ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.05.2024. u 16:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ZABA
17,82
45.850
2,573
17,80
17,90
1,70%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

totalno cudna dionica Zaba najvecu dobit među bankama a najvise pada jos je i dividenda veca nego PBZ-a a PBZ dionica bolje kotira

ne baš. P/E je sad prilično niži kod pbz-r-a nego za zabu-r-a. Ali, to je posljedica toga što je zaba stavila velike rezervacije za gubitke, a pbz baš i nije. Vidjet ćemo koja će dionica ići bolje, nekako mi se čini da su dioničari zabe čvršći.

Zabu kupuje PBZ mirovinski s novcem od prodaje Ingre. Pošto ga na forumu Ingre kritiziraju, mi ga ovdje moramo hvaliti.


Zabu kupuje PBZ mirovinski s novcem od prodaje Ingre. Pošto ga na forumu Ingre kritiziraju, mi ga ovdje moramo hvaliti.

ako ne možeš uništiti konkurenciju onda ju kupi, bravo PBZ MF

trebali su prije dividende kupovati pa podici cijenu

Obišao Arenu, West Get, City 1, da u ponedjeljak ne luta. 😉

i dalje mirovinci?

ja brijem PBZ, neznam tko bi drugi.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

vanjski neprijetelj želi postati unutrašnji

Ma oni svake godine u ovo doba kupuju pa onda podijele zaposlenicima. Uvijek to mislim iskoristiti, al eto uvijek zaboravim. Kupovina obično traje dva do tri dana i onda se sve vrati na staro.


vanjski neprijetelj želi postati unutrašnji

Znam da znaš koliko je dionica ZABE na tržištu ,
onda nemoj pisat bedastoće…

smanjuje se minus.......


Ma oni svake godine u ovo doba kupuju pa onda podijele zaposlenicima. Uvijek to mislim iskoristiti, al eto uvijek zaboravim. Kupovina obično traje dva do tri dana i onda se sve vrati na staro.

Sada je izgleda ipak nešto drugo u pitanju.

New Report

Close