pozdrav,
Ja sam novi dionicar ADPL-a i ponukan diskusijom na forumu poslao sam upit kako ce se isplacivati dividenda/predujam, tj da li ce uzeti skdd racun ili treba poslati novi. Odgovor je bio da podatke treba poslati njima.


Pozdrav,
Ja sam novi dionicar ADPL-a i ponukan diskusijom na forumu poslao sam upit kako ce se isplacivati dividenda/predujam, tj da li ce uzeti skdd racun ili treba poslati novi. Odgovor je bio da podatke treba poslati njima.

Na koji mail se salje ? Onaj marija.bozic-kurdic@adplastik.hr ili ima neki novi ?



Pozdrav,
Ja sam novi dionicar ADPL-a i ponukan diskusijom na forumu poslao sam upit kako ce se isplacivati dividenda/predujam, tj da li ce uzeti skdd racun ili treba poslati novi. Odgovor je bio da podatke treba poslati njima.


Pozdrav,
Ja sam novi dionicar ADPL-a i ponukan diskusijom na forumu poslao sam upit kako ce se isplacivati dividenda/predujam, tj da li ce uzeti skdd racun ili treba poslati novi. Odgovor je bio da podatke treba poslati njima.

Na koji mail se salje ? Onaj marija.bozic-kurdic@adplastik.hr ili ima neki novi ?
[/quote]

Evo provajte na ovaj: snjezana.saric@adplastik.hr

Ljudi kome nije jasno šta mu je raditi neka nazove u
firmu i lijepo pita.Ljudi koji tamo rade su vam jako pristojni
i odgovoriti će na svako vaše pitanje

Pozdrav

Fiat otkrio izgled redizajniranog "fiće" koji će se proizvoditi u Kragujevcu

http://www.seebiz.eu/fiat-otkrio-izgled-redizajniranog-fice-koji-ce-se-proizvoditi-u-kragujevcu/ar-27135/

Slike (2)

http://autoklub.jutarnji.hr/fiat-500-l–produzena-verzija-stize-iz-kragujevca-do-kraja-godine/1004923/?foto=1



Pozdrav,
Ja sam novi dionicar ADPL-a i ponukan diskusijom na forumu poslao sam upit kako ce se isplacivati dividenda/predujam, tj da li ce uzeti skdd racun ili treba poslati novi. Odgovor je bio da podatke treba poslati njima.


Pozdrav,
Ja sam novi dionicar ADPL-a i ponukan diskusijom na forumu poslao sam upit kako ce se isplacivati dividenda/predujam, tj da li ce uzeti skdd racun ili treba poslati novi. Odgovor je bio da podatke treba poslati njima.

Na koji mail se salje ? Onaj marija.bozic-kurdic@adplastik.hr ili ima neki novi ?
[/quote]

Meni to zvuči totalno neozbiljno da se nekoga mora zvati zbog dividende. Pa ima ljudi koji kupe dionicu jer vjeruju da je to dobro ulaganje i više ju ni ne pogledaju narednih 5 godina. Da li to znači da njima kao najvjernijim dioničarima dividenda neće sjesti jer je nisu tražili? To bi u najmanju ruku bilo smješno, a vjerojatno i protuzakonito. Dividenda bi trebala automatski sjesti na račun prijavljen na SKDD-u.

Nebi trebala sjesti na račun prijavljen u SKDDu, kompanija može tako isplatiti dividendu, ali nemora iako bi bil najbolje da mora jer je tako najjednostavnije i za dionicare ali i za poreznu da prati kako ko prima dividende no moguce da SKDD preskupo naplacuje tu uslugu pa dio kompanija ne zeli to iskoristiti… Iskreno ni meni se ne svidja bas nacin na koji ADPL isplacuje dividende, ljetos sam u istom mailu poslao podatke o ziro racunu za mene i jos jednu osobu i zamolio ih da mi odgovore na mail ako bude kakvih problema , nisu nista odgovorili meni je sjela dividenda, ovoj drugoj osobi nije, onda smo zvali u ADPL dali broj ziro racuna od ovog drugog ponovno i onda su mu isplatili dividendu.

