ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 17.05.2024. u 10:08
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
13,00
5.538
426
13,00
13,10
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


ADPL-R-A promjene za prošli tjedan:
4. BAKIĆ NENAD +525 128.908 128,51 14.01.11
6. PBZ D.D. -2.789 74.741 128,51 14.01.11

Na dan 19.1.2010.promjene:
4. BAKIĆ NENAD 132.362 3,15 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA +3 454
6. PBZ D.D. 71.836 1,71 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA -2 905

***obrisano***

P.s. moja procjena je da ovo "sada vrijedi" bar 200kn po dionici, ukoliko se posao u Srbiji relizira te se zahukta u Rusiji kako najavljuju najvažniji proizvođači automobilske industrije vrijednost će AD Plastiku rasti.

Što se tiče Rusije. Tamo se več radi u svih 16.To če se vidjedi več u slijedečem FI. [cool]



moja procjena je da ovo "sada vrijedi" bar 200kn po dionici, ukoliko se posao u Srbiji relizira te se zahukta u Rusiji kako najavljuju najvažniji proizvođači automobilske industrije vrijednost će AD Plastiku rasti.

može po tvojoj procjeni vrijediti i 500 kn po dionici, ali kad sutra ošine korekcija na ZSE bit će ADPL-a opet po 12x kn…..

a ovaj još ima za iskipati 71.000 dionica [sad]
[/quote]

Koliko vidim, mnogi nisu zadovoljni kad dionica u jedan mjesec naraste 30%!!! Možda se ukrcali na 140 kn!!!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



moja procjena je da ovo "sada vrijedi" bar 200kn po dionici, ukoliko se posao u Srbiji relizira te se zahukta u Rusiji kako najavljuju najvažniji proizvođači automobilske industrije vrijednost će AD Plastiku rasti.

može po tvojoj procjeni vrijediti i 500 kn po dionici, ali kad sutra ošine korekcija na ZSE bit će ADPL-a opet po 12x kn…..

a ovaj još ima za iskipati 71.000 dionica [sad]
[/quote]
Dobro kolega reci nama neznalicama zašto će sutra biti korekcija,i ADPL-a na 12xkn? Unaprijed hvala.

ići će ona u iduće 2 godine sigurno na 300 kn,ja sam još u minusu jer sam je skupo kupovao ali se ne tresem niti malo jer posluje odlično i ima budućnost,a i nadokupljujem


ići će ona u iduće 2 godine sigurno na 300 kn,ja sam još u minusu jer sam je skupo kupovao ali se ne tresem niti malo jer posluje odlično i ima budućnost,a i nadokupljujem

Slažem se [smiley]

Koliko vidim, mnogi nisu zadovoljni kad dionica u jedan mjesec naraste 30%!!! Možda se ukrcali na 140 kn!!!


Malo više skromnosti nije na odmet. A što se tiče ukrcaja na 140 niti to nije loše. U prošlom ciklusu kupovao sam na 100, dokupljivao na 120, 140, 160, 180 i 200 te sveukupne količine prodao na 250 kn. S tom razlikom što su tada fundamentalni pokazatelji bili puno slabiji nego sada. Za one koji su unutra nema straha a swingeri naravno da grizu nokte i zadovoljavaju se s malim [tongue]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Za one koji su unutra nema straha a swingeri naravno da grizu nokte i zadovoljavaju se s malim [tongue]

Mislim da swingeri grizu nesto drugo i obicno s ne zadovoljavaju sa malim.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


ići će ona u iduće 2 godine sigurno na 300 kn,ja sam još u minusu jer sam je skupo kupovao ali se ne tresem niti malo jer posluje odlično i ima budućnost,a i nadokupljujem

da da bravo, samo ostro kolega i nedajte se!!!!!

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!



Za one koji su unutra nema straha a swingeri naravno da grizu nokte i zadovoljavaju se s malim [tongue]

Mislim da swingeri grizu nesto drugo i obicno s ne zadovoljavaju sa malim.
[/quote]

…mali ali tehničar… [lol]



moja procjena je da ovo "sada vrijedi" bar 200kn po dionici, ukoliko se posao u Srbiji relizira te se zahukta u Rusiji kako najavljuju najvažniji proizvođači automobilske industrije vrijednost će AD Plastiku rasti.

može po tvojoj procjeni vrijediti i 500 kn po dionici, ali kad sutra ošine korekcija na ZSE bit će ADPL-a opet po 12x kn…..

a ovaj još ima za iskipati 71.000 dionica [sad]
[/quote]

Mislim da nema ni blizu 71000 za prodati. Prvo vjerojatno je vecina od ovih dionica koje su prodane u zadnja 3 dana njegova. Drugo, prodat ce vjerojatno cca 20000 komada Indexsnom fondu kada ADPL bude ulazio u Crobex. To su Indexni i PBZ Invest napravili i na CKML proslu reviziju.

Tako da racunam da PBZ Invest moze imati za prodaju jos najvise 35000-40000. I to pod uvjetom da su odlucili sve prodati. Ako su recimo odlucili prepolviti poziciju onda su sada negdje blizu da zavrse sa prodajom.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

http://www.poslovni.hr/vijesti/uprava-ad-plastika-ubrzano-kupuje-dionice-169815.aspx

Kakav pak je sad ovo druk? [huh]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


http://www.poslovni.hr/vijesti/uprava-ad-plastika-ubrzano-kupuje-dionice-169815.aspx

Kakav pak je sad ovo druk? [huh]

Bude ti jasno 28.01 ili 31.01 kada objave FI….. pisano je vec na forumu o tome, uglavnom ocekuje se dobit od 40-50miljuna kuna (prosle godine je bilo 10 ako se ne varam)

...

New Report

Close