ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.05.2024. u 22:56
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
13,03
6.504
499
12,95
13,05
0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Upravo htjedoh o staviti, hvala oportunist….

Taj PBZ račun je jedno vrijeme intenzivno prodavao ADPL, izgleda da jos nije prodao sve kaj je htio…Nego dobili smo jos jedan OMF u ADPLu , to je odlicna vijest ! Samo je pitanje zasto nisu kupili ADPL prije 2 godine po 112kn na drazbi kad su imali priliku i do sada bi pokupili 15kn dividende, no ajde sto je bilo bilo je

...

Netko progleda prije, netko kasnije!

kad je prije par godina većinski vlasnik čakovečkih mlinova (inače firme koja zna šta hoće i može) rekao da mu ni je ni malo drago da je njihove dionice počeo kupovati neki hebeni mirovinac ja sam se tome čudio. od tad je prošlo punoooooo vremena, a ja sam od davno suglasan s njim. u principu kad vidim da oni kupuju ja odmah prodajem, osim ht-a jer se tu to ne može izbjeći i tako ću raditi tako dugo dok neki od njihovih upravitelja ne završi u ćorci ili ludnici. tj. hoću reći ili su ludi ili prije da su zreli za lepoglavu. poslije par godina dobrog ponašanje može i lipovica ili valtura.

who dares, wins

kolege,

slobodan sam podsjetiti kako smo od danas ušli u razdoblje isplate drugog kruga dividende u iznosu od četiri kune po dionici, naime rečeno je da će biti isplačena od 14. do 24. kolovoza

zanimljivo niko neće komentirati dan s 10 protrgovanih dionica
he he

http://www.seebiz.eu/europsko-trziste-automobila-u-srpnju-poraslo-48/ar-70641/

laganini pa blok transakcija od 52.000 kom po 123

ako ništ drugo ovaj MM bar druka okolo po novinama[emo_smijesak]

Dobre vijesti za AD Plastik

who dares, wins


ako ništ drugo ovaj MM bar druka okolo po novinama[emo_smijesak]

Dobre vijesti za AD Plastik


teorije zavjere gdje god se okreneš.

ono što ovdje MM-i rade je da omogućuju jačim igračima da skupe veće količine po “atraktivnoj” cijeni.

Evo malo infa.

U prilogu je projekcija kretanja neto dobiti ADPL za 2014 i 2015 koristeći vremenske serije.

Korišteni su podaci o neto dobiti od 2005 po kvartalu.

Zelena crta je projekcija u 2014/2015 korigirana za sezonalitet kvartala u cijeloj seriji.

Integriranjem formule pravca koja je dobivena dobije se da će ukupna dobit u 2014/2015 biti ok 180 milijuna kuna.

Kroz kvalitativnu analizu meni je ispalo oko 200 millijuna kuna sa težištem na kraju 2014 i 2015 u cijelosti.

Ako kome treba metodologija, može na private.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Domach-khmmm…to bi znacilo dividendu od minimalno 21 kunu?Na ovoj cijeni to je dividendni prinos preko 17 odsto.Naime-ispravite me ako gresim-pola dobiti mora u dividendu jelte?

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

Osobno mislim da je domacheva projekcija malo (pre)optimisticna, no mislim da je realno ocekivati oko 100milijuna dobiti, naravno pod pretpostavkom da ne dode do negativnih dogadaja koji cijelu racunicu bacaju u ponor.


@Doma-goj
da po statutu ADPLa pola dobiti mora u dividendu

...


Domach-khmmm…to bi znacilo dividendu od minimalno 21 kunu?Na ovoj cijeni to je dividendni prinos preko 17 odsto.Naime-ispravite me ako gresim-pola dobiti mora u dividendu jelte?

200 milijuna kroz 8 kvartala dakle 2 godine je 100 milijuna po godini.

Maximum je u tom razdoblju 13 kuna po dionici.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

dividenda sjela – PBZ

naravno da je sjela zaba

New Report

Close