ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.05.2024. u 02:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,98
16.104
1,241
12,95
13,10
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

čudno još nijedne transakcije ovo nepamtim

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Zasto cudno????? Cak naprotiv odlicno.[smiley]Pitam se bili vi prodali svoje za 210 koliko je prva kupnja.Ocito investitori znaju vrijednost ove firme pa niti pomisljaju prodati u bescijenje.[thumbsup]

ooooooops!!!!! zaboravi sam napomenuti mada to svi vise manje znaju. Russu platili u dokapitalizaciji 247kn a mi da prodamo za 205. S M I J E S N O!!!!!!!!

nemožeš vjerovat promet ravno 0.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


Zasto cudno????? Cak naprotiv odlicno.[smiley]Pitam se bili vi prodali svoje za 210 koliko je prva kupnja.Ocito investitori znaju vrijednost ove firme pa niti pomisljaju prodati u bescijenje.[thumbsup]

slazem se[thumbsup]
drzite to sto imate, ili nadokupljujte ako imate cash-a, i da vidis derneka sljedece godine u ovo vrijeme[proud][thumbsup]

Moderatora treba zabranit!!!

Po 205?? .. meni je ADPL 40% portfelja i ne prodajem ga naredne 2 godine, cijena će ziher bit preko 300 do polovice iduće a kasnije može samo dobro gore. Živi bili pa vidili![thumbsup]

Cookie Monster

Imam 1100 kom. adpl više od godinu dana i ovo mi nažalost ne miriše na dobro!!!!!!![cry]


Imam 1100 kom. adpl više od godinu dana i ovo mi nažalost ne miriše na dobro!!!!!!![cry]

Onda prodaj, i vise ti nece suza suzu goniti[thumbsup]

And God says let there be light and be light, and it was good...

s obzirom da hrvatska mora vise izvoziti gotovih stvari od plastike i polimera, mislim da ce kada se vlada sastavi i neki poticaj pasti sto je [thumbsup]

ne mari za male stvari i ostat ce male


Imam 1100 kom. adpl više od godinu dana i ovo mi nažalost ne miriše na dobro!!!!!!![cry]

Nikome sa ulaznom cijenom 250-260 kn nije simpatićna sadašnja ali ako pogledamo
trenutnu situaciju u adpl vidimo da se radi o zdravoj firmi koja se malo pregrupirala(prodaja ad boats)
osvježila financijski(dokap rusima) i pozicionirala na jedno od naj zahuktalijih tržišta autoindustrije(gradnja
pogona po rusiji…)
Znaći uz malo strpljenja kad ovo sve malo “prohoda” od ove dionice se može očekivati jako puno,možda i puno više od 350-400 kn kako neka predviđanja govore.

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

airbus premjesta svoje tvornice van europe da bi smanjile troskove proizvodnje, u ameriku radi vojske njihove i rusiju radi radne snage, a zamislite tko tamo ima predstavnistvo i tko tamo topi platiku, za autoindustriju ali moze i avionsku[proud]

ne mari za male stvari i ostat ce male

uuuuuuu, zamisli to da AD uđe s ovim rusima u avioindustriju….[huh][proud]
pa to bi ilo ravno svjetskom rekordu[thumbsup]

lijepo je mastat[bye]

Moderatora treba zabranit!!!

New Report

Close