ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel ima tko da mu nije još sjela dividenda? Imam žiro u PBZ-u…nije puno ali ipak..ako netko nešto zna molim info?Hvala!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

ista priča kao i u mene,nije ni meni legla.
baš san želio isto to napisat


Jel ima tko da mu nije još sjela dividenda? Imam žiro u PBZ-u…nije puno ali ipak..ako netko nešto zna molim info?Hvala!

Meni je u pbz je sjela. Jesi li poslao podatke na mail sljedeći mail?

marija.bozic-kudric@adplastik.hr

Ako ne pošalji ime prezime, broj računa, adresu i broj dionica. Bar sam tako ja poslao. Ili još bolje nazovi ADP pa vidi.

Poz!



Jel ima tko da mu nije još sjela dividenda? Imam žiro u PBZ-u…nije puno ali ipak..ako netko nešto zna molim info?Hvala!

Meni je u pbz je sjela. Jesi li poslao podatke na mail sljedeći mail?

marija.bozic-kudric@adplastik.hr

Ako ne pošalji ime prezime, broj računa, adresu i broj dionica. Bar sam tako ja poslao. Ili još bolje nazovi ADP pa vidi.

Poz!
[/quote]
[thumbsup]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(




Jel ima tko da mu nije još sjela dividenda? Imam žiro u PBZ-u…nije puno ali ipak..ako netko nešto zna molim info?Hvala!

Meni je u pbz je sjela. Jesi li poslao podatke na mail sljedeći mail?

marija.bozic-kudric@adplastik.hr

Ako ne pošalji ime prezime, broj računa, adresu i broj dionica. Bar sam tako ja poslao. Ili još bolje nazovi ADP pa vidi.

Poz!
[/quote]
[thumbsup]
[/quote]

Ni ja još nisam dobila, zvala sam , ali gospođa Marija je na godišnjem(nisu sigurni do kad) i moramo se strpiti. [embarass]

BTW Jel ima nekome da je sjela a da to nije bilo na 10.08…Ja sam u istom mailu poslao podatke za 3 računa, svi brojevi točni, na moj je sjelo, na ostale nije a nisam dobio nikakvu konta informaciju tipa "s jednog emaila mora doci jedan racun" i slicno..

ima li netko da je slao podatke za vise od 1racuna i da je na vise od 1 racuna sjela dividenda?

...

nema tog podatka, ali izgleda da treba biti mail osobe koja daje račun- na koga glasi . 1956738929764345 puta sam slao s mog maila za suprugu, i 1956738929764345 puta su odgovorili nda nisu točni podaci . kad sam poslao s njenog maila, u 3 dana bilo je sve sređeno !

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Ni ja još nisam dobila, zvala sam , ali gospođa Marija je na godišnjem(nisu sigurni do kad) i moramo se strpiti. [embarass]

ovo kako ADPL dijeli dividendu je neodgovorno i bezobrazno prema dioničarima! kako netko dobije dividendu, a netko ne?
još gore je što onaj tko nije dobio mora nagađati zašto nije dobio i zivkati ADPL, umjesto da ADPL sam javi što kome fali i da se to pod hito riješi! bezobrazluk i podcjenjivanje dioničara, najblaže rečeno…..a vruhnac je ovo da je teta na godišnjem i nema ništa dok se ne vrati?!?!

Zašto bi ja njima morao slati podatke?
Oni podatke mogu dobiti od skdd-a.
Inače ću napisati da imam 50x više dionica nego što imam pa neka uplaćuju.
To su teške gluposti…

meni je sve sjelo tocno 13/08…nisam im slao koliko imam dionica, taj podatak ADP ima od skdd-a, vec sam im poslao broj svog ziro racuna i sve je proslo ok…(kako ce ADP racunovodstvo inace znati kamo da isplate dividendu? (posebno novim dionicarima))….


meni je sve sjelo tocno 13/08…nisam im slao koliko imam dionica, taj podatak ADP ima od skdd-a, vec sam im poslao broj svog ziro racuna i sve je proslo ok…(kako ce ADP racunovodstvo inace znati kamo da isplate dividendu? (posebno novim dionicarima))….

Isto i kod mene, sjelo na Hypo žirac bez problema. Prethodno sam u srpnju poslao mailom podatke o istom, odgovoreno mi da je sve OK…



meni je sve sjelo tocno 13/08…nisam im slao koliko imam dionica, taj podatak ADP ima od skdd-a, vec sam im poslao broj svog ziro racuna i sve je proslo ok…(kako ce ADP racunovodstvo inace znati kamo da isplate dividendu? (posebno novim dionicarima))….

Isto i kod mene, sjelo na Hypo žirac bez problema. Prethodno sam u srpnju poslao mailom podatke o istom, odgovoreno mi da je sve OK…
[/quote
takodjer i kod mene…
mailom poslao samo oib i broj žiro računa i dividenda sjela ako se ne varam u srijedu 10.08.
žirac je u zabi.

New Report

Close