Mislim da ce svi dionicari dobiti doma pisanu obavjest o tome da se isplacuje dividenda s uputama sto napraviti (tako je bilo bar ljetos) , i onda ako ti ne sjedne dividenda zves ADPl.

...

Proizvodnja u Revozu stala zbog manjka narudžbi

LJUBLJANA – Slovenski je Revoz u ponedjeljak privremeno zaustavio proizvodnju koja će mirovati do kraja praznika, odnosno do petka.
Takva je odluka donesena zbog manjka narudžbi čiji opseg trenutno nije dovoljan za ispunjavanje proizvodnih kapaciteta, službeno je priopćeno iz Revoza.
U poduzeću, koje od rujna lani posluje u dvije i pol smjene, napominju kako je taj opseg rada vrlo visok s obzirom na situaciju na europskom tržištu automobila. Dodaju kako se nepovoljna situacija s kraja 2011. na spomenutom tržištu nastavlja i ove godine. Revoz je u siječnju počeo komercijalizaciju novog modela Twingo, čiji je uspjeh na tržištu teško prognozirati

hm,hm,

pa, dobro, ljudi, kaj je tak problem nazvat u AD Plastik i pitat za način isplate dividende ?!

http://www.adplastik.hr/Kontakti/Kontaktirajtenas/Sjedi%C5%A1te/tabid/134/language/hr-HR/Default.aspx

AD Plastik d.d.
Matoševa 8
21 210 Solin
HRVATSKA

Tel: +385 21 206 444
Fax: +385 21 206 599


Proizvodnja u Revozu stala zbog manjka narudžbi

LJUBLJANA – Slovenski je Revoz u ponedjeljak privremeno zaustavio proizvodnju koja će mirovati do kraja praznika, odnosno do petka.
Takva je odluka donesena zbog manjka narudžbi čiji opseg trenutno nije dovoljan za ispunjavanje proizvodnih kapaciteta, službeno je priopćeno iz Revoza.
U poduzeću, koje od rujna lani posluje u dvije i pol smjene, napominju kako je taj opseg rada vrlo visok s obzirom na situaciju na europskom tržištu automobila. Dodaju kako se nepovoljna situacija s kraja 2011. na spomenutom tržištu nastavlja i ove godine. Revoz je u siječnju počeo komercijalizaciju novog modela Twingo, čiji je uspjeh na tržištu teško prognozirati

hm,hm,

Logično.

Zato me ugodno iznenadila ona procjena o rastu revenua od 20 posto ove godine( s obzirom na cijelo tržište)

Ponavljam, malo mi je preoptimistična(najava).

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


pa, dobro, ljudi, kaj je tak problem nazvat u AD Plastik i pitat za način isplate dividende ?!

http://www.adplastik.hr/Kontakti/Kontaktirajtenas/Sjedi%C5%A1te/tabid/134/language/hr-HR/Default.aspx

AD Plastik d.d.
Matoševa 8
21 210 Solin
HRVATSKA

Tel: +385 21 206 444
Fax: +385 21 206 599

Poslao mail sa OIB-om i kopijom žira i poslao na dva maila: snjezana.saric@adpla​stik.hr, marija.bozic-kudric@adplastik.hr.

Dobio sam potvrdni odgovor za pola sata.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Razlog obustave prozvodnje vidim u sljedecem.

Krah auto industrije u Europi: Najveći pad novih registracija u 15 godina!
Business.hr • 15. siječanj 2009

Broj registracija novih vozila u Europi pao je tijekom prošle godine za 7,8 posto u odnosu na 2007. godinu, što je najveći pad u posljednjih 15 godina, prenosi agencija Promocija Plus podatke Europskog udruženja proizvođača automobila. Po tim podacima, u 2008. godini u Europi je registrirano 14,71 milijun vozila što je gotovo 1,25 milijuna manje nego 2007. U "staroj Europi" (15 članica EU i EFTE) zabilježen je pad od 8,4 posto, a u "novoj Europi" (nove članice EU-a i Hrvatska) od 0,7 pos

New Report

Close