ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 15:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
17,47
1.223
70
17,00
17,50
2,94%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Scenario je već isti od srpnja, stalno se vrtimo oko 700 +/-30 kn (670-730). Ipak rast BDI-a oporavak tankerski indexa, rast cijena brodarskih dionica na stranim burzama govori nam da trebamo biti strpljivi.

Sutra rasprodajem i prelazim u građevinare. Ovo je obično smeće od dionice. [lol] [lol]


Scenario je već isti od srpnja, stalno se vrtimo oko 700 +/-30 kn (670-730). Ipak rast BDI-a oporavak tankerski indexa, rast cijena brodarskih dionica na stranim burzama govori nam da trebamo biti strpljivi.

Na ovom strpljenju se ne zarađuje ništa! Mislim sve su to lijepi argumenti, al eto recimo tko je kupio IGH na 3100 i danas prodavao više je zaradio nego netko na ULPL od 680 do 730kn.
Toliko o strašnim brodarima!
Imam ULPL i prije 1400kn nema prodaje! Jer samo 150% može biti nagrada za žestoko strpljenje!



Scenario je već isti od srpnja, stalno se vrtimo oko 700 +/-30 kn (670-730). Ipak rast BDI-a oporavak tankerski indexa, rast cijena brodarskih dionica na stranim burzama govori nam da trebamo biti strpljivi.

Na ovom strpljenju se ne zarađuje ništa! Mislim sve su to lijepi argumenti, al eto recimo tko je kupio IGH na 3100 i danas prodavao više je zaradio nego netko na ULPL od 680 do 730kn.
Toliko o strašnim brodarima!
Imam ULPL i prije 1400kn nema prodaje! Jer samo 150% može biti nagrada za žestoko strpljenje!
[/quote]
To je i moja logika kolega prije 1400 ni ja ne prodajem(a i onda ću razmisliti ako BDI bude 6000 bodova nisam siguran ni tada), ali to će se dogoditi munjevito ali ne znamo kada, zato i jesam unutra i čekam.


To je i moja logika kolega prije 1400 ni ja ne prodajem(a i onda ću razmisliti ako BDI bude 6000 bodova nisam siguran ni tada), ali to će se dogoditi munjevito ali ne znamo kada, zato i jesam unutra i čekam.

Ipak postoji i drugi target prodaje, a on je 2100kn

Danas je objavljen odličan FFA na http://www.balticexchange.com i sugerira snažan rast BDI-a naredna dva tjedna, a u siječnju i veljaći kinezi obnavljaju zalihe ruda i za očekivati je nastavak ili barem održavanje solidne razine BDI-a. Tankeri koji su poslije bulkera i osjetili krizu po prognozama stručnjaka i analitičara prošli su njeno dno i ulaze u fazu oporavka i rasta. ULPL koja je kroz krizu prošla dobro dočekuje sljedeće razdoblje sa većom i novijom flotom (double hull tankerima) i ima odličnu perspektivu. Jedino što nas muči je kada će onih par sudbonosnih dana uzleta na burzi.

navlakači doma idite

2100 ne buš vidio, domah zaboravi [rolleyes]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

1000 uz sve dobre okolnosti vrlo moguće

kada je BDI bio 600, ULPL je bio oko 600

low je bio na 440 kuna

sada je BDI na 4200, a ULPL na 730

who is a child, tell me?

thank you [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



To je i moja logika kolega prije 1400 ni ja ne prodajem(a i onda ću razmisliti ako BDI bude 6000 bodova nisam siguran ni tada), ali to će se dogoditi munjevito ali ne znamo kada, zato i jesam unutra i čekam.

Ipak postoji i drugi target prodaje, a on je 2100kn
[/quote]
splite ,zar je moguce da ces ti toliko cekat…. [undecid] ne vjerujem…. [wink] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Naravno da hoću, uz silna trejdanja za bureke između!
GAP postoji na 3000kn, zašto bi bilo nerealno 2100kn ako je svjetska kriza na izdisaju????
TA kaže za najdalje 3-4 dana polijećemo! Probijanje zadnje linije ventilatora.
Osobno mislim da će biti BREAKAWAY GAP, jednostavno start od 750kn pa idemo gore snažnije!

Nakon 5 dokapa 2100 bi vidio pod uvjetom velike likvidnosti koje nema, niti će je tako skoro biti
ali 1000 uz malo sreće brlo moguće

ne znaš zašto se razbacujete brojkama kada je to malo vjerojatno

inače, prema mom izračunu postoji brojka koja je moguća u ovom naletu [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


navlakači doma idite

2100 ne buš vidio, domah zaboravi [rolleyes]


Bi li se kladio????
Po meni i preko toga do 24.5.2010.g.

New Report

Close