ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 17.06.2024. u 10:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,95
803
62
12,95
13,00
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



ulaskom u EU…gdi si ti već…prije će se ista raspasti nego li mi uđemo u nju…a i treba preživit do onda…za početak sutrašnji dan… [bye]
ne bi se ni postavljo na kupnju ADPL sutra…bit će među najvećim gubitnicima…

Drugar, olako se razbacuješ prognozama. I gubiš na vjerodostojnosti, očito u US nisi previše naučio. A na našem mini, mini marketu ima nas koji nismo fucking špekulanti i imamo osmišljenu dugoročnu strategiju investiranja. Neću iznositi rezultate te strategije jer bi ispalo da se hvalim.
[/quote]

ti si naučio na ovoj, da se izrazim kao Čačić, "žabokrečini" od burze zvane ZSE sva znanja i imaš prinos u zadnje 3 godine 300%…
jedino ti vjerujem da imate dugoročnu strategiju investiranja…a ona se svodi na "kupi danas, dođi na nulu za tri godine"…

Na dan 11.8. 2011. promjene(veliki pad cijene u ponedjeljak) u top 10:

4. B AK IĆ NENAD 141.974 3,38 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA + 2 000

Protrgovano 32 697 komada a ovo je jedina promjena u top 10

Štednja je mudrost trošenja.

@marcipan
sinek, ne znaš kaj govoriš. Na TK širom Europe bio sam aktivan dok si ti bio još u pelenama. Internet je još bio SF a dionice su nudili putujući trgovci. A tek na Crvenom trgu u Moskvi, koji su to IPO-i bili

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

…prvih petnaest godina sam dosta zaradio ali još više izgubio. Tek sam zadnjih osam godina u plusu jer sam prestao misliti da sam jako pametan i skrušeno priznao da su Graham, Buffett i Mala knjiga u pravu. Pardon, 2008. je bila negativna

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Današnji oporavak europskih burzi ( npr. STOXX 50 2,312.08 +4.36%, FTSE 100 5,306.78 +2.79%, DAX 6,008.74 +3.64%), kao i snažni jučerašnji skok američkih burzi, pad nezaposlenih u SAD-u, kao i snažni rast maloprodaje ( Vaš link ), neformalno potvrđen status AAA Francuskoj… daje mi nadu da nećemo više tako lako dolje. [thumbsup]


Na dan 11.8. 2011. promjene(veliki pad cijene u ponedjeljak) u top 10:

4. B AK IĆ NENAD 141.974 3,38 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA + 2 000

Protrgovano 32 697 komada a ovo je jedina promjena u top 10

A što si očekivao ? Prodao je 10.000 komada po 125-130, a po 100-105 je kupovao. Sve obrnuto nego piše na svom forumu …

Dugo će se još ovdje vrtiti cijena na tim razinama !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Današnji oporavak europskih burzi ( npr. STOXX 50 2,312.08 +4.36%, FTSE 100 5,306.78 +2.79%, DAX 6,008.74 +3.64%), kao i snažni jučerašnji skok američkih burzi, pad nezaposlenih u SAD-u, kao i snažni rast maloprodaje ( Vaš link ), neformalno potvrđen status AAA Francuskoj… daje mi nadu da nećemo više tako lako dolje. [thumbsup]


To i pad CHF-a i pad zlata 2 dana za redom. Oboje se događa danas. Kao što pišem na drugimtemama – ako Angela i Nicolas još objave ili barem daju tračak razmišljanja o Euro obveznicama – imamo vro zanimljivo i pozitivno vrijeme ispred nas.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



Na dan 11.8. 2011. promjene(veliki pad cijene u ponedjeljak) u top 10:

4. B AK IĆ NENAD 141.974 3,38 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA + 2 000

Protrgovano 32 697 komada a ovo je jedina promjena u top 10

A što si očekivao ? Prodao je 10.000 komada po 125-130, a po 100-105 je kupovao. Sve obrnuto nego piše na svom forumu …

Dugo će se još ovdje vrtiti cijena na tim razinama !
[/quote]
Poštovani,
kako vi znate da je g.XYZD prodao prije nekog vremena 10 000 komada?

Naime, pozicija u top 10 je smanjena g.XYZD za 10 000 komada a u tom periodu nije bila tolika količina dionica protrgovana na burzi a ne vjerujem da je jedan prodavač, dakle ostaje da je prodao mimo burze a ne vjerujem ni u to. Moje mišljenje ide u smjeru da je prebačeno na skrbnički račun i/ili dano kao kolateral za margin kredit.

Dakle, ja ne tvrdim da je netočno to što vi navodite ali ne bih ni tako tvrdio kako vi navodite, postoji više mogućnosti a sa sigurnosti nešto tvrditi je "znak" da imate provjerene ili povlaštene informacije odnosno da niste dovoljno upoznati sa drugim mogućnostima.

p.s.imam ADPL, nisam gledao uvid u knjigu dioničara, samo sam komentirao top 10 dioničara

Štednja je mudrost trošenja.

Na dan 12.8. 2011. promjene(veliki pad cijene u utorak) u top 10:

2. PBZ D.D. 205.928 4,90 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA – 1 623

7. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 97.461 2,32 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA – 1500

Protrgovano 35 218 komada a ovo je jedine promjene u top 10 !

p.s. prošlo oko 68 000 komada u ponedjeljak i utorak a unutar prvih 10 dioničara su promjene minimalne odnosno uskoro bi mogao netko ući u top 10 jer ipak značajne količine su protrgovane a vidit ćemo u ponedjeljak za srijedu kad je proplo više od 35 000 komada

Štednja je mudrost trošenja.


Na dan 12.8. 2011. promjene(veliki pad cijene u utorak) u top 10:

2. PBZ D.D. 205.928 4,90 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA – 1 623

7. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 97.461 2,32 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA – 1500

Protrgovano 35 218 komada a ovo je jedine promjene u top 10 !

p.s. prošlo oko 68 000 komada u ponedjeljak i utorak a unutar prvih 10 dioničara su promjene minimalne odnosno uskoro bi mogao netko ući u top 10 jer ipak značajne količine su protrgovane a vidit ćemo u ponedjeljak za srijedu kad je proplo više od 35 000 komada


a puno malih ostali bez dionica po mizernoj cijeni, cca 100 kuna.
brijem da bi ovo moglo drugi tjedan malo gore…

Ljudi, ne znam za vas ali ja sam jutros malo, malčice podebljao ovu i još jednu poziciju, hebi ga trebao sam prekjučer ali izdala me hrabrost.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

Koja je priča sa OAO HOLDING KOMPONENTI…baš nisam u toku nimalo?

New Report

Close