Pretraživanje
Dionička društva
Oznaka Zadnja Najniža Najviša Prosječna Kupovna Prodajna Količina Promet Promjena
DLKV 12,40 12,40 12,85 12,72 12,40 13,05 2.000 25.436,70 -3,13%
amarananab 14.2.2017.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
62%

Više nitko od stranaca u Hrvatskoj niti jednu firmu ne želi platiti po tržišnim cijenama. Svi računaju da se ovdje do svega može doći na lakši i jeftiniji način. Malo “ispod žita” tutneš upravi i vodećim ljudima i oni ti za kratko vrijeme svojim neradom isporuče firmu na pladnju za “Judine škude”.
Prošao je tako Agrokor - megafirma a zašto ne bi i ovo malo preostalih “firmica” na tržištu. Recept je isproban i daje sasvim zadovoljavajuće rezultate za nove vlasnike. Zrcala su u trendu!

purCo 9.2.2018.
Slab prosjek ocjena
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
-

po tom modelu je Todorić sve kupio, samo se valjda obvezao kada okrupni i zaokruži s Merkatorom predati dalje

spanac 2.1.2018.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
Dobar prosjek ocjena
33%

hoće li i dalekovod uskoro “zrcaliti” kao todeks?

matovilka 2.1.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
54%

Dlkv je prošao psn i moglo ga se kupiti jeftino tako da naprijed ima zlonamjernih komentara koji žele širiti paniku i skupiti dionice. A to prolazi na ovoj dionici jer je opća nelikvidnost.
koji su se negativni /pozitivni događaji, izvještaji realizirali od zaključenja PSN? Koliko je realan stečaj koji se zaziva, ako se nije dogodio prije 4 godine kad je bilo više elemanata?

Evo, čim je netko kupio s aska odmah se na kraju naloga, izvan limita pojavila veća prodaja.
Ovdje mali mogu napraviti 30% +/- bez problema.

Remorker 1.3.2018.
Slab prosjek ocjena
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
16%

bugs

Remorker

Ja sam poceo prikupljati dok je jeftino. He he.. Prosjek 12.22 kn zadnja 3 dana. Opet van uvaljao po 13kn. Al budem na 10kn

i jesi zaradio za burek? ili samo jogurt, s obzirom na promete jučer i prekjučer :))

Zaradio za 3 janjca. I moram reci bili su dobri.
bugs 20.5.2008.
Dobar prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
66%

je kako da ne, od 40-tak k.kn prometa eto baš ti sve kupio po najnižoj i prodao po najvišoj :))))

al dobro, glavno da su bili dobri :)

titi 17.6.2013.
Dugotrajni korisnik
Srednji krug prijatelja
-

Netko se prestrasio da mi ne proda jeftino, pa povukao nalog.