ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




meni je sve sjelo tocno 13/08…nisam im slao koliko imam dionica, taj podatak ADP ima od skdd-a, vec sam im poslao broj svog ziro racuna i sve je proslo ok…(kako ce ADP racunovodstvo inace znati kamo da isplate dividendu? (posebno novim dionicarima))….

Isto i kod mene, sjelo na Hypo žirac bez problema. Prethodno sam u srpnju poslao mailom podatke o istom, odgovoreno mi da je sve OK…
[/quote
takodjer i kod mene…
mailom poslao samo oib i broj žiro računa i dividenda sjela ako se ne varam u srijedu 10.08.
žirac je u zabi.
[/quote]




meni je sve sjelo tocno 13/08…nisam im slao koliko imam dionica, taj podatak ADP ima od skdd-a, vec sam im poslao broj svog ziro racuna i sve je proslo ok…(kako ce ADP racunovodstvo inace znati kamo da isplate dividendu? (posebno novim dionicarima))….

Isto i kod mene, sjelo na Hypo žirac bez problema. Prethodno sam u srpnju poslao mailom podatke o istom, odgovoreno mi da je sve OK…
[/quote
takodjer i kod mene…
mailom poslao samo oib i broj žiro računa i dividenda sjela ako se ne varam u srijedu 10.08.
žirac je u zabi.
[/quote]
ERSTE…10.08 SJELO…SAMO POSLAO OIB,ŽIRO I NAZVAO ŽENU U ADPL DA PROVJERIM …


Na dan 12.8. 2011. promjene(veliki pad cijene u utorak) u top 10:

2. PBZ D.D. 205.928 4,90 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA – 1 623

7. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 97.461 2,32 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA – 1500

Protrgovano 35 218 komada a ovo je jedine promjene u top 10 !


Na dan 18.8. 2011. promjene:

3. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 160.077 3,81 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA + 2 000

4. B AKI Ć NENAD 142.598 3,40 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA + 624

Inače, faurecia(partner ADPL) i burze u svijetu danas tonu, faurecia izgubila 10% na cijeni, indeksi izgubili 4-5%.
http://investing.businessweek.com/research/stocks/charts/charts.asp?ticker=EO:FP

Štednja je mudrost trošenja.

Ja nisam niti jednu prodao, samo nadokupljujem. Jbmti ovo je vjerojatno među top 3 najpodcjenjenije dionice na burzi a s obzirom na fundamente.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Na dan 19.8. 2011. promjene:

3. ADP-ESOP D.O.O. 205.000 4,88 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA

10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN DOBROVOLJNI MIROVINSKI FOND 50.000 1,19 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA new
Ukupno: 55,41

Dakle, AD plastik trezorske dionice prebacio na AD ESOP(prema ugovoru i obavijesti na ZSE) te smo dobili novog u top 10, RDMF . [thumbsup]

Štednja je mudrost trošenja.

Je li ima netko u Zabi da mu još nije sjela dividenda za žiro? Ili sam jedinstven, jedini i neponovljiv? [cry]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Je li ima netko u Zabi da mu još nije sjela dividenda za žiro? Ili sam jedinstven, jedini i neponovljiv? [cry]

Zvati ADPlastik i pitati da li ti je ime na listi dioničara.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Mailom su me tražili broj žira i ja sam im dao. Nakon toga ništa. Čekat ću još koji dan, a onda ću zvati.
Ne može bez problema.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Zaboravih poslati link..
http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Hrvatska/Popijac-odgovara-Merkel-Hrvatska-ne-zeli-biti-mjesto-jeftine-radne-snage

…………..najveći interes pokazala za ulaganje njemačke autoindustrije u Hrvatsku.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/popijac-otkrio-detalje-vecere-s-merkelicom-u-hrvatsku-ce-ulagati-njemacka-autoindustrija/567783.aspx

…………..najveći interes pokazala za ulaganje njemačke autoindustrije u Hrvatsku.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/popijac-otkrio-detalje-vecere-s-merkelicom-u-hrvatsku-ce-ulagati-njemacka-autoindustrija/567783.aspx

Odlična obzervacija. Ako će ići ulaganja autoindustrije u Hrvatsku bilo u pogone ili jače povezanosti sa nama kao dobavljačima – u oba slučaja AD Plastik ima jaku priliku.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Nisi jedini, koji nije dobio dividendu!!!

Pokušavate li vi to spustiti cijenu s tim da pišete da niste dobili dividendu? Presmiješno… [lol]

New Report

Close