ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.05.2024. u 18:56
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
13,03
6.504
499
12,95
13,05
0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Gledajte, manje je važno ovo što pišete, jel ovo trezor gore ili nije, ja mislim da nije.
Važno je to da smo i danas u plusu, prosječna cijena danas na burzi je 78 kuna, što znači da sutra ako index bude u pozitivi , idemo preko 80 kuna.

Ovih dana treba očekivati i izvješće, a onda kud koji mili moji.

Kako to mislite……………kuda koji mili moji? ………………zar će book k cijeni?…………i otkud mi znamo tko vam je mio a tko nije?
Možete li to malo elaborirati………… [lol]

DATA

đaba ti svo drukanje ako nisi u dobroj dionici…

Meni pišu da drukam ledo…pa zar sam ja pokupio tisuce leda i odveo ga na 7,5 k

PLAVI odlicno prepoznaje dionice koje najviše rastu

PLAVI PLAVI PLAVI
[thumbsup] [thumbsup]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Prepoznaje i kad treba izići

To je ono kad druka najviše kao sad na Janafu

Evo , tek sad završio sa sastanjčenjima cijeli dan.
Vidim bilo zanimljivo danas.
Preko 42 milijuna kuna prometa, nakon ovoga ima li neteko tko sumnja da nečemo uskoro prema 80 000?
fonndovi su danas pošteno platili, očigledno su im ovo jako prihvatljive cijene za ulaz.
A moguče da nas narednih dana očekuje i koja nova dobra vijest, niej da ih nema na vidiku..
Malo pojašnjenje molim , na prodaji je bilo na 59 700 129 komada , sada toga više nema koliko vidim, jel to prošlo u paketu ili što.
Uh..sva sreća da mi 60 % portfelja u ovoj dionici.
Može li bolje??
Svaka čast.


Prepoznaje i kad treba izići

Prepoznavanje povoljnog momenta za izlaz čini razliku između frizera i ….. dodajte sami

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

Decki uložite u znanje pa cete shvatit zakaj je trebalo kupovat adpl

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=27697

Nastavilo se kupovanje trezora, ali opet nisu skupili bog zna što dionica.
Očito je da su uvijek na bidu među prva dva tri naloga bez obzira koja cijena bila na burzi. [rolleyes]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

dosad su skupili cca8-9 ako me ne vara pamcenje? dakle ispod 20% maximalno ciljane kolicine predvidjene programom do kraja godine…
malo sira slika je koliko se sjecam do iduceg ljeta imati maksimalno 400k kupljenih uz 100k koje su do tada vec imali, dakle zasjesti na 3. mjesto s oko 11% vlastitih dionica, sweet [cool]
jedino me zanima kupac ispod radara i kada ce se pojaviti u top10, nagadjam da bi mogao oko izlaska izvjesca?

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

neko vam se iskrcava na 80,00. vjerovatno ekipa koja danonoćno druka ovdje na forumu.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


neko vam se iskrcava na 80,00. vjerovatno ekipa koja danonoćno druka ovdje na forumu.

moze mala pomoc? joker zovi publiku?

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

Najbolji su ovi koji se brinu da li je netko nešto prodao ili nije.

Pošto ovdje ima sve manje pisanja, to je dobro, neki su prodali.

Moram li reći uopće da ja nisam?
Mislim da ne moram.

I danas smo rasli, današnja prosječna trgovana cijena je 79,32 kune.
Ne loše, ne loše, index je pao 1,09 % , a mi u plusu,dioničari ADPL mogu biti zadovoljni.

lp i ugodno poslijepodne ostalim forumašima.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

kolega, kolega, dvoličnost je jedna od najgorih ljudskih osobina. koliko ste puta zadnjih dana napisali post tipa ”jeste li već rasprodali građevinare i brodare?” koliko puta kolega? zaista su najbolji oni koji se brinu je li netko nešto prodao ili nije. doista. pokrijte se ušima i do sljedećeg drukanja i vama ”ugodno” poslijepodne.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Vrana pisao 04.09.:

Ali istina je da se ovce da uvijek navući na istu foru sa istim recenicama, istim objasnjenjima rasta i istim hrabrenjem da ce sve biti u redu. Uvijek isti tekstovi a sta je najgore uvijek isti likovi sisaju glupe ovce.
Samo drage moje ovcice sada vam je kasno a vi to jos niste shvatile. Majstori su se iskrcali jucer i danas i uzeli vas novac, a vi ste ostale popisane, samo toga jos niste svjesne.
Sada se zapitajte zasto ste kupovale ADPL po cca 70 Kn?

Zašto se sada "stručnjak" ne javlja?
Ovčice su se dobro najele, a vuna im i dalje raste.
A Vrana je i dalje na grani, gdje joj je i mjesto…

trezor vjerovatno 2000kom po asku direktno

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

evo kakvo je sada stanje na kupnji/prodaji:

Kupnje: ADPL-R-A
Cijena Količina
78,03 100
78,02 200
78,01 300
78,00 500
77,00 3000
76,11 130
75,06 160
74,03 163
74,02 550
74,00 100
Prodaje: ADPL-R-A
Količina Cijena
14 79,00
590 80,00
4 80,89
605 80,90
150 80,95
50 80,98
150 80,99
120 81,00
130 81,16
60 81,30

"Dragi investitore, greška nije u zvijezdama, niti u dionicama, već u nama samima..."

Analizom trezorovih priopćenja o stjecanju vlastitih dionica ispada da je trezor od 1.9.09 do 27.10.09 (T+3=30.10.09) skupio oko 18,6% predviđenih dionica odnosno potrošio oko 16,4% predviđenih sredstava.

Usporedbom sa podacima iz mojedionice.com evidentno je da trezor u tom periodu NIJE prodavao ništa, samo kupovao.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

New Report

Close