ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.05.2024. u 03:42
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,98
16.104
1,241
12,95
13,10
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ja ne mogu vjerovat koliko vas komentira post onog klauna mačetea…ne znam kaj mi je smješnije to ili njegovi postovi [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...




Mislim da je najviši vrh do kraja godine 150 kn.

Ne piši gluposti već prodaji dok je ovako visoko jer gdje ovo ide trebat će Vam boce s kisikom da izronite. Pogotovo kad je dosta špekulanata ovdje, poput PLAVOG, IVANE7, DELUX-a.
A dobro znamo kako dionice njihovog tipa prođu! Primjeri su ERNT, DLKV, LKPC.
Ovdje nema 150kn idućih 25.g.
[/quote]
I ajde kada već pričamo Machete, da i ostane na 120 kn slijedećih 25 godina, sa normalnom stopom inflacije cijena bi za 25 godina bila 210 hrk po dionici. Tako da… ajde ajde:)
[/quote]

Moja prognoza: do kraja godine cijena minimalno 150 kuna.
Živi bili pa vidili!


Machete….da ti prikazem situaciju…

Trenutno je tu kod mene veče, skoro noć, lagano odmaram od dana u Sturbucksu i malo sam dosao baciti pogled na poslovni…Pročitam tvoj post i toliko sam se nasmijao da sam pao s klimave stolice na kojoj sjedim i mislim da sam mozda slomio prst u padu ( pisem ovo s jednom rukom)..

Ako sam ga slucajno slomio i ako mi putno osiguranje ne pokrije troskove, mogu li poslati fakturu iz bolnice tebi jer necu imati cim platiti posto cu izgubiti sve novce na ADPLu po tvojim rjecima???

Za kraj bi te samo zamolio ako nije problem na kojim činjenicama temeljis svoje predvidanje? Siguran sam da ce me tvoji arumenti oraspoloziti unatoc natecenom prstu (tvojom krivnjom!!!) i rado bih ih cuo kao i ostali diskutanti..


ne drukaj na rast kad ga nema a ni na zastoj jer će cijena tamo gdje je gospon Loris govorio a si ste ga pljuvali…bravooooo…LORIS..



Machete….da ti prikazem situaciju…

Trenutno je tu kod mene veče, skoro noć, lagano odmaram od dana u Sturbucksu i malo sam dosao baciti pogled na poslovni…Pročitam tvoj post i toliko sam se nasmijao da sam pao s klimave stolice na kojoj sjedim i mislim da sam mozda slomio prst u padu ( pisem ovo s jednom rukom)..

Ako sam ga slucajno slomio i ako mi putno osiguranje ne pokrije troskove, mogu li poslati fakturu iz bolnice tebi jer necu imati cim platiti posto cu izgubiti sve novce na ADPLu po tvojim rjecima???

Za kraj bi te samo zamolio ako nije problem na kojim činjenicama temeljis svoje predvidanje? Siguran sam da ce me tvoji arumenti oraspoloziti unatoc natecenom prstu (tvojom krivnjom!!!) i rado bih ih cuo kao i ostali diskutanti..


ne drukaj na rast kad ga nema a ni na zastoj jer će cijena tamo gdje je gospon Loris govorio a si ste ga pljuvali…bravooooo…LORIS..
[/quote]
Gdje? na 150 HRK do kraja godine? Pa nije to govorio!

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Zanimljivo pišete kada je gospodin tržište u depresiji i rasprodaje dionice jeftino.
Umjesto da ste sretni što možete dionice kupiti jeftinije, vi tu plačete jer nemate keša.

Inteligentni investitor bi sada bio pohlepan. 😉

izašao ujutro, ne sluti na dobro. CASH is KING

Ma ja se ne brinem, idem na minimalno godinu dana, ušao na oko 120, sigurno mi se vraća fino kroz godinu dana kada mislim razmisliti.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Tek sada sam vidio da je cijena na 115 kn.
Svaka čast prodavaču koji je dao dionice po 115 kn…. Mislim da ću ipak reinvestirati dividendu u Ad Plastik.
Ovo je super cijena 🙂

Točno to, samo polako, neka se situacija iskristalizira:) Tko god dugo drži ovu firmu biti će zadovoljan.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

13:34h



@MACHETE

Ovdje nema 150kn idućih 25.g.

Ovo je tvoja tvrdnja, sjetitću te se na 150 kn

16:36h


izašao ujutro, ne sluti na dobro. CASH is KING

[lol]

Da, to je primjer besramnog drukanja praktički na istoj stranici. Ide to gore, ide to gore… a onda – prodao. Cool.

S obzirom kako su prošli strani INDEX-i, CROBEX kao i ADPL je još dobro i izdržao… svijet se boji nove krize, rezultat toga je i ovaj nagli pad. Nadajmo se da nećemo opet u recesiju! [thumbsup]

DOW 11,383.70 -512.76 -4.31%
S&P 500 1,200.07 -60.27 -4.78%
NASDAQ 2,556.39 -136.68 -5.08%
STOXX 50 2,412.29 -85.54 -3.42%
FTSE 100 5,393.14 -191.37 -3.43%
DAX 6,414.76 -225.83 -3.40%

Renault SA (RNO:FP) -6.645%

Posjedujem ADPL, te ne mislim drukati na rast ili pad, no osobno imam povjerenja…
Inače, strani "moćnici" kažu da je najgore prošlo, da je ovo posljednje čišćenje tržišta. Nadam se da su u pravu!

Lijep pozdrav!

New Report

Close