ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Još malo i ATPL će vrijediti koliko i ULPL.
E sada, dali je ULPL precjenjen ili ATPL podcjenjen ili su oboje precjenjeni odnosno podcjenjeni ?

Iz brodarina se vidi da sve više se prijevoz nafte i tereta prevozi Intrenetom, najprije zipuju naftu, a onda je pošalju [bye]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

21. travnja sjednica NO. Jedna od točaka dnevnog reda je raspodjela dobiti za 2010. Koliki će biti ostatak dividende???

Ja bih rekao jos 30 kuna.Mislim ,nadam se.

ima li novosti sa sjednice NO?

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT

izgleda da će biti izdašna…

disclaimer: ovaj post nije nagovor na kupnju ili prodaju, vec je izraz osobnog misljenja

???????????????????????

Kakav muk, sve me uši bole. Dovraga šta se ovdje dešava?

jučer bila sjednica NO, a obavijesti na ZSE i službenim stranicama uljanika još nema. ima li tko kakvu informaciju? kakvi su rezultati poslovanja Q1? kolika je dividenda?

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja

Očekujem objavu poslije 13:00 danas i dividendu oko 30-33 kune.


Očekujem objavu poslije 13:00 danas i dividendu oko 30-33 kune.


na temelju cega to ocekujes? 🙂

na temelju rezultata kompanije i predhodnih 5 godina od kad imam ovu dionicu

vjerujem da će dividenda biti jednaka predujmu, a možda i nešto veća, sukladno dividendnoj politici iz prijašnjih godina.

jedino me iznenađuje što je nisu objavili danas kad je skraćeno vrijeme trgovanja i predstoji produženi vikend, jer sam očekivao da žele zadržati ovako nisku cijenu dionica radi vlastitog dokupa iz dividendnog prinosa, a za to je potrebno hlađenje do utorka.

vjerojatno računaju na ionako prisutnu uspavanost ulagača ili su se nadali i da će zbog neobjavljivanja rezultata cijena dodatno pasti, pa onda idući tjedan još jeftinije pobrati dodatne dionice.

eh, da imam sad gotovine…

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja

Ako slijedeći tjedan kupim dionicu imam li pravo na dividendu?
Unaprijed zahvaljujem [smiley]

New Report

Close