ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.05.2024. u 13:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
13,03
6.504
499
12,95
13,05
0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

kakve su nam prognoze za utorak??

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Eno nam neko postavio strašilo od 500 kom na 251 … pitam se pitam tko bi to mogao biti … [smiley1]

Onaj koji je kupovao po 210 u korekciji.

stigla nam ipak malo podrska? malo prije je prva kupnja bila na 227,00kn [smiley4][smiley6]

“Please, God, Just One More Bubble.”

Ne znam za vas ali mene malo brine ovo povlacenje kupnje. Ne brine me u dugorocnom smislu ali mi je nejasno cemu toliki pad, mozda propustam neke glasine.

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

ja sam ju danas prodao.nisam ju mogao više gledat.druge su mi dionice u zadnjih par mjeseci napravile 30-50% a ona ni da se mrdne.sretno vam koji ostajete unutra.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

jednostavno…. neki izlaze nadajući se jeftinom ulasku u HT, a kupnja se još u petak povukla. Na većini dionica sličan je velik spread. No neće to biti dugoga vijeka .

Scio me nihil scire

a i neke stvari unutar firme su se blago promijenile a i jos ce se mijenjat… mislim da bi to trebalo prodat sto prije… ako odlazak nekakvih strucnjaka od tamo ima utjecaja na vrijednost dionice….

što se promijenilo unutar firme?

zna li netko kad bi trebalo biti FI?!

pocetkom 11-og ili?!

Nisu bas druge dionice ovoliko splasnule zbog ht-a. Jedino stoji to da se nesto sporije oporavlja od drugih dionica… Ne znam. Mislim da je dobro da spekulanti lagano izlaze, mali prometi su indikativni u ovom slucaju.

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje


što se promijenilo unutar firme?

izvršni direktor jednog pogona je otiso a mozda jos jedan strucnjak iz vrha ode…


Nisu bas druge dionice ovoliko splasnule zbog ht-a. Jedino stoji to da se nesto sporije oporavlja od drugih dionica… Ne znam. Mislim da je dobro da spekulanti lagano izlaze, mali prometi su indikativni u ovom slucaju.

kao i vec dulje vrijeme, cijenu stopa ESOP, koji se olaksao za jos 1.500 komada

“Please, God, Just One More Bubble.”

Danas je dosta živahno, K/P

Najbolje ponude [ ADPL-R-A ] Kupnja Cijena
93 242,00
28 241,01
15 240,00
43 235,06
500 235,05
Cijena Prodaja
250,50 39
250,99 81
251,00 511
251,36 306
252,00 24

Čini mi se da će brzo do 270 kn ako se prođe ova prepreka oko 252-253 kn.

to se cak nemoze ni nazvati nekom preprekom…. danas je u samo 2 sata skinuto preko 1.400 dionica sa aska… bez obzira na ESOP, bitno je da je ocit interes za kupnju ove dionice…

bez obzira sto prva 5 naloga na kupnji ne izgledaju obecavajuce, bitno je da kupac ne sjedi na kupnji nego lupa po prodaji[smiley2]

“Please, God, Just One More Bubble.”


to se cak nemoze ni nazvati nekom preprekom…. danas je u samo 2 sata skinuto preko 1.400 dionica sa aska… bez obzira na ESOP, bitno je da je ocit interes za kupnju ove dionice… bez obzira sto prva 5 naloga na kupnji ne izgledaju obecavajuce, bitno je da kupac ne sjedi na kupnji nego lupa po prodaji[smiley2]

Da , i meni se tako čini , jedan ili više kupaca se namjerno ne pokazuju ali čim se prodaja spusti na cca 250 kn odmah je poklapaju. Mislim da će još koji dan biti ovako strpljivi a onda će ljestvicu podignuti.

New Report

Close